Sledujte NFL fotbal online, ať jste kdekoli! | VPNOpřehled

Americký fotbal má mnoho fanoušků mimo USA. Protože NFL (Národní fotbalová liga) je nejdůležitější ligou amerického fotbalu na světě, fanoušci z celého světa ji chtějí sledovat. Některé sportovní kanály mimo USA dělají v NFL důležité hry. V některých zemích je však nemožné dívat se na televizi nebo prostřednictvím přímých přenosů. Níže najdete, jak můžete sledovat NFL, ať jste kdekoli.


Americké sítě, které vysílají hry NFL, mají pouze distribuční práva k streamování her pro diváky v USA. Naštěstí existuje určitá cesta kolem tohoto geografického omezení. S použitím VPN (Virtual Private Network) můžete předstírat, že máte přístup k internetu z USA, zatímco jste skutečně někde jinde.

Sledujte americký fotbal online pomocí sítě VPN

S sítí VPN se můžete připojit k serverům po celém světě. Pokud se připojíte k serveru v USA, americké sportovní kanály budou předpokládat, že jste v USA. Tímto způsobem můžete sledovat libovolnou hru NFL, včetně Super Bowl. Budete muset mít účet u amerického sportovního kanálu. To může být někdy náročné, pokud nevlastníte americkou kreditní kartu. Jedním ze způsobů, jak to obejít, by bylo získat účet u Sling Television. O tom, jak to funguje, si můžete přečíst níže.

Sledujte NFL pomocí Sling TV

SlingTVSling TV je streamovací služba, která poskytuje přístup k obsahu několika amerických kanálů. Obvykle byste potřebovali americkou adresu nebo kreditní kartu, abyste získali předplatné jednoho z těchto kanálů. Předplatné Sling TV však lze zakoupit pomocí dárkové karty. Tyto dárkové karty lze zakoupit pomocí služby PayPal, což znamená, že to můžete provádět odkudkoli na světě.

V kombinaci s VPN můžete na svém účtu Sling TV sledovat hry NFL. Služba VPN zajistí, že si Sling TV bude myslet, že přistupujete na jejich webové stránky z USA.

Co dělá VPN??

VPN je software, který šifruje a anonymizuje všechny vaše online aktivity. Chrání vás před hackery a dalšími osobami, které jsou za vašimi osobními údaji. Kromě toho jsou všechna vaše data šifrována a je nastaven tunel VPN, aby vaše data mohla procházet. K Internetu se připojujete prostřednictvím serverů vašeho poskytovatele VPN. Většina poskytovatelů má mnoho serverů v různých zemích. Tyto různé servery můžete použít k obcházení geografických omezení.

Pokud tedy chcete získat přístup k americkým streamům, můžete se připojit k serveru v USA. Budete mít americkou IP adresu a weby si budou myslet, že jste v USA. Tím získáte přístup k jejich obsahu. Nyní můžete sledovat svou oblíbenou týmovou hru NFL.

Nejlepší VPN služby pro sledování NFL

NFLplayersNejlepší poskytovatelé VPN pro sledování NFL mají americké servery a vysoké rychlosti. To znamená, že získáte přístup k americkým kanálům a během hry nezažijete žádné zpoždění. A konečně, příjemná cena a uživatelská přívětivost jsou také důležitými vlastnostmi dobré VPN. S ohledem na to jsme vybrali následující poskytovatele VPN, které lze použít ke sledování NFL.

ExpressVPN pro NFL

ExpressVPN je v současné době jednou z nejlepších VPN služeb. Jejich mnoho serverů nabízí rychlé a stabilní připojení k internetu a jejich šifrování je prvotřídní.

Software, který vytvořili, je uživatelsky přívětivý. Každý se snadno připojí k jednomu ze svých serverů a vytvoří bezpečné připojení ke sledování NFL.

Se svou 30denní zárukou vrácení peněz si můžete vyzkoušet své služby sledováním například Super Bowl. Pokud nemáte rádi své služby, můžete své peníze získat zpět po hře, žádné otázky.

IPVanish pro NFL

IPVanish je pravděpodobně nejrychlejší VPN na trhu. Díky předplatnému na jejich služby se nebudete obtěžovat žádným zpožděním nebo ukládáním do vyrovnávací paměti. IPVanish má navíc velké množství serverů po celém světě a slušné zabezpečení.

IPVanish má 7denní záruku vrácení peněz a přiměřené ceny. Proč to nevyzkoušet pro streamování své oblíbené hry a zjistit, zda se vám služba líbí? IPVanish je levná možnost sledovat NFL na amerických sportovních kanálech odkudkoli na světě.

CyberGhost pro NFL

CyberGhost je poskytovatel VPN s prvotřídní uživatelskou přívětivostí a nízkými předplatnými. Tato služba VPN je rychlá, bezpečná a lze ji použít k odblokování jakéhokoli obsahu online.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč lidé volí CyberGhost, je nízká cena.

Jakmile získáte předplatné, nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že své peníze můžete získat zpět, pokud se vám jejich služby nelíbí..

Jak se dívat na NFL online s VPN

Logo NFL

Jediné, co potřebujete pro sledování NFL online, je předplatné amerického sportovního kanálu (nebo Sling TV) a VPN pro změnu vaší virtuální polohy.

Některé hry mohou být vysílány v jiných zemích než v USA. V této situaci můžete také získat přístup k těmto streamům pomocí sítě VPN. Můžete se připojit k serveru v zemi, ke které chcete získat přístup, a získat odběr sportovního kanálu, který vysílá NFL. Pokud chcete být schopni sledovat celou ligu, aniž byste ztratili hru, doporučujeme vám zkontrolovat, zda kanál vysílá všechny nebo jen ty nejdůležitější..

Jakmile zapnete síť VPN a připojíte se ke správnému serveru, můžete přejít online a sledovat NFL.

Podívejte se na Super Bowl kdekoli na světě

Super Bowl je nejdůležitější hra v NFL. Ve většině zemí bude sportovní kanál, který tuto hru vysílá živě. S VPN můžete sledovat hru na americkém kanálu s rozsáhlým komentářem. Kromě bezplatných testů pro poskytovatele VPN a amerických sportovních kanálů můžete dokonce sledovat Super Bowl zcela zdarma.

Kanály a události NFL

NFL se vysílá na několika různých kanálech a webech. Některé kanály dokonce zajistí, že každý bude moci sledovat větší hry zdarma, jako je Super Bowl, zdarma. Níže naleznete seznam některých kanálů a webových stránek, které nabízejí hry NFL a důležité události v NFL.

Kanály a weby, které vysílají NFL

  • Fox Sports (Nizozemsko)
  • Ziggo (Nizozemsko)
  • ESPN (Spojené státy)
  • Sling TV (Spojené státy americké)
  • BBC iPlayer (Velká Británie)
  • Sky Sports (Velká Británie)
  • Sport 1 (Německo, Rakousko a Švýcarsko)
  • NTV Plus (Rusko)
  • Viasat Sport (Skandinávie)

Události

událost
datum
Pravidelná sezóna NFL5. září do 29. prosince 2019
Play-offzačátek 4. ledna 2020
Pro Bowl (hra s hvězdami)26. ledna 2020
Super Bowl LIV2. února 2020
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me