Sledujte Copa América, ať jste kdekoli! | VPNOpřehled

fotbalistéToto léto se opět koná nejstarší mezinárodní fotbalový turnaj na světě: Copa América 2020. Turnaj se bude konat v hostitelských zemích Argentině a Kolumbii od 12. do 12. července. Kromě všech 10 zemí CONMEBOL byly Katar a Austrálie pozváni k účasti. Jako vždy to bude vzrušující hodinky od zahajovací hry v Argentině po finále v Kolumbii. Jako skutečný fotbalový fanoušek si tedy letošní Copa nesmíte nechat ujít! Ale co když žijete v zahraničí nebo na dovolené, a proto nemůžete sledovat zápasy? Nebo co když jste velkým fotbalovým fanouškem žijícím v USA nebo Mexiku, ale opravdu se chcete podívat na letošní Copa América? Přečtěte si zbytek tohoto článku a zjistěte, jak můžete sledovat Copa América, ať jste kdekoli.


Proč sledovat Copa América v zahraničí může být obtížné nebo nemožné

V ideálním světě bychom mohli sledovat cokoli chceme, ať jsme kdekoli. Bohužel tomu tak často není. Mnoho provozovatelů vysílání a streamovacích služeb musí blokovat určitý obsah mimo svou zemi. To je součástí a záleží na dohodě, kterou se snažili získat vysílací práva k filmu, show, sportovní události atd. Například, pokud jdete na Sporlo Globo, kde je mnoho Copa América přenosů živě, najdete že mnoho (sportovních) videí je k dispozici, pouze pokud jste v Brazílii. Totéž platí pro aplikaci Fox Sports, další populární způsob, jak sledovat, jak Copa América žije pro mnoho fotbalových fanoušků z Jižní Ameriky i mimo ni. Koneckonců, aplikace Fox Sports je k dispozici pouze v Mexiku, Argentině a Brazílii.

Poslední věc, kterou chcete, je zasáhnout takovým geo-omezením během Copa! Jen si představte, že jste v zahraničí na dovolenou nebo práci a zjistíte, že nemůžete sledovat žádné Copa zápasy, protože vaše streamovací služba je blokuje, když jste v „špatném“ regionu! Naštěstí existuje velmi snadný způsob, jak tomu zabránit: pomocí VPN. Pomocí sítě VPN můžete sledovat libovolný obsah, například Copa América, ať jste kdekoli. A víte, co je nejlepší část? Sledování Copa pomocí VPN je rychlé a snadné. Pokud ale nevíte, jak to funguje, nebojte se! Protože níže jsme zahrnuli dva jednoduché průvodce krok za krokem, abyste mohli sledovat Copa América s VPN, ať jste kdekoli. První průvodce je určen lidem, kteří chtějí používat SporTV společnosti Globo, zatímco druhý je určen uživatelům Fox Sports App.

Snadný průvodce krok za krokem, jak sledovat Copa América 2020 po celém světě pomocí VPN

Níže najdete dva snadno-krok za krokem průvodce, jak sledovat Copa América, ať jste kdekoli. VPN, která se používá v těchto průvodcích a kterou doporučujeme používat ke sledování Copa, je NordVPN. Koneckonců, tato VPN je velmi cenově dostupná, nabízí dobré rychlosti streamování a má některé velmi užitečné funkce pro odblokování Copa América zápasů a jiného geograficky omezeného obsahu.

První průvodce vysvětluje, jak se můžete dívat na Copa América po celém světě na Globo’s SporTV. Druhý průvodce je určen pro streamery, kteří chtějí používat aplikaci Fox Sports.

Průvodce 1: Sledujte Copa América po celém světě na SporTV

 1. Přejděte na web NordVPN, vyberte předplatné a založte si účet.
 2. Přejděte na stránku stahování aplikací NordVPN a vyberte tu správnou aplikaci pro váš operační systém.
 3. Po výběru operačního systému klikněte na stažení a postupujte podle instalačního postupu. Nedělejte si starosti, během instalace budou na obrazovce uvedeny pokyny.
 4. Otevřete aplikaci NordVPN a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů (uživatelské jméno a heslo)
 5. Připojte se k brazilskému serveru NordVPN. Doporučujeme to provést jednoduše pomocí mapy k automatickému připojení k nejrychlejšímu serveru. Obrázek ve spodní části této příručky ukazuje, jak by měl vypadat.
 6. Přejít na Globo SporTV.
 7. Nyní jednoduše přejděte na zápas, který chcete sledovat.
 8. Užijte si zápas!

