Spustenie Disney Plus: Ako sa pozerať pomocou VPN VPNoverview.com

Tento týždeň spoločnosť Disney Plus uviedla na trh v USA, Kanade a Holandsku. Budúci týždeň budú mať fanúšikovia z Austrálie a Nového Zélandu prístup k pôsobivej knižnici súvisiacej s Disney. Ak žijete alebo cestujete mimo týchto krajín, nanešťastie to nie je také kúzelné: nebudete sa k nim ľahko dostať. Niektorí používatelia služieb VPN čelia rovnakým problémom bez ohľadu na to, kde žijú.


Čo je Disney Plus?

Disney Plus je nová, očakávaná streamovacia služba, ktorú vlastní Disney. Rovnako ako Netflix, Apple TV + a Amazon Prime, je to služba video na požiadanie s prepracovanou knižnicou relácií, seriálov a filmov, ktoré si môžete kedykoľvek pozrieť, takmer z akéhokoľvek zariadenia. Okrem typických filmov a relácií spoločnosti Disney ponúka služba streamovania aj nové vydania Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic..

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Disney Boba Igera bude takmer každý film v katalógu spoločnosti Disney k dispozícii na stránkach Disney Plus. Patria sem všetky animované filmy, ktoré boli predtým uzamknuté v trezore Disney. Niektorí môžu prísť v upravenej verzii alebo s upozornením, ak sa predpokladá, že „obsah obsahuje zastarané kultúrne vyobrazenia“. Príkladmi sú Song of the South, ktorý Disney pochoval v 80. rokoch, a rasistická scéna v pôvodnej verzii Dumbo. Vďaka tomuto archívnemu obsahu bude Disney Plus pravdepodobne čerpať aj predplatiteľov mimo fanúšikov Disney, Star Wars a superhrdiny, čím sa pridá k základnej skupine rodinných používateľov, ktorí milujú všetky veci Disney a pravdepodobne prídu a zostanú..

Samostatná služba Disney Plus je bez reklám a môže byť vysielaná v 4K Ultra HD. Jeden účet môže mať až 7 profilov a umožní súčasné streamovanie na 4 zariadeniach. Môžete sledovať obsah na počítači, ale aj na iOS, AppleTV, Android, Google Chromecast, Roku, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One a čoskoro Amazon Fire TV.

Krajiny, kde je spoločnosť Disney Plus a nie je k dispozícii

12. novembra boli fanúšikovia v USA, Kanade a Holandsku prví, ktorí sa mohli prihlásiť na odber Disney Plus. Druhý dátum uvedenia na trh je naplánovaný na 19. novembra, v ktorom sa do mixu pridá Austrália a Nový Zéland. Očakáva sa, že Spojené kráľovstvo a západná Európa budú nasledovať do marca 2020, Latinská Amerika do augusta 2020 a Ázia, Tichomorie a východná Európa do septembra 2021. Ázijské krajiny ako India, Indonézia a Thajsko v súčasnosti nie sú na zozname..

Licenčné zmluvy a ďalšie zátarasy znamenajú, že spoločnosť Disney ešte nebude môcť ponúknuť presne tú istú knižnicu v každej krajine. Opätovné získanie práva na medzinárodnú distribúciu celého obsahu bude dlhý proces, ale dôležitý krok, ktorý umožní globálne spustenie.

Spôsob, akým spoločnosť Disney určuje, ktorý používateľ môže sledovať určitý obsah a kto nie, je založený na adresách IP týchto používateľov. Takto streamingové služby často blokujú používateľov nachádzajúcich sa mimo dostupných regiónov. Niektorí používatelia našli spôsob, ako to obísť pomocou služby VPN. So službou VPN môžu zmeniť svoju IP adresu na IP adresu v inej krajine. Týmto spôsobom si budú webové stránky, ku ktorým sa pokúšajú pripojiť, v tomto prípade Disney Plus, myslieť, že sú v konkrétnej krajine a umožní im prihlásiť sa a používať svoje predplatné, akoby tam skutočne boli..

Sledovanie Disney Plus pomocou VPN

Mnoho ľudí používa VPN na zabezpečenie svojho internetového pripojenia. Umožňuje im anonymne a bezpečne surfovať po internete. Okrem toho má VPN mnoho ďalších výhod. Stále viac služieb prenosu údajov sa však snaží blokovať používateľov VPN. Disney Plus je jednou z týchto služieb. To znamená, že aj keď žijete v krajine, kde by ste teraz mali mať prístup k službe Disney Plus, nebudete môcť sledovať obsah, kým je vaša sieť VPN zapnutá. Vďaka tomuto problému je pre mnohých Disney Plus oveľa ťažšie.

Ak chcete vedieť, ako môžete bezpečne sledovať Disney Plus pomocou VPN, prečítajte si tento článok. Môžete tiež porovnať poskytovateľov VPN a získať viac informácií o tom, ako nastaviť VPN na tomto webe.

10 miliónov predplatiteľov a počítanie

Tento týždeň Disney potvrdil, že už prekročil 10 miliónov registrácií. To zahŕňa platiacich aj neplatiacich odberateľov, pretože Disney ponúka bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu.

Užívatelia zažili niekoľko závad, ktoré Disney prisúdil obrovskému dopytu, ktorý platforma vygenerovala počas prvého týždňa služby. Niektoré problémy so zubami nie sú neočakávané a pravdepodobne nebudú dlhodobým problémom.

Analytik spoločnosti Morgan Stanley, Benjamin Swinburne, nedávno zvýšil svoju predpoveď a predpovedá streamingovú službu Disney zasiahnu do roku 2024 130 miliónov predplatiteľov vrátane Hulu, Disney Plus a ESPN Plus. Na porovnanie, v treťom štvrťroku 2019 Netflix počítal viac ako 158 miliónov platiacich odberateľov streamovania na celom svete, ako aj 5,5 milióna zákazníkov bezplatnej skúšobnej verzie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map