Kodi için en iyi VPN Hizmetleri. İlk 5’e göz atın! | VPNoverview

kodi tv vpn


Kodi, başlangıçta Xbox için yazılmış, ancak artık çoğu cihazda bulunan ücretsiz ve açık kaynaklı bir uygulamadır. Tüm medya hizmetlerinizi birleştiren bir eğlence merkezi olarak işlev görür. Bir VPN bunu güvenli bir bağlantı üzerinden yapmanıza yardımcı olabilir. Kodi’yi bir VPN hizmetiyle birleştirmek, anonim ve kaygısız akış yapmanıza olanak tanır. Kodi için en iyi 5 VPN sağlayıcısı hakkında her şeyi okuyun.

Kodi’yi bir VPN ile birlikte kullanmanın birçok avantajı vardır. Tüm akışlarınız anonimdir, coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz ve internet trafiğiniz şifreleme ile korunur. VPN, kullanıcıya özgürlük, anonimlik ve güvenlik sunar. Bir VPN kullanımı hakkında genel bilgiler içeren bir VPN’in işlevleri hakkındaki her şeyi makalemizde okuyabilirsiniz.

Kodi ile akış yaparken bir VPN kurmak kötü bir fikir değildir. VPN, başka bir ülkedeki Netflix içeriğine erişmenize yardımcı olabilir. Kodi, kendi akış hizmetleri koleksiyonunuzu bir araya getirmenize izin verir, böylece hepsine uygulamaları ile erişebilirsiniz. Kodi’deki bazı eklentiler, kendilerine ait olmayan içeriği sunar. Kodi’de kimsenin ne yaptığınızı göremediğinden emin olmak için anonimliğinizi korumak için bir VPN kullanabilirsiniz. Ancak Kodi ile birlikte kullanılacak en iyi VPN sağlayıcıları nelerdir? Kodi ile birlikte iyi çalıştığını düşündüğümüz en iyi 5 sağlayıcıyı sunuyoruz. Ayrıca, iki hizmeti birlikte en iyi nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

Kodi ile Hangi VPN Hizmetleri İyi Çalışır?

Aşağıdaki tüm VPN sağlayıcıları Kodi ile birlikte iyi çalışır. Dahası, güvenli ve anonim bir bağlantıyı garanti ederler.

1.ExpressVPN

Express VPN, bir nedenden dolayı karşılaştırma listelerimizin çoğunda en üst sıradadır. Onlar büyük müşteri hizmetleri ve dünya çapında sunucuların büyük bir teklif var. Kaliteli güvenlik önlemleri var ve Amerikan Netflix içeriğine her zaman erişmenin bir yolu olduğundan emin oluyorlar. Bu nedenle, Kodi ile birlikte kullanmak için mükemmeldir. Deneyimlerimize göre, bağlantının hızı ve kararlılığı da harika. Bir VPN için pahalı olduklarını not etmeliyiz, ancak karşılığında en iyi kaliteyi elde edersiniz.

2. IPVanish

Bize göre IPVanish en hızlı VPN bağlantısına sahiptir. IPVanish, web sitelerinde Kodi ile iyi çalışacak şekilde uygulamalarını ayarlamanıza yardımcı olabilecek ayrıntılı bir kılavuza sahiptir. Anonim ve güvenli bir şekilde yayın yapmayı seven insanlar için IPVanish, hız ve güvenliğin en iyi kombinasyonunu sunar. Diğer VPN’lere kıyasla fiyatları oldukça yüksek. Ancak, genellikle web sitelerinde büyük teklifler var. IPVanish ile ilgili deneyimimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

3. VyprVPN

VyprVPN, kendilerini yönettikleri çok hızlı bir ağa sahiptir. Bu sağlayıcı internet konglomerası Goldenfrog’un bir parçasıdır. Bu nedenle, hizmetlerini optimize etmek için çok fazla araç var. Uygun fiyatlı abonelikleri ile aynı anda üç bağlantınız olabilir.