Mapa NordVPN s vybraným brazilským serverem

Poznámka: Mějte prosím na paměti, že musíte mít účet Globo, abyste mohli sledovat zápasy Copa América live na SporTV.

Průvodce 2: Sledujte Copa América po celém světě pomocí aplikace Fox Sports App.

 1. Přejděte na web NordVPN, vyberte předplatné a založte si účet.
 2. Přejděte na stránku stahování aplikací NordVPN a vyberte tu správnou aplikaci pro váš operační systém.
 3. Po výběru operačního systému klikněte na stažení a postupujte podle instalačního postupu. Nedělejte si starosti, během instalace budou na obrazovce uvedeny pokyny.
 4. Otevřete aplikaci NordVPN a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů (uživatelské jméno a heslo)
 5. Připojte se k argentinskému, mexickému nebo brazilskému serveru (aplikace Fox Sports funguje ve všech třech zemích).
 6. Spusťte aplikaci Fox Sports App a pokud nejste přihlášeni, přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.
 7. Přejděte na zápas Copa América, který chcete sledovat.
 8. Užijte si povzbuzení svého oblíbeného týmu!

Mapa NordVPN s pěti latinskoamerickými servery, mezi nimiž je brazilský, argentinský a mexický server

Výše uvedená metoda je skvělý způsob, jak sledovat všechny zápasy Copa América, ať jste kdekoli a odkudkoli. Konec konců, SporTV obvykle vysílá pouze brazilské zápasy Copa América a několik dalších, pro které vlastní vysílací práva. S aplikací Fox Sports však můžete skutečně sledovat všechny zápasy Copa América naživo, což je skvělé pro fanoušky tvrdého fotbalu!

Poznámka: Uvědomte si, že k použití výše uvedené metody musíte mít přístup k aplikaci Fox Sports.

Stream Copa América blokován „blokem VPN“

V dnešní době používá mnoho streamovacích služeb něco, čemu rádi říkáme „bloky VPN“. To znamená, že mnoho webů a aplikací pro streamování blokuje uživatelům VPN přístup k jejich obsahu. Obvykle to dělají následujícím způsobem: všimnou si velké množství provozu na svých webových stránkách z jedné adresy IP. Je tomu tak proto, že servery VPN a jejich adresy IP jsou obvykle sdíleny velkým počtem uživatelů. Následně budou tuto IP adresu zablokovat a všem uživatelům s touto IP adresou zabrání v přístupu k jejich obsahu.

Streamovací služby mohou bez předchozího upozornění změnit své zásady blokování VPN a nikdy nevíte, které servery budou blokovány. To je důvod, proč je dobré vědět, jak se obejít bloky VPN, pokud byste je měli zažít. Koneckonců samozřejmě nechcete úspěšně navázat připojení VPN, abyste mohli sledovat Copa América v zahraničí, pouze aby vám byl odepřen přístup ke streamovací službě z důvodu blokování VPN.

Seznámení s bloky VPN pomocí NordVPN – 3 tipy

NordVPN nabízí několik skvělých funkcí pro obcházení bloků VPN. Především má NordVPN obrovské množství serverů, více než 5400. Bloky VPN vždy zahrnují blokování konkrétních serverů. Pokud tedy zjistíte, že na serveru, na kterém se právě nacházíte, nemůžete sledovat svůj zápas, můžete nejprve vyzkoušet jiný. Společnost NordVPN má v mnoha zemích na výběr více serverů. Toto je zdaleka nejjednodušší řešení, které můžete vyzkoušet.

Druhé „řešení blokování VPN blokování“, které NordVPN nabízí, používá vyhrazenou IP adresu. NordVPN vám za příplatek může poskytnout tento speciální druh IP adresy, kterou na rozdíl od běžné VPN IP používáte pouze vy. Protože vyhrazenou adresu IP používáte pouze vy, je pro streamovací službu mnohem těžší detekovat, že používáte VPN s takovou adresou IP. Získání vyhrazené adresy IP pomocí technologie NordVPN je nejlepším způsobem, jak zajistit, že nebudete blokováni SporTV, Fox Sports App nebo jinou streamingovou službou, když se pokoušíte sledovat Copa América.

