Jak stáhnout anonymní pomocí VPN VPNOpřehled

Chcete poslouchat nejnovější album vaší oblíbené kapely? Nebo vidíte tu novou show, o které všichni mluví? V dnešní době je vše k dispozici online, takže už nemusíte opustit dům.


Pokud jde o stahování, samozřejmě existují určité obavy, stejně jako u každé online aktivity. Za prvé, pravděpodobně budete chtít stáhnout co nejvíce anonymně a bezpečně. Torrentové sítě jsou velmi užitečné, ale mohou být také zamořeny škodlivými stranami, které se snaží například získat vaše data. Za druhé, při stahování torrentů mohou nastat některé otázky, jako například: Je to legální? Dostanu pokutu? To jsou otázky, kterým se budeme věnovat také v tomto článku.

Pokud jde o bezpečné a anonymní stahování, hlavní zaměření tohoto článku, VPN je velmi užitečný nástroj pro zlepšení vašeho soukromí a bezpečnosti při stahování souborů. Z tohoto důvodu vám v tomto článku povíme vše o použití tohoto užitečného nástroje pro mnohem bezpečnější a anonymnější stahování torrentů..

Anonymní stahování pomocí VPN

Laptop StáhnoutSoukromí a ochrana vašich osobních údajů jsou velmi důležité. Z tohoto důvodu by bylo rozumné vždy se připojit k síti VPN, když připojíte počítač, tablet nebo chytrý telefon online. Připojení VPN šifruje váš datový provoz a přesměruje jej přes externí server. Toto šifrování poskytuje dodatečnou ochranu před hackery a spywarem, které se často vyskytují v některých torrentových sítích. Kromě toho VPN chrání vaše osobní údaje a poskytuje úroveň anonymity. Pokud používáte internet přes VPN, děláte to prostřednictvím IP adresy externího serveru. Z tohoto důvodu ostatní, například hackeři a navštívené weby, neuvidí vaši skutečnou IP adresu. Tímto způsobem nikdo nemůže spojit vaše online akce s vámi. Využití VPN je hojné, stejně jako různí poskytovatelé.

Někteří lidé, kteří nelegálně stahují torrenty nebo streamují filmy a pořady prostřednictvím služeb, jako je Popcorn Time nebo Kodi, používají VPN ke skrytí své IP adresy. Organizace autorských práv nejsou schopny sledovat, co tito lidé dělají online. Samozřejmě byste neměli používat VPN k nelegálnímu nahrávání a stahování hudby, filmů a seriálů. Stahování z torrentu však není nutně nezákonné. Prostřednictvím P2P sítí je k dispozici mnoho použitelného legálního obsahu.

Pro zabezpečení vašeho internetového připojení za účelem bezpečnosti a ochrany osobních údajů je rozumné používat VPN při stahování (nebo dělat cokoli online). Bohužel ne všichni poskytovatelé VPN nebo kompatibilní se stahováním P2P. Z tohoto důvodu uvádíme níže 3 poskytovatele VPN, kteří umožňují anonymní stahování (torrent) a poskytují bezpečné, stabilní a rychlé připojení.

Nejlepší 3 VPN pro anonymní stahování

1. ExpressVPN pro anonymní stahování

ExpressVPN je ideální pro stahování torrentů. Tento poskytovatel nemá zákonnou povinnost sdílet informace o svých uživatelích s třetími stranami. Majitelé společnosti učinili strategické rozhodnutí o registraci společnosti na Britské Panenské ostrovy, což je ráj soukromí. Koneckonců, společnosti na britských Panenských ostrovech nemusí ukládat protokoly obsahující internetové aktivity svých uživatelů. ExpressVPN proto uvádí, že neukládají žádné uživatelské záznamy. Navíc jsou na vrcholu našeho obecného seznamu nejlepších poskytovatelů VPN. Musíme si uvědomit, že jsou na špičce spektra jak v kvalitě, tak v ceně. Jejich služby nejsou levné, ale zase nabízejí prvotřídní, bezpečná, vysoce kvalitní a ultrarychlá připojení, která jsou prakticky ideální pro anonymní stahování. Toto je základní funkce pro stahování velkých souborů. Jejich zákaznická podpora (24/7) je velmi dobrá a jejich aplikace jsou uživatelsky přívětivé. Je také velmi příjemné, že mají 30denní záruku vrácení peněz. To vám umožní vyzkoušet jejich služby bez jakýchkoli rizik.

2. NordVPN pro anonymní stahování

Společnost NordVPN má své sídlo v Panamě, což znamená, že není z právního hlediska povinné ukládat uživatelské záznamy. To znamená, že neregistrují žádnou z vašich akcí online. Nabízejí bezpečné připojení, které vám poskytne vysokou úroveň anonymity online. NordVPN vám umožňuje online připojení se šesti lidmi najednou s jedním předplatným. Mají po celém světě více než 5400 serverů v téměř 60 zemích. Nejdůležitější je, že NordVPN je kompatibilní se stahováním P2P.

