Sledujte Boxing online odkudkoli! | VPNOpřehled

Box je extrémně populární sport, který přitahuje diváky z celého světa. Problém je v tom, že box není v každé zemi tak populární. To znamená, že nadšenci boxu (jako já) z určitých zemí mají potíže se sledováním svých oblíbených bojů. Naštěstí existuje způsob, jak sledovat box bez ohledu na to, kde se nacházíte: použijte VPN.


Sledujte box online pomocí sítě VPN

Z důvodu televizních práv mohou být zápasy v boxu zobrazeny pouze v určitých částech světa. Abyste mohli sledovat tyto zápasy z jiného místa, potřebujete dvě věci: web, který vysílá boj a VPN.

Potřebujete VPN, protože boje se většinou mohou zobrazit pouze v určitých zemích. Pokud se ocitnete mimo tuto zemi, nemůžete získat přístupové kanály, které ukazují tento boj, dokonce ani online. S VPN můžete změnit své virtuální umístění připojením k serveru v jiné zemi. To znamená, že máte přístup k streamům v dané zemi.

Například: Žiji v Nizozemsku. Vysílací práva na nadcházející boj, který chci sledovat, má společnost v USA a ne Holanďan. To znamená, že boj nevidím, i když se připojím k webu amerického televizního vysílání. Dostanu zprávu, že stream nemůžu zobrazit, protože nejsem na správném místě. Pomocí VPN se mohu připojit k serveru v USA a mohu přimět web, aby věřil, že jsem ve skutečnosti v USA. Tím se obsah odblokuje a můžu sledovat zápas v boxu, aniž bych narazil na jakékoli problémy.

Chcete se dozvědět více o tom, co je VPN a jaké jsou výhody? Podívejte se na tento článek, který jsme napsali, ve kterém vám povíme vše o službách VPN.

Kdy potřebujete VPN, abyste mohli sledovat box?

Existují určité situace, kdy potřebujete VPN, abyste mohli sledovat box. Nejběžnější jsou:

 • Jste mimo zemi, která vysílá určitý boj.
 • Jste na dovolené, ale chcete sledovat boj s komentářem ve vašem vlastním jazyce.
 • Máte předplatné na určitý web pro box, jako je Showtime, ale momentálně nejste na správném místě.
 • Chcete sledovat online box zdarma (více o tom dále v článku)

Nejlepší VPN služby ke sledování boxu

Pokud chcete sledovat box pomocí VPN, měli byste hledat několik věcí. Za prvé, VPN musí mít server v zemi, která vysílá boj, který chcete sledovat. Za druhé, chcete VPN, která udržuje dobré rychlosti, aby vaše boje nepotřebovaly hodně vyrovnávací paměti. A konečně, chcete VPN, která se snadno používá a není tak drahá. S ohledem na tyto věci jsme vytvořili seznam úžasných poskytovatelů VPN, kteří jsou ideální pro sledování online boxu.

ExpressVPN pro box

ExpressVPN je pravděpodobně nejlepší VPN na současném trhu. Tato prémiová služba VPN má neuvěřitelné rychlosti, nabízí dobrou ochranu a má po celém světě více než 3000 serverů. Dopřejte si to pomocí intuitivního rozhraní, speciálního softwaru pro téměř jakékoli zařízení, které si lze představit, a 30-denní záruku vrácení peněz a máte perfektní VPN pro sledování online boxu.

Surfshark pro box

Surfshark je možná jedna z nejrychlejších VPN, se kterou jsme se kdy setkali. Díky tomu je tato skvělá služba VPN vhodná pro sledování online boxu. Už nikdy nebudete mít problémy s načítáním streamů nebo ukládání do vyrovnávací paměti videa. Kromě toho má Surfshark po celém světě velké množství serverů a je cenově dostupný. S Surfsharkem vám nebude nic chybět.

CyberGhost pro box

CyberGhost je na tomto seznamu, protože je to jedna z levnějších služeb VPN. To však neznamená, že je to špatné. Naopak, CyberGhost je navíc opravdu levný, je také jednou z lepších sítí VPN. Síla CyberGhost spočívá v jeho snadno použitelném uživatelském rozhraní a jejich rozsáhlém fondu serverů po celém světě. Kromě toho, že je levný, má CyberGhost 30denní záruku vrácení peněz. Díky tomu je CyberGhost skvělou VPN, se kterou můžete sledovat box.

Jak nastavím VPN pro sledování online boxu?

Jak jsme již zmínili dříve, potřebujete web, který vysílá box, a VPN, abyste mohli sledovat box z celého světa. Web může být buď PPV (pay-per-view), nebo bezplatný (více o tom později) a je nutné nastavit VPN. To je obvykle docela snadné, ale pro ty z vás, kteří mají potíže s nastavením VPN, jsme udělali několik návodů, jak nastavit VPN v různých zařízeních a operačních systémech:

 • Instalace VPN do routeru
 • Instalace VPN do chytré televize
 • Instalace VPN na váš Amazon Fire TV Stick
 • Instalace sítě VPN do zařízení Android TV

U běžnějších zařízení a operačních systémů, jako jsou smartphony, Windows a iOS, si obvykle můžete stáhnout a nainstalovat určitý software nebo aplikace. Postup instalace navíc funguje stejně jako jakýkoli jiný typ softwaru nebo aplikace.

Sledujte box zdarma pomocí VPN

boxerV průběhu tohoto článku jsme se o tom zmínili, ale nyní je konečně čas vám sdělit, jak můžete boxerský box sledovat pomocí VPN. Většinu času si můžete prohlédnout boxerský zápas prostřednictvím webu PPV nebo webu vlastneného vysílací společností. Oba tyto přístupy vyžadují k získání přístupu jednorázovou platbu nebo předplatné.

Naštěstí existují také webové stránky, které (obvykle legálně) zobrazují box zdarma. Tyto webové stránky se nacházejí v zemích, jako je Pákistán, Egypt nebo Saúdská Arábie. Pomocí VPN se můžete připojit k serveru v jedné z těchto zemí. Tímto způsobem můžete sledovat své oblíbené boje zcela zdarma, zejména pokud zápas, který chcete sledovat, spadá do zkušební doby vaší služby VPN zdarma..

Boxovací kanály a zápasy

Existují různé weby a kanály, pomocí kterých můžete sledovat box. Některé z nich jsou placené, jiné zdarma. Níže naleznete seznam několika kanálů a webů, které vysílají box, a seznam nadcházejících boxerských událostí. Jediné, co musíte udělat, je zapnout vaši VPN (vybrat jednu z našich nejlepších 5 seznamů), přejít na jeden z těchto serverů a užít si boj!

Kanály a weby, které vysílají box

 • Sky Sports (Velká Británie)
 • DAZN (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Kanada, Japonsko)
 • Showtime (USA)
 • ESPN (více zemí)
 • bein SPORT (více zemí)
 • HBO (USA)
 • Estrella TV (USA ve španělštině)
 • Box Nation (Spojené království)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me