A konečně, NordVPN nabízí také něco, co se nazývá zmatené servery, což jsou speciální servery, které znesnadňují detekci streamovacích služeb pomocí VPN. Nyní však NordVPN nabízí tyto speciální servery pouze v několika vybraných zemích, například ve Spojených státech a Kanadě. Tato poslední funkce je proto užitečná zejména pro lidi, kteří žijí v USA a mají například předplatné ESPN +. Pokud se vás to týká, můžete použít jeden ze zastaralých serverů společnosti Nord v USA na sledování Copa América na ESPN + v zahraničí, pokud budete čelit bloku VPN. Mějte však na paměti, že zastaralé servery mohou zpomalit vaše připojení, a proto nemusí být pro streamování skvělé.

Jak VPN odblokuje Copa América?

VPN nabízí několik skvělých výhod. Jednou z těchto výhod je větší svoboda online sledovat, co chcete, ať jste kdekoli. Je to proto, že dobrá VPN má obvykle mnoho, mnoho serverů po celém světě. Připojením k serveru v jiné zemi, než ve které se právě nacházíte, změníte svou IP adresu na IP z jiné země. Mnoho webových stránek a aplikací používá vaši IP k určení, kde se nacházíte. To znamená, že služby pro streamování můžete přesvědčit, že jste v zemi, kde je jejich služba a obsah, který chcete sledovat, k dispozici prostřednictvím VPN!

Odblokování pomocí VPN

Kromě toho, že vám umožňuje sledovat Copa América, ať jste kdekoli, dobrá VPN nabízí mnoho dalších skvělých výhod, jako je například přístup k americké verzi Netflix v USA. Pokud se chcete dozvědět více o mnoha výhodách, které nabízí VPN, podívejte se na náš článek o tomto tématu nebo v tomto článku.

Nemohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování Copa América?

Výše uvedené je běžná otázka. Nedoporučujeme však používat bezplatnou síť VPN pro streamování zařízení Copa América 2020, a to z několika důvodů.

Především většina bezplatných sítí VPN vynucuje omezení dat a / nebo rychlosti. To znamená, že když jste použili určité množství internetových dat, řekněme 2 GB, nemůžete službu používat déle a nebudete moci sledovat zbytek hry, pokud sledujete zápas Copa například. Toto je samozřejmě poslední věc, kterou chcete. Pokud existuje rychlostní limit, můžete často dosáhnout pouze velmi pomalých rychlostí pomocí bezplatné sítě VPN, které nejsou vhodné pro streamování. To by mohlo znamenat, že se vaše video musí neustále ukládat do vyrovnávací paměti, což zcela ničí vaše potěšení ze sledování.

Zadruhé, i když jste našli skvělou bezplatnou síť VPN, která nevynucuje omezení dat nebo rychlosti, například ProtonVPN, pravděpodobně se budete stále potýkat s pomalým připojením. Je to proto, že bezplatné VPN obvykle nabízejí mnohem méně serverů než jejich placené protějšky. To znamená, že jejich servery jsou často přeplněné a výrazně je zpomalují.

Stává se tak, že výše uvedené problémy jsou obvykle pro streamery nejhorší. To znamená, že byste se měli rozhodnout dvakrát, než se rozhodnete streamovat zařízení Copa pomocí bezplatné VPN. Místo toho doporučujeme hledat dobrou levnou VPN. To nás vede k následujícímu.

Bonusový tip – Surfshark: nejlepší rozpočet VPN pro sledování Copa América

Chcete-li sledovat každý zápas Copa América bez rozbití banky, z celého srdce doporučujeme Surfshark. Surfshark je jednou z mála super levných prémiových VPN, za nejlevnější předplatné je cena pouhých 1,99 $ měsíčně. Nabízí přes tisíc stabilních a rychlých serverů v 61 zemích. Mezi nimi jsou servery v Brazílii, Chile, Spojených státech a Paraguayi. To znamená, že s Surfsharkem se můžete snadno obejít geo-omezeními v těchto zemích a sledovat Copa ve španělštině, portugalštině nebo angličtině, v závislosti na vaší streamovací službě. Kromě toho je Surfshark také velmi bezpečnou a uživatelsky přívětivou VPN. Stručně řečeno, Surfshark je tou pravou volbou, pokud hledáte rozpočtovou VPN pro sledování Copa América 2020!

