Sledujte Formule 1 online, ať jste kdekoli! | VPNOpřehled

Formule 1 je sport, který přitahuje diváky z celého světa. Protože se jedná o takový mezinárodní sport, kdy se závody konají po celém světě, závody vysílá mnoho zemí. Stále však existují země, kde se závody nevysílají. Pokud chcete sledovat formule 1 v jedné z těchto zemí, budete potřebovat cizí web, který bude streamovat formule 1 a VPN (virtuální privátní síť).


Použijte VPN k sledování Formule 1 online

Proč byste potřebovali VPN, abyste mohli sledovat formule 1 online? Důvod je jednoduchý: kvůli právům na prohlížení. Vzhledem ke své popularitě má Formule 1 docela drahá televizní práva. To znamená, že společnost televizního vysílání musí zaplatit hodně peněz, aby ukázala závod. To by obvykle nebyl problém, ale tyto vysílací společnosti si kupují pouze práva na představení závodu ve své vlastní zemi. Pokud nežijete v této zemi, nebudete moci závod sledovat ani online. Také pro tyto vysílací společnosti a jejich webové stránky je velmi snadné zablokovat vás ve sledování obsahu F1 z jiné země. Pro blokování cizích IP adres jednoduše používají tzv. Geoblok.

Proto potřebujete VPN. VPN je způsob, jak chránit vaše internetové připojení nastavením bezpečného tunelu VPN, který vás připojí k internetu přes externí server VPN. Tento proces také poskytuje jinou adresu IP: serveru VPN, ke kterému jste se připojili. Pokud vyberete server v jiné zemi, použijete adresu IP tohoto serveru a weby si budou myslet, že jste v dané zemi. Můžete použít k odemknutí obsahu specifického pro danou oblast, jako jsou datové proudy, videa a webové stránky. Chcete-li sledovat formule 1, použijte ji k odemčení proudu poskytovaného vysílací společností v jiné zemi.

závodní autoNapříklad: působíme z Nizozemska. Přestože se zde Formule 1 stala stále populárnější kvůli Maxu Verstappenovi (velmi populárnímu holandskému ovladači Formule 1), nemůžeme se vždy dívat na Formule 1, protože naše místní vysílací společnost nemá vysílací práva. Abychom mohli sledovat formule 1, musíme se připojit k British Sky Sports. Pomocí sítě VPN můžeme prakticky změnit umístění našeho internetového připojení, takže si webové stránky Sky Sports myslí, že jsme ve Velké Británii. To nám umožňuje sledovat jejich proudy Formule 1 bez jakýchkoli problémů.

Chcete podrobnější informace o službách VPN? Podívejte se na tento článek: VPN je vysvětlena.

Kdy potřebujete VPN pro sledování F1?

V určitých situacích budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat formule 1. Příklady těchto situací jsou:

 • Jsi na dovolené nebo na cestách ale chcete sledovat vysílání Formule 1 z vaší domovské země (např. kvůli komentáři).
 • Ocitnete se v zemi, kde nevysílají Formule 1 vůbec.
 • Nelíbí se vám poskytnutý komentář provozovateli vysílání ve vaší zemi (to je docela populární důvod v Nizozemsku).

Průvodce 5 minutami krok za krokem: jak sledovat formule 1 kdekoli

Pokud čtete tento článek, je pravděpodobné, že chcete sledovat závod Formule 1 co nejrychleji. Proto máme jednoduchý průvodce krok za krokem, který vám pomůže začít za méně než pět minut, bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě. Co musíte udělat:

