Sledujte Rugby online, ať jste kdekoli! | VPNOpřehled

Rugby je těžký sport s mnoha fanoušky po celém světě. I když je snadné sledovat ragby v televizi v zemích, které soutěží na šesti národech (Anglie, Francie, Itálie, Irsko, Skotsko a Wales) nebo na ragbyovém šampionátu (Argentina, Austrálie, Nový Zéland a Jižní Afrika), může být obtížné streamovat hry ve zbytku světa. Naštěstí existují způsoby, jak sledovat ragby online, ať jste kdekoli na světě. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je s VPN.


Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat Rugby

Možná budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat ragby, pokud se vás týká některá z následujících věcí.

 • Pokud není ragbyová hra, kterou chcete sledovat, vysílána ve vaší zemi.
 • Pokud jste na dovolené v zemi, kde nemají vzduchové ragbyové hry.
 • Máte-li například předplatné anglického kanálu, který vysílá ragby, nejste v Anglii.

Chcete-li se ujistit, že můžete sledovat ragbyové hry, můžete nainstalovat VPN, abyste obešli zeměpisná omezení.

Nejlepší poskytovatelé VPN pro sledování Rugby

Chcete-li sledovat rugby online pomocí VPN, je důležité, aby poskytovatel VPN měl dostatek serverů v zemích, kde je ragby vysíláno v televizi. Navíc rychlost připojení k serveru VPN musí být dostatečně vysoká, abyste mohli sledovat hru bez prodlení. A konečně, chcete dobrou VPN, která je uživatelsky přívětivá a bezpečná. S ohledem na tyto funkce můžeme pro sledování ragby online doporučit následující poskytovatele VPN.

ExpressVPN pro Rugby

ExpressVPN je skvělý poskytovatel VPN s vynikajícím zákaznickým servisem. Tento poskytovatel zajistí, že budete v bezpečí, a nezjistí žádné problémy s připojením. Díky jejich úžasné síti serverů budete vždy moci najít server ve vaší zemi. Tímto způsobem bude snadné sledovat online ragbyové hry.

ExpressVPN je relativně drahá VPN, ale to dává smysl, protože získáte nejlepší kombinaci rychlosti, bezpečnosti a uživatelské přívětivosti. Tuto VPN můžete vyzkoušet s 30denní zárukou vrácení peněz.

IPVanish pro Rugby

IPVanish může být nejrychlejší VPN pro online streaming. Mají také dobrou nabídku serverů a jsou relativně levné. Tyto funkce zajišťují, že bude snadné sledovat všechny ragbyové hry, které chcete online.

Pokud si nejste jisti, můžete vyzkoušet IPVanish s jejich 7denní zárukou vrácení peněz. Tato záruka je také ideální, pokud chcete sledovat pouze určitou ragbyovou hru.

NordVPN pro Rugby

Z bezpečnostního hlediska je NordVPN jedním z nejlepších poskytovatelů VPN. Navíc je to uživatelsky přívětivá a poměrně rychlá VPN se spoustou serverů. Především má NordVPN velmi dobrou cenu, která je ideální, pokud chcete používat pouze VPN ke sledování rugby.

NordVPN je VPN, která nabízí velkou hodnotu za vynaložené peníze. Všechny jejich plány předplatného mají 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že můžete službu před vyzkoušením vyzkoušet.

Co dělá VPN??

Připojení k internetu VPNVPN (Virtual Private Network) je software, který zvyšuje vaši online bezpečnost a soukromí. VPN šifruje veškerý váš internetový provoz, takže to nikdo nemůže pochopit. Třetí strany tedy nebudou moci zaregistrovat, co děláte online.

S VPN se připojujete k internetu přes externí servery a přijímáte IP adresu tohoto serveru. IP adresa je otisk prstu vašeho internetového připojení a používá se k určení, kde na světě jste. Převzetím IP adresy VPN serveru můžete předstírat, že jste někde, kde nejste.

Pokud je obsah, jako je ragbyová shoda, geograficky blokován, můžete se s tím obejít pomocí VPN. Webové stránky, které hry často vysílají, mohou obsah zobrazovat pouze uživatelům v konkrétních zemích. S VPN můžete předstírat, že jste v jedné z těchto zemí, aniž byste tam skutečně byli.

