MLB Dünya Serilerini çevrimiçi nasıl izleyebilirim | VPNOverview

Major League Baseball (MLB) Dünya Serisi, NFL Super Bowl veya UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki spor hayranları arasında popüler olan yılın en önemli spor etkinliklerinden biridir..


Her yıl, yaklaşık 18 milyon Amerikalı, Amerikan Ligi’nin (AL) ve Ulusal Lig’in (NL) şampiyon takımlarını izleyen Komisyoncu Kupasını kimin kazanacağını belirleyecek yedi en iyi playoffda başa başlayacak. . Ne yazık ki, ABD dışındaki insanlar oyunları çevrimiçi izlemeye çalıştıklarında bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Aşağıda bunun neden olduğunu ve nasıl dolaşabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Dünya Serisi Popülerliği

Dünya Serisi logosuŞaşırtıcı olmayan bir şekilde, beyzbol takvimindeki en önemli olay çok fazla gelir sağlıyor. MLB Dünya Serisinin marka değeri 2017’de 124 milyon ABD dolarını aştı. ABD’de bu gelirin büyük kısmı reklam ve sponsorluktan geliyor. Bu, Fox Network’ün Dünya Serisini Amerikalı izleyiciler için ücretsiz olarak yayınlamasını sağlar.

Dünya Serisini Amerika anakarasında yayınlama hakları olduğu için Fox, yerleşik olmayanların oyunları izlemesini önlemek için coğrafi engellemeyi kullanıyor. Fox’un coğrafi engelleme yazılımı, buhara erişmeden önce geçerli bir ABD posta kodu girmenizi gerektirir. Ardından, ABD dışındaki IP’lerin akışı görüntülemesini engelleyerek konumunuzu doğrulamak için İnternet Protokolü (IP) adresinizi kontrol eder.

ABD dışında MBL, gelirinin çoğunu ABD vatandaşı olmayanların oyunları görmesine izin veren akış paketleri satan Dünya Serisi için yapıyor. Ne yazık ki, bu akış paketleri maliyetli olabilir ve tüm ülkelerde kullanılamaz..

Neyse ki, dünya çapında tahmini 500 milyon beyzbol taraftarından biriyseniz, Fox’un coğrafi engellemesini atlamanın bir yolu var. Sanal Özel Ağ (VPN) kullanarak dünya dizisini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu makalede, World Series Online’ı izlemek için bir VPN’in nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kullanmak için en iyi VPN sağlayıcılarından bazılarını önereceğiz.

Dünya Serilerini Çevrimiçi İzlemek için VPN Kullanma

Coğrafi engelleme, içinde bulundukları coğrafi bölgeye göre belirli içeriği kimlerin görüntüleyebileceğini kısıtlamak için kullanılır. Bu genellikle yayıncıların veya ağların yalnızca belirli ülkelerde program gösterme haklarına sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Dünya Dizisi söz konusu olduğunda, Fox ağının oyunları ABD dışında yayınlama veya yayınlama hakları yoktur. Akış oyunlarına Fox Sports’un web sitesi üzerinden erişmeye çalışan izleyicilerin geçerli bir Amerikan posta kodu girmeleri istenir. Bu daha sonra IP adreslerine göre kontrol edilir. IP adresi bağlantının ABD dışından geldiğini gösteriyorsa, izleyicinin akışı izlemesi engellenir.

VPN, internet trafiğinizi ABD’de bulunan bir sunucu üzerinden yönlendirdiği için coğrafi engellemeyi atlamak için kullanılabilir. Bu, IP adresiniz Fox Sports’un web sitesi tarafından kontrol edildiğinde, anakara ABD’de yerleşik olarak kaydedilecek ve oyunları ücretsiz izleyebilmeniz anlamına gelir..

Neden bir VPN Hizmetine Kayıt Olun?

Bir VPN kullanmanın faydaları, Dünya Serisini izlemenin çok ötesine geçer. Bir VPN size düşünmediğiniz bir dizi avantaj ve seçenek sunar.

 • Anonim Tarama – Çerezleri izleme, hedefli reklamcılık ve kişisel tarama verilerinin satışı çağında, internetteki gerçek anonimlik elde etmek zor olabilir. VPN hizmetleri, internet trafiğinizi şifrelenmiş bir VPN tüneli üzerinden yönlendirir. Bu, tarama verilerinizin ve alışkanlıklarınızın mayınlı veya satılmış olması konusunda endişelenmeden İnternet’e göz atmanın birkaç yolundan biridir..
 • Çevrimiçi Kısıtlamaları Atla – Belirli web sitelerine, hizmetlere veya sosyal medyaya rutin olarak erişimi engelleyen bir ülkede yaşıyorsanız, VPN bu kısıtlı içeriğe erişmeniz için mükemmel bir yoldur. VPN’ler, konumunuzu gizleme ve trafiğinizi şifreleme ek bonusuyla birlikte gelir. Bu, hükümetlerin veya güvenlik hizmetlerinin çevrimiçi etkinliklerinizi izlemesini çok daha zor hale getirir.
 • Siber Suçtan Korunma – Çoğu insan, siber suçluların sadece günlük tarama ve sosyal medya alışkanlıklarından edinebilecekleri kişisel bilgi miktarına şaşırırdı. Konumunuzu gizleyerek ve verilerinizi şifreleyerek bir VPN, sizi internette güvende tutmanıza ve sizi çok çeşitli siber suçlardan korumaya yardımcı olur.

