Spuštění Disney Plus: Jak se dívat s VPN | VPNoverview.com

Tento týden společnost Disney Plus uvedla na trh v USA, Kanadě a Nizozemsku. Příští týden budou mít fanoušci v Austrálii a na Novém Zélandu přístup k působivé knihovně související s Disney. Bohužel, věci nejsou tak magické, pokud žijete nebo cestujete mimo tyto země: nebudete se k nim snadno dostat. Někteří uživatelé služeb VPN čelí stejným problémům bez ohledu na to, kde žijí.


Co je Disney Plus?

Disney Plus je nová, očekávaná streamingová služba, kterou vlastní Disney. Stejně jako Netflix, Apple TV + a Amazon Prime je to služba video-on-demand s propracovanou knihovnou pořadů, seriálů a filmů, které si můžete kdykoli prohlédnout z téměř jakéhokoli zařízení. Kromě typických filmů a představení společnosti Disney nabízí služba streamování také nové verze Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic.

Podle generálního ředitele Disneye Bob Igera bude téměř každý film v katalogu Disney nakonec k dispozici na Disney Plus. To bude zahrnovat všechny animované filmy, které byly dříve uzamčeny v „Disney trezoru“. Někteří mohou přijít v upravené verzi nebo s upozorněním, pokud je „obsah považován za zastaralý kulturní vyobrazení“. Příkladem jsou Song of the South, který Disney pochoval v 80. letech, a rasistická scéna v původní verzi Dumbo. Díky tomuto archivnímu obsahu bude Disney Plus pravděpodobně čerpat i předplatitele mimo fanoušky disneyských, hvězdných válek a superhrdinů a přidat do hlavní skupiny rodinných uživatelů, kteří milují všechny věci Disney a pravděpodobně přijdou a zůstanou.

Samostatná služba Disney Plus je bez reklam a může se streamovat ve 4K Ultra HD. Jeden účet může mít až 7 profilů a umožní streamování na 4 zařízeních současně. Můžete sledovat obsah v počítači, ale také na iOS, AppleTV, Android, Google Chromecast, Roku, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One a brzy Amazon Fire TV.

Země, kde je Disney Plus a není k dispozici

12. listopadu byli fanoušci v USA, Kanadě a Nizozemsku první, kdo se mohl přihlásit k odběru Disney Plus. Druhé datum zahájení je plánováno na 19. listopadu, kdy se do mixu přidá Austrálie a Nový Zéland. Očekává se, že Spojené království a západní Evropa budou následovat do března 2020, Latinská Amerika do srpna 2020 a Asie a Tichomoří a východní Evropa do září 2021. Asijské země jako Indie, Indonésie a Thajsko nejsou v současné době na seznamu.

Licenční smlouvy a další zátarasy znamenají, že Disney nebude moci v každé zemi nabídnout přesně stejnou knihovnu. Opětovné získání práva na mezinárodní distribuci veškerého obsahu bude dlouhý proces, ale důležitý krok k umožnění globálního spuštění.

Způsob, jakým Disney určuje, který uživatel může sledovat určitý obsah a kdo není, je založen na IP adresách těchto uživatelů. Takto streamingové služby často blokují uživatele umístěné mimo dostupné regiony. Někteří uživatelé našli cestu kolem toho pomocí služby VPN. Se službou VPN mohou změnit svou IP adresu na IP adresu v jiné zemi. Tímto způsobem si webové stránky, ke kterým se pokoušejí připojit – v tomto případě Disney Plus – budou myslet, že jsou v konkrétní zemi, a umožní jim přihlásit se a používat jejich předplatné, jako by tam skutečně byli..

Sledování Disney Plus pomocí VPN

Mnoho lidí používá VPN k zabezpečení svého internetového připojení. Umožňuje jim anonymně a bezpečně surfovat po internetu. Kromě toho má VPN mnoho dalších výhod. Stále více služeb streamování se však snaží blokovat uživatele VPN. Disney Plus je jednou z těchto služeb. To znamená, že i když žijete v zemi, kde byste měli mít nyní přístup k Disney Plus, nebudete moci sledovat obsah, dokud je vaše VPN zapnutá. Díky tomuto problému je pro mnohé Disney Plus mnohem obtížnější.

Pokud chcete vědět, jak můžete Disney Plus bezpečně sledovat pomocí VPN bez ohledu na to, podívejte se na tento článek. Můžete také porovnat poskytovatele VPN a dozvědět se více o tom, jak nastavit VPN na tomto webu.

10 milionů předplatitelů a počítání

Tento týden Disney potvrdil, že již překročil 10 milionů registrací. To zahrnuje jak platící, tak neplatící odběratele, protože Disney nabízí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi.

Uživatelé zažili několik závad, což Disney připsal obrovskému požadavku, který platforma vygenerovala během prvního týdne své služby. Některé problémy s kroucením samozřejmě nejsou neočekávané a pravděpodobně nebudou dlouhodobým problémem.

Analytik Morgan Stanley, Benjamin Swinburne, nedávno zvýšil svou předpověď a předpovídá, že disneyova streamovací služba zasáhne do roku 2024 130 milionů předplatitelů, včetně Hulu, Disney Plus a ESPN Plus. Pro srovnání, ve třetím čtvrtletí roku 2019 Netflix počítal více než 158 milionů placených odběratelů streamování po celém světě, jakož i 5,5 milionu bezplatných zkušebních zákazníků.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map