10 webových stránek na temném webu, které stojí za návštěvu VPNOpřehled

Tmavý web je ta záhadná část webu, se kterou se většina lidí dostane pouze pomocí prohlížeče Tor. Webové stránky s příponou „.onion“ jsou hostitelem skrytých služeb, které nejsou dostupné prostřednictvím běžných prohlížečů (pokud neděláte mnoho vylepšení). Prohlížeč Tor však umožňuje tyto služby navštívit a zároveň vám poskytne určitou úroveň anonymity. Když je temný web ve zprávách, je často spojován s nezákonnými praktikami. Existuje nespočet příběhů o „temných trzích“, kde si můžete koupit něco nezákonného, ​​jako jsou drogy, zbraně nebo falešné pasy. K tomu existuje prvek pravdy, ale často jsou tyto příběhy přehnané, nepravdivé a přehnané. Obvykle nikdy nejsou zmíněny pozitivnější a někdy překvapivě zdravé věci, které na temném webu najdete. Tento článek se věnuje ukázání, že temná síť má jinou stránku. Poskytujeme dokonce nejaktuálnější odkazy, abyste se na ně mohli sami přesvědčit. Pokud se chcete dozvědět více, můžete navštívit naši stránku o temném webu nebo si prohlédnout náš temný webový slovník.


Nevíte, jak se dostat na temný web? Podívejte se na našeho průvodce, jak přistupovat k temnému webu!

Sestavili jsme seznam webů, které můžete navštívit, pokud jste zvědaví na temný web, ale chcete jej bezpečně navštívit. Některé webové stránky na seznamu jsou docela vážné, zatímco jiné jsou jen velmi hloupé. Šťastný objevování!

Upozornění: Při přístupu k tmavé síti nejprve bezpečnost

Pokud se pustíte dále do temné sítě, je rozumné přijmout některá bezpečnostní opatření. Vzhledem k tomu, že temný web není regulován, existuje zvýšené riziko infekce malwaru a / nebo kybernetických zločinců, kteří se stanou vašimi údaji. Ujistěte se, že máte nainstalován antivirový software a používáte VPN. VPN šifruje a zajišťuje veškerý internetový provoz, chrání vaše soukromí online a chrání vás před určitými formami počítačové kriminality. Chcete-li začít, vyzkoušejte NordVPN. Za méně než 5 $ měsíčně, NordVPN chrání všechna vaše internetová data silným šifrováním. Navíc se při používání služby NordVPN stanete anonymní, protože vaše IP adresa bude skrytá. To brání ostatním v sledování vašich online kroků. NordVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže si můžete vyzkoušet bez rizika.

Pokud se chcete dozvědět více o této části internetu a jak se tam dostat, můžete navštívit naši stránku o temném webu.

Sekce 1: Hledání

Ačkoli temný web není hostitelem žádných vyhledávačů, jako je Google, stále je možné procházet krajinu temného webu prostřednictvím vyhledávačů a adresářů, pokud víte, kde hledat. Na vaší cestě vám může pomoci řada následujících webů.

1. Skrytá Wiki

Skrytá wiki je temný web Wikipedia, kde najdete odkazy na různé weby na temném webu. Jak si můžete všimnout v tomto článku, adresy URL tmavých webových stránek jsou často nesmyslné. Díky tomu je obtížné najít web, který hledáte. Na skryté Wiki vás hledají hodně. Kromě toho poskytují informační stránky o celé řadě témat, která mohou být zajímavá.

Dejte si pozor, že nekliknete na odkaz na něco, co nechcete vidět, protože skrytá wiki neindexuje pouze legální webové stránky. Ve skutečnosti existuje mnoho různých stránek „Hidden Wiki“. Skrytá wiki byla známá tím, že hostovala nebo alespoň indexovala spoustu pedofilních webů, a proto byla předmětem kybernetických útoků ze strany FBI a Anonymous. Bylo také vytvořeno mnoho kopií a odloučení skryté Wiki. Nebuďte překvapeni, pokud narazíte na „oficiální skrytou wiki“ nebo „necenzurovanou skrytou wiki“. Nejlepší je však zůstat mimo tyto vedlejší weby. Většina skrytých webů Wiki dodnes poskytuje odkazy na některé části temného webu, které byste nechtěli navštívit. Nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, je držet se kategorií, které jsou relativně bezrizikové.