3. Surfshark pro anonymní stahování

Surfshark je skvělá volba pro stahování, kteří chtějí zlepšit své soukromí a bezpečnost bez porušení banky. Surfshark je ve skutečnosti nejlevnější, skutečnou prémiovou VPN, kterou jsme našli. Je to nejdostupnější předplatné, které vás vrátí zpět jen 1,99 $ měsíčně.

Na rozdíl od ceny, kterou by někteří mohli naznačovat, však Surfshark nekompromisně neohrožuje bezpečnost a soukromí. Surfshark je stejně jako ExpressVPN oficiálně registrován na Britských Panenských ostrovech, což znamená, že nemusí ukládat žádné uživatelské záznamy. Kromě toho nabízejí solidní šifrování, skvělé protokoly a nabízejí velkou rovnováhu mezi rychlostí a bezpečností, pokud jde o jejich servery. Surfshark vám tak umožňuje bezpečně a soukromě stahovat velké soubory torrentu pohodlně.

A konečně, Surfshark přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet si ji, než se k ní plně zavazujete.

Kdy je anonymní stahování prostřednictvím torrentů a P2P sítí nezákonné?

Stahování online prostřednictvím torrentových serverů a P2P sítí samo o sobě není nezákonné. Je třeba si dát pozor, abyste při stahování souborů jednali v souladu s příslušnými zákony o autorských právech. Pokud je obsah chráněn autorskými právy a stahujete nebo nahráváte, je to nezákonné. Záleží tedy na obsahu, který stahujete, zda je legální nebo ne.

Některé torrentové weby mají špatnou pověst u autorských organizací, protože lidé budou tyto weby používat k výměně nelegálního materiálu. Nejznámějším příkladem takové stránky je The Pirate Bay. Na Pirate Bay lidé často sdílejí a stahují filmy, seriály a hudbu chráněnou autorskými právy. Ve stále více a více zemích mohou organizace autorských práv shromažďovat informace o lidech, kteří jsou aktivní na torrent serverech a streamovacích službách. Sledují IP adresy těch, kteří nelegálně stahují a nahrávají filmy, seriály, knihy a hudbu nebo používají nelegální streamovací služby. S těmito sledovanými IP adresami dokonce začali v některých zemích pokutovat lidi. To je důvod, proč někteří stahovatelé začali používat VPN ke skrytí své IP adresy. Nezapomeňte však, že byste se měli před stažením něco seznámit s platnými zákony o autorských právech a jednat v souladu s nimi.

Některé věci, které jsou obecně považovány za nezákonné:

 • Sdílení nebo stahování softwaru, jako jsou hry, na torrent serverech
 • Stahování nebo sdílení filmů nebo seriálů chráněných autorskými právy
 • Sdílení nebo stahování hudby, která nebyla zaplacena

Zákonnost torrentů a P2P programů

Ano, stahování platforem jako BitTorrent a Utorrent je legální. Můžete je použít ke stažení softwarové opravy, demo hry nebo filmového upoutávky. V těchto případech to není nezákonné, protože neporušujete autorská práva někoho. Znovu se stane nezákonným, pouze pokud je stahovaný obsah chráněn autorským právem. Může být obtížné určit, zda na soubor existuje autorská práva. Obecně platí, že pokud si ji můžete koupit někde, je chráněno autorskými právy.

Závěrečné myšlenky

Pomocí VPN můžete anonymně stahovat z torrentových sítí. Díky šifrování VPN je pro třetí strany mnohem těžší na vás špehovat během stahování. Navíc ti, kdo sledují IP adresy lidí, kteří stahují, neuvidí vaši osobní IP adresu, ale místo toho uvidí IP adresu, kterou pro vás VPN poskytuje. Proto jsou vaše data a soukromí mnohem lépe chráněny před hackery, spywarem a dalšími škodlivými stranami.

Ne všichni poskytovatelé VPN umožňují stahování na torrent serverech nebo prostřednictvím P2P sítí. Důvodem je to, že chtějí zabránit uživatelům v stahování nelegálního materiálu. V závislosti na zemi, ve které je poskytovatel VPN zaregistrován, by nelegální stahování mohlo způsobit potíže s úřady. Může se stát, že poskytovatel VPN umožňuje stahování na vybraných serverech. Závisí to na umístění serverů a legislativě v dané zemi. Pokud poskytovatel VPN umožňuje stahování, můžete obvykle předpokládat, že k tomu dojde bezpečně a anonymně, pokud je to dobrá VPN. Pokud zvolíte jednu ze tří VPN, které jsme zmínili, můžete si být jisti, že si můžete bezpečně a pohodlně stahovat torrent!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map