Dünya Serisini Yayınlamak İçin En İyi VPN Nedir?

Dünya Serisine erişmenizi sağlayacak en iyi VPN’i seçmek, bir dizi önemli faktörü hesaba katmak anlamına gelir. Hızlı ve kararlı bir bağlantı sağlayabilmek için hangi VPN hizmetini kullanırsanız kullanın. Yavaş ve gergin bir video akışı gibi beyzboldaki en büyük olayı takdir etmeyecek bir şey yok.

Fiyat da bir husustur. İnsanların Dünya Serilerini izlemek için VPN hizmetlerini kullanmasının birçok sebebinden biri de MLB uluslararası akış paketlerinin önemli maliyetidir. Bir VPN hizmetini kullanmanın, ödeme yapmaktan kaçınmak istediğiniz akış hizmetinin maliyeti olan çok fazla bir anlamı yoktur..

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, Dünya Serisini izlemek için kullanabileceğiniz en iyi VPN hizmetleri için önerilerimiz.

NordVPN

NordVPN, hızlı ve güvenli VPN hizmetleri pazarında lider bir tedarikçidir. Onlar makul fiyatlarla mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca, NordVPN’in 30 günlük para iade garantisi vardır, böylece hizmeti taahhüt etmeden test edebilirsiniz.

NordVPN, ABD’de çok sayıda sunucuya bağlantı sunar. Bu, World Series akış kapsamına erişimin sorun olmayacağı anlamına gelir. Ayrıca güvenlik ve gizlilikleriyle ünlüdürler. NordVPN, Deep Packet Inspection’dan kaçınmak için obfsproxy kullanıyor ve göz atmanızı mümkün olduğunca anonim tutmak için bir “kayıt tutmama” politikası uyguluyor.

ExpressVPN

ExpressVPN, 94 ülkedeki sunucularla yüksek bağlantı hızları ve geniş bir ağ ile birleştiğinde inanılmaz derecede kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. VPN hizmetleri, ABD sunucularına sürekli olarak yüksek bir bağlantı hızı sağlar. Bu, atlamalar veya uzunluk arabelleğe alma konusunda endişelenmeden Dünya Serisini aktarabileceğiniz anlamına gelir.

NordVPN gibi, ExpressVPN de göz atma verileriniz konusunda “kayıt tutmama” politikası uygular. Web siteleri ve yazılımları basit ve kullanımı kolaydır. Dahası, müşteri hizmetleri ekibi her türlü sorununuz için size yardımcı olmaya hazırdır

Surfshark

Surfshark, hızlı bağlantılar nedeniyle Dünya Serisini yayınlamak için mükemmel bir seçimdir. Birçok ABD sunucusundan birini kullandığınızda Fox’un coğrafi engellemesini atlamak sorun olmayacaktır. Mükemmel bağlantı hızları, World Series oyunlarını sorunsuz bir şekilde izleyebilmenizi sağlayacaktır.

Surfsharks aboneliklerinin fiyatları oldukça makul. Herhangi bir nedenle, hizmetlerinden tamamen memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi sunarlar.

MLB Kanalları ve Web Siteleri

 • Fox Sports (Hollanda)
 • Fox Sports & ESPN (ABD)
 • MLB.TV (farklı konumlar)
 • Spor Ağı (Kanada)
 • BT Sports (Birleşik Krallık)
 • Viasat Sport en Sport1 ABD (Avrupa’daki bazı ülkeler)
 • ESPN (Avustralya)
 • Fox Sports Asya (Asya)
 • Shenzhen TV (Çin)

NPB Kanalları ve Web Siteleri

 • DAZN (Japonya)

MLB Etkinlikleri

Etkinlik
tarih
MLB sezonu20 Mart – 30 Ekim 2019
Dünya Serileri22 Ekim 2019
Oyun 730 Ekim 2019

NPB Etkinlikleri

Etkinlik
tarih
Doruk Serisi4 – 15 Ekim 2019

Son düşünceler

Eğer bir beyzbol hayranıysanız, Dünya Serisi olan titanların çatışmasını kaçırmak istemezsiniz. Sadece yaşadığın yer yüzünden oyunları izleyememek çok sinir bozucu olabilir.

Neyse ki, doğru VPN hizmetini seçerek, ABD dışındaki kişilerin beyzbol takvimindeki en önemli oyunlardan bazılarını izlemesini engelleyen coğrafi engellemeyi atlayabilirsiniz..

Bir VPN ile tüm Dünya Serisi iyiliğine erişemezsiniz. Ayrıca, kişisel verilerinizi vermeden internette gezinmenizi de sağlar. Dahası, siber suçlardan korunursunuz. Son olarak, tam bir özgürlük elde edersiniz ve hiçbir içerik sizin için kısıtlanmaz. Bu gerçek bir kazan-kazan durumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me