Odkaz na skrytou wiki: http://zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion/wiki/index.php/Main_Page

2. DuckDuckGo

DuckDuckGoDuckDuckGo je vyhledávač, který je k dispozici také na povrchu webu. Na rozdíl od jiných vyhledávačů, DuckDuckGo neshromažďuje ani nesdílí žádné vaše osobní údaje. Vyhledávací stroj je ideální, pokud chcete být na webu zcela anonymní. Na temném webu se používá, protože také zobrazuje webové stránky .onion. Většina běžných vyhledávačů povrchu neindexuje .onionové weby. Pravidelný vyhledávač vás tak na temném webu nepřinese nikde, ale DuckDuckGo ano.

Odkaz na DuckDuckGo: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

3. Svíčka

Tento výstižně pojmenovaný web je zde, aby vám pomohl vidět cestu skrz temný web, obrazně řečeno. Svíčka je vyhledávač pouze pro temný web a funguje v podstatě stejně jako Google, kromě toho, že není nikde tak užitečná. Tmavý web prostě není navržen tak, aby byl úhledně uspořádán a indexován. Celkovým účelem většiny služeb na temném webu je zůstat skryto, s výjimkou vybrané skupiny lidí, kteří jsou „v poznání“. Proto je třeba na Svíčku pohlížet jako na menší nástroj, malou svíčku v dlouhé temné chodbě. Vyhledávací modul vám umožní vidět ve tmě trochu jasnější, ale ne moc. Také si dávejte pozor na kliknutí na odkazy, které nabízí vyhledávací modul svíček, protože nejsou filtrovány na škodlivý nebo nezákonný obsah. Jako vždy při procházení temného webu, procvičujte zdravý rozum a buďte ostražití.

Odkaz na svíčku: http://gjobqjj7wyczbqie.onion/

4. Ne zlé

Toto je další vyhledávač na temném webu. Tato stránka je zajímavá, protože se zdá, že přímo odporuje jejímu vlastnímu poslání, které má být „příspěvkem k tomu, co doufáme, je rostoucí štít proti tyranii netolerantní většiny“. Nepřijímají dary a přísně zakazují nezákonný obsah, jako je dětská pornografie, zbraně, narkotika nebo jakýkoli jiný nezákonný obsah.

To však nebrání webu hostit odkazy na nelegální skryté služby. Pokud například vyhledáte „kokain“, vyhledávací vyhledávač Not Evil najde nějaké odkazy na online trhy, průvodce nebo doporučující stránky spojené s nelegální látkou. Not Evil také hostí chatovací službu, kde kterýkoli člen může vytvořit nové téma. Tato témata sahají od narušených k zkaženým. Většina obsahu je však spam.

Je rozumné předpokládat, že hackeři, podvodníci a dokonce i úředníci činní v trestním řízení se nacházejí na takových chatovacích službách. Úředníci pro vymáhání práva se někdy vydávají na temný web ve snaze chytit pachatele a možná se dokonce pokusit podvádět vás k nezákonným činnostem v rámci operace „medu“.

Odkaz na ne zlo: http://hss3uro2hsxfogfq.onion/

5. SearX

Searx je další vyhledávač, který můžete použít na běžném i temném webu. Výhodou SearX je, že můžete vyhledávací dotazy neuvěřitelně podrobně rozebrat. Můžete hledat soubory, obrázky, mapy, hudbu, zprávy, vědu, příspěvky v sociálních médiích, videa a mnoho dalšího. Pokud tedy hledáte něco neuvěřitelně podrobného, ​​SearX je vyhledávací nástroj, který chcete použít.

Odkaz na SearX: http://ulrn6sryqaifefld.onion/

Sekce 2: Přebývat

Tmavý web je plný překvapivých stránek. Jedním z nich je Facebook. Přestože vám nedoporučujeme přihlásit se na Facebook kvůli jakékoli ochraně online, je zarážející, že tento web sociálních médií má na temném webu tak obrovskou přítomnost..

6. Facebook

Toto je zrcadlová stránka skutečného Facebooku. Vytvořením účtu Facebook přes temný web se můžete pokusit udělat to zcela anonymní. To však vyžaduje spoustu práce, protože, jak víme, Facebook rád shromažďuje všechna data, která mohou.

Ještě důležitější je, že tato zrcadlová verze sociální sítě je cestou kolem vládní cenzury. Některé režimy cenzurují sociální média nebo je činí naprosto nepřístupnými pro své lidi. Dělají to proto, aby eliminovali jakoukoli formu opozice. Pomocí temné webové verze Facebooku se lidé mohou pokusit zůstat anonymní.

