Sledujte hokej NHL po celém světě: Zjistěte, jak! | VPNOpřehled

Lední hokej je jedním z nejpopulárnějších sportů v USA a Kanadě a NHL je sledováno mnoha po celém světě. NHL (National Hockey League) je nejoblíbenější hokejovou ligou v USA a Kanadě. Fanoušci ledního hokeje mimo USA a Kanadu však mohou mít potíže s přístupem k dobrému živému přenosu. Níže naleznete, jak můžete sledovat všechny své oblíbené hokejové hry odkudkoli.


U většiny poskytovatelů mimo Severní Ameriku může být docela obtížné sledovat jakoukoli hokejovou hru. Americké nebo kanadské společnosti, které distribuují práva na vysílání her, umožní divákům v USA nebo Kanadě pouze sledovat živé přenosy. To může být velmi frustrující, pokud chcete sledovat svůj oblíbený tým, ale jste někde jinde na světě.

S VPN (Virtual Private Network) můžete změnit své virtuální umístění a sledovat NHL odkudkoli na světě. Níže naleznete, jak to funguje.

Kdy potřebujete VPN pro sledování NHL?

Existuje několik důvodů, proč by někdo mohl potřebovat VPN, aby mohl sledovat NHL. Jedná se o nejčastější:

 • Žijete mimo USA nebo Kanadu a chcete sledovat NHL.
 • Jste na dovolené mimo USA nebo Kanadu a chcete sledovat NHL
 • Chcete sledovat NHL zdarma na veřejném kanálu mimo vaši vlastní zemi

Jak mohu sledovat NHL pomocí VPN?

Výše uvedené problémy mají stejnou příčinu; geografická omezení. To znamená, že určitý obsah je přístupný pouze pro diváky v jedné zemi nebo v několika vybraných zemích. To často souvisí s distribučními právy. Musíte platit za práva na vysílání sportovních her a musíte tak učinit zvlášť pro každou zemi. Pokud sport v zemi nemá dostatečný počet zhlédnutí, nebude pro kanály dost zajímavé, aby si zakoupily práva na vysílání těchto her..

Webové stránky, které streamují sportovní hry online, zkontrolují vaši polohu, aby zjistily, zda byste neměli mít možnost sledovat hru nebo ne. Dělají to při pohledu na vaši IP adresu.

S VPN můžete skrýt svou vlastní IP adresu a nahradit ji IP například v USA Když se připojíte k internetu pomocí VPN, uděláte to prostřednictvím VPN serveru. Často si můžete vybrat, kde má být tento server, takže můžete získat přístup k obsahu v dané zemi.

Co víc dělá VPN?

Kromě skutečnosti, že vám VPN může pomoci obejít geografická omezení, chrání také vaše soukromí a anonymizuje vaše online akce. Žádný hacker, vláda ani společnost nemohou vidět, co děláte online, nebo je sledovat zpět k vám.

Připojení k internetu VPNJak bylo uvedeno výše, připojujete se k VPN serveru, když přistupujete k internetu pomocí VPN. Často si můžete vybrat server ve vaší zemi nebo v jakékoli jiné zemi, ve které mají poskytovatelé VPN servery. Veškerý váš přenos dat je přesměrován přes tento server. Navíc je vše zašifrováno, takže nikdo nemůže proniknout do toho, co děláte.

Protože se připojujete k internetu prostřednictvím tohoto externího serveru, přijímáte IP adresu tohoto serveru. Vaše vlastní IP adresa zůstane skrytá, což anonymizuje všechny vaše online akce.

Díky VPN budete moci sledovat svou oblíbenou hokejovou hru, která je vysílána pouze v jiné zemi. Přitom budete také naprosto anonymní a nikdo, dokonce ani váš poskytovatel internetových služeb, nebude schopen vidět, co děláte.

Zabraňte výpadkům NHL pomocí VPN

nhl hráčiNěkdy nemůžete sledovat hru, i když jste v USA a máte předplatné kanálu, který vysílá NHL hry. Tomu říkají výpadky a souvisí to s právy místního vysílání.

Možná máte předplatné s velkou národní sítí, ale práva na určitou hru mohou být v rukou místní televizní stanice. Pokud se nacházíte v oblasti této místní televizní stanice, nebudete moci hru sledovat prostřednictvím předplatného. Dělají to proto, že vás chtějí tlačit a dívat se na místní kanál.