Jak se dívat na Rugby online s VPN

Abyste mohli rugby sledovat online odkudkoli na světě, potřebujete dvě věci. Nejprve musíte najít web, kde můžete streamovat hru nebo ji sledovat zpět. Za druhé, budete potřebovat VPN, abyste předstírali, že jste v zemi, kde webové stránky vysílají hry. Například, pokud máte účet u amerického televizního vysílání NBC, ale nejste v USA, musíte použít VPN pro připojení k americkému serveru. Navíc existuje mnoho kanálů, které vysílají ragbyové hry zdarma. V těchto případech potřebujete pouze VPN.

Sledujte Rugby online zdarma

ragbyový hráčRugby je jedním z mála sportů, které lze streamovat online zdarma. Zejména v zemích, kde je ragby populární, jsou hry vysílány živě. K tomu, abyste si je mohli prohlédnout, nemusíte nutně předplatné kanálu, který vysílá hry. Pro změnu virtuálního umístění potřebujete pouze VPN, takže si web myslí, že máte povolený přístup k obsahu.

Existují některé bezplatné služby VPN, ale nejsou tak dobré jako placené verze. S bezplatnými službami VPN často omezují vaše data, rychlost a zabezpečení. Pokud opravdu chcete sledovat ragby online zdarma, doporučujeme vám použít zkušební období nebo období vrácení peněz placených služeb VPN, jako jsou ty uvedené výše.

Sledujte online mistrovství šesti národů

Mistrovství šesti národů je nejdůležitější ragbyový turnaj na severní polokouli. Šest zemí, které si konkurují, jsou Francie, Anglie, Wales, Skotsko, Irsko a Itálie. Od roku 2000 tyto země soutěží o vyhledávaný šampionát Trophy. Anglie má nejvíce vítězství ve svém názvu, ale v roce 2018 Irsko porazilo soutěž. Můžete sledovat mistrovství šesti národů online (zdarma) pomocí VPN.

Podívejte se na Rugby Championship online

Rugby Championship je nejdůležitější ragbyová soutěž na jižní polokouli. Argentina, Austrálie, Nový Zéland a Jižní Afrika spolu soutěží od roku 2012. Podobně jako u mistrovství šesti národů můžete sledovat Rugby Championship online (zdarma) pomocí VPN.

Podívejte se na Rugby World Cup online

Mistrovství světa v ragby v roce 2019 se bude konat v Japonsku. Nejlepší týmy z celého světa budou soutěžit o to, kdo přijde domů s vítězem. Země, které se zúčastní, budou také hrát hry, ale v jiných zemích to nemusí vždy platit. Můžete jít do místní irské hospody a dívat se, ale pokud chcete zůstat doma a streamovat zápasy, možná budete potřebovat VPN.

Kanály a weby, které vysílají Rugby

Níže naleznete přehled webových stránek, které vysílají ragbyové hry. Některé jsou zdarma a pro jiné potřebujete předplatné.

Rugby kanály (většinou zdarma)

 • BBC iPlayer (Velká Británie)
 • 7Plus (Austrálie)
 • CBC (Kanada)
 • CCTV (Čína)
 • Canal + en FranceTV (Francie)
 • ARD en ZDF (Německo)
 • RTE (Irsko)

Rugby kanály (většinou placené)

 • NBC (Spojené státy americké)
 • Rede Globo (Brazílie)
 • NTV Plus (Rusko)
 • Sky TV (Nový Zéland)
 • Rugby Pass (několik zemí, kde je rugby populární)

6 Rozvrh národů 2020

Šest zemí je opět zapnuto. Chcete vidět, jestli Wales tentokrát skončí znovu? Podívejte se na níže uvedený harmonogram hry, kde najdete všechna důležitá data.

datum
Hra
Sobota 1. únoraWales-Itálie
Irsko-Skotsko
Neděle 2. únoraFrancie-Anglie
Sobota 8. únoraIrsko-Wales
Skotsko-Anglie
Neděle 9. únoraFrancie-Itálie
Sobota 22. únoraItálie-Skotsko
Wales-Francie
Neděle 23. únoraAnglie-Irsko
Sobota 7. březnaIrsko-Itálie
Anglie-Wales
Neděle 8. březnaSkotsko-Francie
Sobota 14. březnaWales-Skotsko
Itálie-Anglie
Francie-Irsko
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me