Odkaz na zrcadlo Facebooku: https://www.facebookcorewwwi.onion/

7. BlockChain

Ačkoli bitcoiny se teprve nyní stávají populárnější u široké veřejnosti, byla měnou temného webu po celá léta. Nepřekvapí se, že na temném webu je mnoho webů s kryptoměnou. Na webu BlockChain můžete spravovat své kryptoměny a také je kupovat a prodávat.

Kromě toho můžete zkontrolovat, jak se vaše akcie snaží zjistit, zda je ten pravý čas na nákup nebo prodej. Vzhledem k tomu, že bitcoiny se používají k nákupu produktů na darkweb, není divu, že existuje také virtuální peněženka.

Odkaz na BlockChain: https://blockchainbdgpzk.onion/

8. Bibliomaniac

Temný web je mimo jiné místem, kde se sdílejí myšlenky na velké množství problémů. Kromě toho jsou podporovány intelektuální rozhovory. Na temném webu je mnoho webových stránek, které nabízejí knihy nebo online knižní kluby, a Bibliomaniac je jedním z nich. Podívejte se na velké množství znalostí, pokud se jednoho dne ocitnete na temném webu.

Na tomto webu můžete opravdu najít jakoukoli knihu. Pozor, nestahujete žádný materiál chráněný autorskými právy, protože je to nezákonné.

Odkaz na Bibliomaniac: http://mx7rwxcountermqh.onion/ Aktualizace: Tento web byl offline. Pokud se oživí nebo se objeví stejně dobrý web, bude zveřejněn na této stránce.

9. Tor Metric

Logo Tor The Onion RouterV Tor Metric najdete více informací o projektu Tor. Pokud vás zajímá soukromí a jak funguje projekt Tor, tento web vám může poskytnout určité informace. Pokud navíc zkoumáte Tor a temný web pro školní projekt, tento web vám může pomoci se statistikami. Mimo jiné můžete vidět, kolik lidí používá prohlížeč Tor a kolik .onion webových stránek existuje. Statistiky uživatelů Tor vám také mohou poskytnout dobrý údaj o tom, jak velká je aktivita na temném webu, kolik skrytých služeb existuje a kde většina uživatelů na temném webu pochází.

Několik zábavných faktů:

 • Pouze asi 6% uživatelů Tor používá prohlížeč k přístupu na tmavý web.
 • Některé z nejplodnějších uživatelů Tor jsou ze zemí s relativně malou populací, jako je Německo nebo Nizozemsko.
 • Pouze v roce 2019 byl prohlížeč Tor stažen zhruba půl milionukrát.

Odkaz na Tor Metric: http://rougmnvswfsmd4dq.onion/

10. Skryté odpovědi

Skryté odpovědi lze popsat jako temnou webovou verzi Reddit nebo Quora. Můžete se zeptat na jakoukoli otázku, která se vám líbí, bez jakékoli cenzury. Ostatní v komunitě se pokusí odpovědět na vaše dotazy. Může být také zábavné se jen rozhlédnout. Nezapomeňte, že se jedná o nefiltrovanou část internetu a můžete narazit na konverzace, které nechcete vidět.

Je to také skvělé místo, kde se můžete ptát na temný web, pokud jste v této části internetu nováčci. Je však bezpečnější zvolit si návštěvu některých temných webových poddílů pro konkrétní otázky na temném webu.

Odkaz na skryté odpovědi: http://answerstedhctbek.onion/

11. Bezpečná kapka

Bezpečná kapkaSecure Drop je místo, kde se mohou informátoři a novináři setkat. Tmavý web je jediný způsob, jak mohou oznamovatelé sdílet své informace, aniž by si byli jisti, že budou sledováni. Whistleblowers mají škodlivé informace o společnosti nebo vládě a snaží se je sdílet s novináři. Pokud tak učiní na povrchové síti, budou pravděpodobně vystopováni a v některých případech potrestáni. Secure Drop je web .onion, který chrání soukromí oznamovatelů a novinářů po celém světě. Mnoho důležitých publikací si uvědomilo sílu anonymních oznamovatelů na temném webu a nastavilo vlastní SecureDrop URL. Mezi významné příklady patří: Forbes: http://t5pv5o4t6jyjilp6.onion/, The Financial Times: http://xdm7flvwt3uvsrrd.onion/ a Reuters: http://smb7p276iht3i2fj.onion/.