4. GOOSEVPN

GOOSE VPN nispeten genç, Hollandalı bir VPN sağlayıcısıdır. Hızla kendileri için bir isim oluşturuyorlar. GOOSEVPN hızlı ve kararlı bağlantıya sahip kaliteli sunucular sunar. İki tür abonelikleri vardır. Onların sınırsız planını öneriyoruz. Diğer, daha ucuz, abonelik 50 GB’lık bir limite sahiptir, bu da çok fazla film ve dizi yayınlamak istiyorsanız ideal değildir. Bu Hollandalı VPN hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? GOOSE VPN tam incelememizi okuyun.

5. NordVPN

NordVPN’in 50’den fazla ülkede muazzam miktarda sunucusu var. Güvenlik konusunda çok önemsiyorlar ve bu nedenle kaliteli güvenlik sunuyorlar ve günlük tutmuyorlar. İnternet hızları daha da arttı ve artık akış için mükemmel. Aynı anda altı cihazda bir abonelik kullanabilirsiniz. NordVPN ayrıca piyasadaki en uygun fiyatlı premium VPN’lerden biridir.

Kodi için VPN’nizi Ayarlama

Çoğu durumda, bir VPN bağlantısı üzerinden Kodi ile akış yapmak zor olmayacaktır. Aboneliğinizi bir VPN sağlayıcısına kurduğunuzda ve yazılımlarını kurduğunuzda, işlerin çoğu yapılır. VPN sağlayıcıları uygulamalarını yüklemeyi son derece kolaylaştırır. VPN sunucularından birine bağlanır bağlanmaz, tüm trafiğiniz bu güvenli bağlantı üzerinden yeniden yönlendirilir.

Güvenli ve anonim olarak yayın yapmak için yapmanız gereken tek şey önce VPN’ye bağlı olduğunuzdan emin olun. Çoğu VPN uygulamasında bu bir düğmeye basmakla ilgilidir. Bu bilgisayarınız, tabletiniz ve akıllı telefonunuz için aynıdır. Kodi uygulamanızı açmadan önce VPN’nize bağlanırsanız, güvenli bir şekilde akışa başlamaya hazırsınız!

Başka bir ülkedeki gerçek zamanlı aktarım servisinin içeriğine erişmek istiyorsanız, VPN uygulamanızda o ülkeyi seçersiniz. Başka bir ülkede o sunucuya bağlandığınızda, o ülkeden internete erişiyormuşsunuz gibi görünecektir. Sağlayıcıların çoğu mükemmel müşteri desteğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız onlarla iletişime geçebilirsiniz..

Yönlendiricinize bir VPN yükleyin

Kodi’yi akıllı bir TV’de veya Google Chromecast veya Amazon Fire TV Stick gibi bir medya oynatıcı ile birlikte kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda, VPN bağlantınızı yönlendiriciniz üzerinden ayarlamak mümkündür, böylece o yönlendiriciye bağlı tüm cihazlar güvenli VPN bağlantısının keyfini çıkarabilir. Bu amaçla bir VPN bağlantısını destekleyen bir yönlendiriciye ihtiyacınız vardır. Yönlendiricinize VPN yükleme ile ilgili makalemizde bununla ilgili her şeyi okuyun.

Bir VPN Nasıl Çalışır?

Son düşünceler

Kodi, dizüstü bilgisayarınızda, bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya televizyonunuzda film ve dizi izlemek için güzel bir uygulamadır. Kodi’yi bir VPN ile birleştirmek, anonim ve güvenli olmanızı sağlayacaktır. Dahası, size daha da fazla içerik sağlayarak coğrafi kısıtlamaları aşma fırsatı sunar. Yukarıda belirtilen sağlayıcılardan biri ile çalışacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca en iyi 5 çok yönlü en iyi VPN sağlayıcılarımıza da göz atın!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map