Další tip: IP adresy, které VPN může změnit, používá mnoho webů k určení vaší polohy. Nejedná se však o jediný způsob, jak mohou webové stránky zjistit, kde se nacházíte. Dalším populárním způsobem, jak to webové stránky umožňují, je používání souborů cookie. Když například při přístupu k videu na Globo’s SporTV používáte Surfshark, objevila se zpráva, že jsme nebyli ve správné oblasti (Brazílie). K tomu došlo, přestože bylo připojeno k brazilskému serveru Surfshark. Jednou z chytrých věcí, kterou můžete v těchto situacích vyzkoušet, je pokusit se o přístup k videu v novém okně inkognito, takže vás nebudou sledovat žádné soubory cookie..

Rozvrh Copa América

Teď, když to víte jak sledovat Copa Américu, budete samozřejmě chtít vědět když koná se to! Proto níže uvádíme užitečnou tabulku, která vám ukáže, kdy se budou konat různé zápasy.

Etapa
datum
Země (doma – pryč)
Skupinová fáze12. června 2020Argentina – Chile
Skupinová fáze13. června 2020Austrálie – Uruguay
Kolumbie – Ekvádor
Paraguay – Bolívie
Skupinová fáze14. června 2020Peru – Katar
Brazílie – Venezuela
Skupinová fáze16. června 2020Argentina – Uruguay
Chile – Bolívie
Skupinová fáze17. června 2020Kolumbie – Venezuela
Paraguay – Austrálie
Skupinová fáze18. června 2020Peru – Brazílie
Ekvádor – Katar
Skupinová fáze20. června 2020Argentina – Paraguay
Skupinová fáze21. června 2020Kolumbie – Peru
Uruguay – Chile
Skupinová fáze22. června 2020Austrálie – Bolívie
Venezuela – Ekvádor
Skupinová fáze23. června 2020Brazílie – Katar
Skupinová fáze25. června 2020Chile – Paraguay
Skupinová fáze26. června 2020Bolívie – Uruguay
Austrálie – Argentina
Skupinová fáze27. června 2020Ekvádor – Peru
Brazílie – Kolumbie
Skupinová fáze28. června 2020Katar – Venezuela
Skupinová fáze30. června 2020Chile – Austrálie
Uruguay – Paraguay
Bolívie – Argentina
Skupinová fáze1. července 2020Ekvádor – Brazílie
Venezuela – Peru
Katar – Kolumbie
Čtvrtfinále4. července & 5, 2020Být odhodlán
Semifinále8. července 2020Být odhodlán
Zápas o 3. místo11. července 2020Být odhodlán
Finále12. července 2020Být odhodlán

Copa América 2020: skutečná podívaná na Jižní Ameriku i mimo ni

Letošní Copa América se koná od 12. června do 12. července a bude to již 47. Ročník turnaje. Minulý rok vyhrál turnaj hostitel, Brazílie. Od nynějška mají podle bookmakerů nejlepší šanci na výhru turnaje Argentina, Brazílie a Kolumbie. Ve světě fotbalu je však vše možné a turnaj bude pravděpodobně i nadále vzrušující a konkurenceschopný po celou dobu.

Letos je Copa sporná v Argentině a Kolumbii, takže se jedná o vůbec první turnaj pořádaný dvěma zeměmi. Turnaj však bude mít dopad daleko za stadiony Buenos Aires, Córdoba, Bogotá, Medellín a dalších měst, ve kterých se budou zápasy hrát. Turnaj bude skutečnou podívanou pro stovky milionů milionů fotbalových fanoušků v Jižní Americe a dále . To je přesně důvod, proč tento článek měl za cíl vysvětlit všem fotbalovým fanouškům, jak si mohou užít všechny Copovy hry. Nyní zbývá už jen zápas!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me