Odkaz na Secure Drop: http://secrdrop5wyphb5x.onion/

Část 3: E-mail

Kromě aplikací Outlook a Gmail existuje mnoho poskytovatelů e-mailu. Podívejte se na některé z úžasných služeb, které jsou poskytovány zdarma.

12. ProtonMail

ProtonMail je švýcarská šifrovaná e-mailová služba, která patří mezi nejlepší e-mailové klienty. Používají šifrování typu end-to-end a neukládají žádné protokoly. Navíc si nemusíte poskytovat osobní údaje, pokud si chcete vytvořit účet.

Odkaz na ProtonMail: https://protonirockerxow.onion/

13. SecMail

SecMail se stal jedním z nejvíce používaných poskytovatelů temných webových e-mailů v posledních několika letech. Ačkoli poskytují pouze nepředvídatelných 25 mb na uživatele, bývá to více než dost pro zprávy šifrované PGP. To však pravděpodobně nebude stačit, pokud ji chcete použít jako standardní poštovní službu.

Odkaz na SecMail: http://secmailw453j7piv.onion/

14. Mailpile

Mailpile je další e-mailový klient, jehož cílem je udržet vaše e-maily mimo dosah druhých. Šifruje vaše e-maily a můžete si ukládat své vlastní e-maily, aniž byste je museli sdílet v cloudu. Dalším velkým plusem je, že se jedná o bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem.

Odkaz na: http://clgs64523yi2bkhz.onion/

Oddíl 4: Různé

15. Šachy

Na tomto webu si můžete zahrát hru neškodného šachu s cizincem, nic víc, nic méně, jen šachy. Představují vám rozsáhlá pravidla hry a vytvořením jednoduchého účtu můžete začít hrát. Cílem webu je vytvořit klidné místo, kde se mohou milovníci šachů setkat.

Odkaz na šachy: http://theches3nacocgsc.onion/

16. Tor Kittenz

Tmavý web má zajímavý vztah s kočkami. Slavný web temné webové kočky je Anonymous Cat Fact, zdá se však, že již neexistuje. Naštěstí je temný web plný náhodných webových stránek s kočkami. Na Tor Kittenz můžete vidět náhodné obrázky koček. Na temném webu najdete spoustu těchto hloupých typů webů.

Odkaz na Tor Kittenz: https://mqqrfjmfu2i73bjq.onion.link/

Varování

Zvědavost je krásná věc, ale pamatujte, že to také zabilo kočku! Může být zajímavé podívat se na temný web, ale je také docela nebezpečné. Než to víte, mohli jste kliknout na poškozený odkaz a váš počítač může být napaden malwarem. Z tohoto důvodu vám doporučujeme, abyste tam nebyli, pokud nemáte k tomu dobrý důvod.

Pokud se chcete rozhlédnout, ujistěte se, že máte zavedena některá bezpečnostní opatření, která vás ochrání před online útoky.

Bezpečnostní opatření

VPN štít

Návštěva temného webu není bez rizik, a proto vám doporučujeme, abyste na ochranu vás a vašeho zařízení podnikli následující opatření.

Nejprve potřebujete dobrý anti-malware software. Chcete-li zabránit infikování zařízení viry nebo spywarem, musíte nainstalovat dobrý anti-malware. Tento typ softwaru je nezbytný, i když pouze procházíte povrchový web.

Za druhé, musíte najít dobrou VPN. VPN (Virtual Private Network) je software, který šifruje veškerý internetový provoz a skrývá vaši skutečnou IP adresu. Chcete-li být v bezpečí, je nejlepší použít VPN, takže nikdo nebude schopen vidět, že navštěvujete temný web. Kromě toho hackeři na temném webu nebudou moci sledovat vaše akce zpět na vaši osobní IP adresu. Někteří dobří poskytovatelé VPN jsou ExpressVPN, NordVPN a IPVanish.

Nakonec byste měli používat zdravý rozum. Neklikejte na žádné odkazy, kterým nedůvěřujete, a nevyplňujte žádné osobní informace na temném webu.

Závěrečné myšlenky

Tmavý web zní tajemně a možná i děsivě, ale některé z .onion webových stránek jsou velmi všední. Pro běžné uživatele internetu není opravdu dobrý důvod, proč tam jít. Pokud ano, můžete navštívit některý z těchto 10 webů. Nezapomeňte, že na temném webu klesá spousta sebevědomých podniků, takže neklikejte na nic, čemu nevěříte.

Použijte svůj zdravý rozum a bavte se objevováním!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map