 1. Přihlaste se k odběru slušného poskytovatele VPN. Máte potíže s výběrem? Vynikajícím poskytovatelem sledování formule 1 je ExpressVPN. Tato VPN je důvěryhodná, rychlá a levná. Pokud nejste spokojeni s VPN, můžete během prvních 45 dnů předplatného využít záruku vrácení peněz. Začněte hned kliknutím na oranžové tlačítko níže.
 2. Po získání předplatného ExpressVPN vy stáhněte si aplikaci VPN na vašich zařízeních (notebook, chytrý telefon, tablet atd.). Správné stahování najdete na oficiálním webu svého poskytovatele VPN.
 3. Po stažení spusťte aplikaci, zvolte server VPN v zemi, ze které chcete streamovat a připojit se. Aplikace ExpressVPN se velmi snadno používají, takže se nemusíte bát. Pokud se vám zdá, že potřebujete trochu více pokynů, naleznete další informace v naší recenzi ExpressVPN.
 4. K serveru budete připojeni během několika sekund. Nyní můžete procházet web, jako byste se skutečně ocitli v zemi serveru, který jste si vybrali. VPN bude udržovat zabezpečené připojení na pozadí vašeho počítače. Teď můžeš sledujte proudy Formule 1.

Způsob, jakým získáte přístup k proudu Formule 1, se v jednotlivých zemích liší. V některých zemích budete potřebovat předplatné služby, která poskytuje streamy. Pokud například vyberete britský server, můžete ke sledování závodů použít toky poskytované společností British Sky Sports. Zbytek tohoto článku vám poskytne několik dalších návrhů pro různé VPN, které můžete použít, datové proudy v různých zemích a další informace o tom, jak fungují VPN a jejich výhody.

Nejlepší služby VPN pro sledování formule 1

Výběr správné služby VPN pro vás může být docela problém. Naštěstí existují určité aspekty, na které se můžete zaměřit, pokud chcete sledovat formule 1 pomocí VPN. Nejdůležitější aspekty v tomto případě jsou: rychlost, umístění serveru, cena a použitelnost. Níže naleznete seznam tří služeb VPN, které jsou vhodné pro online sledování Formule 1. Hledáte rozsáhlejší seznam? Podívejte se na seznam poskytovatelů VPN úrovně 1.

ExpressVPN pro vzorec 1

ExpressVPN je velmi dobře známá VPN, která je rychlá, má mnoho serverů v mnoha zemích a je velmi uživatelsky přívětivá. Díky tomu je jedním z nejlepších, ne-li nejlepších pro sledování F1. Kromě skvělých specifikací poskytuje tato VPN skvělou zákaznickou podporu a má 30denní záruku vrácení peněz. To vše dělá z ExpressVPN preferovanou VPN pro většinu nadšenců Formule 1.

NordVPN pro vzorec 1

NordVPN je vynikající, velmi oblíbená VPN, která svou práci vykonává velmi dobře, pokud ji chcete použít k sledování formule 1. Tento poskytovatel neuchovává žádné protokoly a má speciální servery pro streamování i P2P provoz. Pokud jde o odblokování toků, je NordVPN pravděpodobně nejlepším poskytovatelem, kterého byste si mohli vybrat.

NordVPN je navíc neuvěřitelně bezpečný a se svými servery dosahuje vysokých rychlostí. Proto nemusíte často čekat, až se proud do vyrovnávací paměti. Můžete si vyzkoušet NordVPN za pár eur měsíčně. Kromě toho budete mít také 30denní záruku vrácení peněz, kterou byste mohli využít, pokud poskytovatel není podle vašich představ.

CyberGhost pro Formule 1

CyberGhost je preferovaná VPN pro každého prohlížeče, který hledá dobrou hodnotu, aniž by musel obětovat výkon. Tento poskytovatel je velmi uživatelsky přívětivá VPN, která celkově funguje dobře. Díky kombinaci s jednou z nejnižších cen jakékoli prémiové VPN je CyberGhost dobrou VPN pro sledování vzorce 1. Nejste si jisti, zda je CyberGhost pro vás? Žádné obavy, CyberGhost má 45denní záruku vrácení peněz na všechny předplatné.

Chcete-li nainstalovat jednu z těchto 3 sítí VPN, postupujte takto:

Nainstalujte VPN Step by Step Desktop

Jak nastavím VPN pro sledování Formule 1 online?

Nastavení VPN pro sledování Formule 1 není tak obtížné. Většina softwaru VPN je nainstalována stejným způsobem jako jiný software. Na stolních a přenosných počítačích si stáhnete program a nainstalujete jej. Na tabletových zařízeních a smartphonech si stáhnete aplikaci z oficiálního obchodu s aplikacemi.