Zatemnění může být velmi nepříjemné, naštěstí to lze vyřešit pomocí VPN. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k serveru VPN mimo oblast tohoto místního televizního kanálu a sledovat vaši hru naživo s předplatným. Ve většině případů můžete hru sledovat později.

Na webových stránkách NHL je detektor výpadku proudu, který vám ukáže, zda budete předmětem výpadku proudu.

Podívejte se na Stanley Cup po celém světě

Důležitou cenou v NHL je Stanley Cup. Z tohoto důvodu chce mnoho lidí mimo USA a Kanadu vidět hry Stanley Cup. To je také možné připojením k serveru v USA nebo Kanadě pomocí VPN. Navíc budete potřebovat předplatné u jednoho z kanálů, který tyto hry vysílá. Pro hry 2019/2020 to bude: NBC, NBCSN, NHLN, USA a CNBC.

Nejlepší poskytovatelé VPN pro sledování NHL

Stanley cupPokud chcete sledovat hry NHL pomocí VPN, je třeba mít na paměti několik věcí. Poskytovatel VPN musí mít servery v USA nebo Kanadě, nejlépe několik dobrých serverů, které nabízejí stabilní připojení.

Chcete-li sledovat hry bez zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti, musí být připojení k serveru rychlé. Závisí to také na tom, kde se nacházíte, ale někteří poskytovatelé VPN mají výrazně rychlejší servery než ostatní.

V neposlední řadě musí poskytovatel VPN mít dobré zabezpečení a musí být všestranně dobrá VPN. Níže naleznete některé doporučené poskytovatele VPN pro sledování NHL.

ExpressVPN pro NHL

ExpressVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů VPN. Tento poskytovatel má mnoho serverů po celém světě, včetně USA a Kanady. Jejich servery jsou velmi rychlé a nabízejí stabilní připojení. ExpressVPN má nejvyšší možné šifrování pro všechny své plány předplatného. Jejich aplikace jsou uživatelsky přívětivé a velmi snadno se instalují a používají. Díky tomu je ExpressVPN perfektní VPN pro sledování NHL.

Kromě toho nabízí ExpressVPN 30denní záruku vrácení peněz. Tímto způsobem si můžete vyzkoušet jejich službu sledováním Stanley Cupu a pokud to není podle vašich představ, dostanete peníze zpět, žádné otázky.

IPVanish pro NHL

IPVanish má pravděpodobně nejrychlejší síť serverů všech poskytovatelů VPN. Jejich spojení jsou vždy stabilní. Velké množství jejich mnoha serverů je umístěno v USA nebo Kanadě, takže poskytovatel VPN je ideální pro sledování NHL.

IPVanish má také silné metody šifrování, které zajistí vaši online bezpečnost a anonymitu. Se 7denní zárukou vrácení peněz můžete vyzkoušet své služby sledováním své oblíbené týmové hry. Pokud se vám nakonec tato VPN nelíbí, můžete své peníze získat zpět.

 VyprVPN pro NHL

Můžeme také doporučit VyprVPN. Tento poskytovatel VPN nabízí vysoké rychlosti připojení a více než dostatek serverů v USA. Celkově jde o bezpečný poskytovatel, který spravuje své vlastní servery, aby chránil vaše soukromí..

VyprVPN je jednou z levnějších služeb VPN. Jejich záruka vrácení peněz je pouze 3 dny, ale to stačí k tomu, abyste si mohli hru prohlédnout a zjistit, zda to funguje pro vás.

NHL: Kanály a události

Jak bylo uvedeno výše, musíte najít kanál, který vysílá NHL hry. Níže naleznete seznam kanálů v různých zemích a některé důležité události NHL.

Kanály a weby, které vysílají NHL

 • Logo NHLFox Sports (Nizozemsko)
 • NBC, CNBC, NBCSN, NHL Network a USA Network (USA)
 • CBC, Sportsnet a SN360 (Kanada)
 • Premier Sports (Velká Británie)
 • Canal + (Francie)
 • Sport 1 (Německo, Rakousko a Switserland)
 • Viasat Sport (Skandinávie, pobaltské státy a části východní Evropy)
 • ESPN BR (Brazílie)

Události NHL

událostdatum
Pravidelná sezóna NHL2. října 2019 do 4. dubna 2020
Hvězdná hra25. ledna 2020
Stanley Cup play-offPo 4. dubnu 2020
Finále Stanley CupuKonec května do začátku června 2020
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map