Pro jiná zařízení jsme napsali několik užitečných průvodců, kteří vám pomohou nainstalovat VPN:

 • Instalace VPN do routeru
 • Instalace VPN do chytré televize
 • Instalace VPN na váš Amazon Fire TV Stick
 • Instalace sítě VPN do zařízení Android TV
 • Instalace VPN do zařízení Google Chromecast

Kanály a závody formule 1

Jak již bylo zmíněno, potřebujete dvě věci, pokud chcete sledovat formule 1: web, který vysílá závod a VPN Chcete-li odemknout obsah webových stránek, změňte svou IP adresu na správnou zemi.

Hledáte web nebo vysílací společnost, která vysílá Formule 1? Podívejte se na níže uvedený seznam, který uvádí několik známých poskytovatelů toků Formule 1. Nejste si jisti, kdy bude další závod? Také jsme vás informovali: pod seznamem vysílacích společností najdete přehled všech závodů v této sezóně F1.

Kanály a weby, které vysílají formule 1

 • ESPN (USA)
 • Kanál 4 (Velká Británie)
 • Sky Sports (Velká Británie)
 • RTL + (Německo)
 • Sport Telenet (Belgie)
 • RTBF (Belgie, francouzština)
 • F1 TV (Více zemí. Jedná se o novou interaktivní službu, která vám umožňuje vybrat si své oblíbené úhly kamery.)

Formulář 1 Kalendář 2020

Nyní, když přesně víte, jak a kde se dívat na Formule 1, ať jste kdekoli, budete samozřejmě chtít vědět, kdy jsou všechny závody! Proto jsme níže zahrnuli praktický stůl, který zahrnuje všechny letošní závody a sdělí vám, kdy se konají.

Bohužel mnoho závodů Formule 1 této sezóny bylo zrušeno. Důvodem je koronová krize, která se v současnosti děje po celém světě. Velké množství závodů Grand Prix bylo proto odloženo na dosud neznámou dobu – pokud se to vůbec stane. V následující tabulce jsou uvedeny všechny závody, které byly zrušeny, ty, které byly odloženy, a ty, které by se stále mohly stát. Veškeré nové informace budou zveřejněny co nejdříve.

datum
velká cena
Umístění
13. – 15. března 2020 (zrušeno)AustrálieAlbert Park
20. – 22. března 2020 (odloženo)BahrajnBahrain International Circuit
3. – 5. Dubna 2020 (odloženo)VietnamHanoi
17. – 19. dubna 2020 (odloženo)ČínaŠanghajský mezinárodní okruh
1. – 3. května 2020 (odloženo)NizozemíZandvoort
8. – 10. května 2020 (odloženo)ŠpanělskoCircuit de Catalunya
21. – 24. května 2020 (odloženo)MonakoMonako
5. – 7. června 2020 (odloženo)ÁzerbajdžánObvod města Baku
12. – 14. června 2020 (odloženo)KanadaOkruh Gilles Villeneuve
26. – 28. června 2020FranciePaul Richard
3–5 Juli 2020RakouskoRed Bull Ring
17. – 19. července 2020Spojené královstvíSilverstone
31. července – 2. srpna 2020HongaryHungaroring
28. – 30. srpna 2020BelgieSpa-Francorchamps
4. – 6. září 2020ItálieMonza
18. – 20. září 2020SingapurSingapur
25. – 27. září 2020RuskoSoči Autodrom
9. – 11. října 2020JaponskoSuzuka
23. – 25. října 2020Spojené státyOkruh Americas
30. října – 1. listopadu 2020MexikoAutodrom Hermanos Rodriguez
13. – 15. listopadu 2020BrazílieInterlagos
27. – 29. listopadu 2020Abu DhabiYas Marina

Zřeknutí se odpovědnosti: Vezměte prosím na vědomí, že tento článek si klade za cíl pouze poskytnout tipy, jak sledovat formule 1 po celém světě a co dělat v případě geografického omezení nebo cenzury. Je však vždy na vaší vlastní odpovědnosti, abyste vzali v úvahu nejnovější uživatelskou dohodu o všech (streamovacích) službách, které používáte, a jednali v souladu s těmito dohodami.. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me