Mistrovství Evropy 2020: Sledujte všechny zápasy po celém světě!

Obrazovka počítače s míčemAčkoli na světě existuje mnoho vzrušujících sportů, nejpopulárnější zůstává fotbal (nebo fotbal v USA). Nejzajímavější součástí tohoto dynamického a zábavného sportu může být právě sledování různých národů bojujících proti němu na mezinárodní scéně. Mistrovství Evropy a světa jsou ve skutečnosti důležitými časy pro mnoho fotbalových fanoušků po celém světě.


Pro mnoho obyvatel evropských zemí hrajících v ES je sledování zápasů snadné. Většina z těchto zemí určila společnosti, které jsou oprávněny tyto zápasy vysílat. To znamená, že fotbaloví fanoušci mohou sledovat (většinu) zápasů na jednom z jejich hlavních televizních kanálů nebo streamovacích službách. Ale co když nežijete v jedné z těchto zemí? Co když jste na dovolené nebo v zahraničí pro práci během mistrovství Evropy?

Sledování zápasů ES mimo Evropu je často obtížné

Pokud žijete v neevropské zemi, nalezení způsobu, jak sledovat EC, může být docela fuška. Totéž platí, když cestujete. Například byste mohli žít v Evropě, ale během ES byste byli na dovolené v Mexiku. Vaše obvyklé streamy nebudou fungovat, protože nesmějí být vysílány mimo Evropu. Toto je příklad toho, čemu se říká omezení geografického streamování. Něco podobného se stane, pokud žijete v USA a máte předplatné ESPN +. S tím budete moci sledovat živé EC zápasy, ale jakmile překročíte hranice, vaše předplatné nebude k ničemu. Koneckonců, obsah ESPN je blokován mimo USA Samozřejmě, pokud nemáte začátek předplatného ESPN +, nebudete moci zápas sledovat doma ani.

Lidé z jiných zemí, jako je Kanada, Austrálie, Japonsko nebo Čína, čelí stále podobným problémům. Mohlo by to ztížit nebo dokonce znemožnit sledování ES. Není však třeba se obávat. Tento rok si nemusíte nechat ujít všechny nejlepší tahy svých oblíbených fotbalových hráčů. Existuje velmi snadný způsob, jak sledovat EC po celém světě, bez ohledu na to, kde jste. Jednoduše použijte VPN (Virtual Private Network).

Sledujte EC pomocí VPN

Dobrá VPN přichází s několika skvělými výhodami. Jednou z těchto výhod je větší svoboda internetu (například při sledování EC). Jak je tohle možné? Síť VPN anonymizuje váš internetový provoz připojením k serveru VPN v jiné zemi. Většina dobrých sítí VPN bude mít servery v zemích po celém světě. Po připojení k serveru VPN v jiné zemi získá vaše připojení místní adresu IP odpovídající danému serveru.

V praxi to znamená, že připojení k serveru VPN v Nizozemsku změní vaši zobrazenou IP adresu na holandskou, bez ohledu na to, zda jste v USA, Číně nebo jinde. Mnoho webových stránek a aplikací se primárně spoléhá na IP adresy uživatelů, aby určily, kde jsou. Jinými slovy: Pokud se připojíte k serveru VPN v Evropě, mnoho služeb pro streamování si bude myslet, že skutečně jste v Evropě, a poskytne vám přístup k evropským přímým přenosům. Síť VPN vám proto může pomoci obejít internetová omezení online.

Odblokování pomocí VPN

Podobně, pokud jste na dovolené v Asii, můžete stále používat předplatné ESPN + jednoduše aktivací VPN. Připojte VPN k serveru v USA a ESPN si bude myslet, že jste ve Spojených státech, a umožní vám přístup k proudům. Tato metoda samozřejmě nefunguje jen s EK, ale se všemi druhy událostí, webů, videí, streamů atd..

Další výhody VPN: Ušetřete peníze při sledování EC

Změna adresy IP pomocí sítě VPN vám může dokonce ušetřit peníze. Například existuje nizozemská streamingová aplikace s názvem NPO Start, která lidem v Nizozemsku umožňuje mimo jiné sledovat EC zdarma. Pokud se připojíte k nizozemskému serveru VPN, můžete také! Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, použití VPN otevírá řadu (odblokujících) příležitostí. Ale především vám pomůže sledovat EC bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě!

Jak bylo uvedeno na začátku tohoto článku, důrazně doporučujeme ExpressVPN jako VPN použít k odblokování všech druhů proudů, včetně těch, které ukazují mistrovství Evropy. ExpressVPN je bleskově rychlá VPN s velkou rychlostí streamování. Použití VPN pro sledování EC je obvykle velmi snadné. Zde je rychlý a snadný průvodce, který vám přesně ukáže, jak na to!

Podrobný průvodce: Sledujte EC pomocí VPN

  1. Získejte předplatné se spolehlivým poskytovatelem VPN. Opět doporučujeme ExpressVPN:

    Pokud byste raději zvolili jinou síť VPN, ujistěte se, že získáte takovou síť, která nabízí dobré rychlosti streamování a servery, které potřebujete pro sledování EC na vybrané službě streamování. Pokud například chcete použít předplatné ESPN + ke sledování EC na dovolené v zahraničí, ujistěte se, že VPN má servery v USA. Pro návrhy dobrých poskytovatelů, kteří splňují obě tato kritéria, se podívejte na náš přehled pěti nejlepších poskytovatelů VPN v daném okamžiku.

  2. Stáhněte si software VPN na zařízení, na kterém chcete sledovat zápasy. Většina populárních sítí VPN nabízí jednoduché aplikace pro téměř jakékoli zařízení, pokud jsou kompatibilní s vaším operačním systémem. Pochybujete, zda se jedná o případ VPN, kterou chcete použít? Můžete to zkontrolovat pomocí našeho nástroje pro porovnání recenzí. Pokud potřebujete pomoc s instalací naší preferované VPN, ExpressVPN, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.
  3. Otevřete software VPN a připojte se ke správnému serveru (což znamená umístění na serveru, které pracuje s vaší streamovací službou).
  4. Přejděte na web své streamovací služby, přihlaste se a přejděte na zápas, který chcete sledovat.
  5. Užívat si fandíte vašemu oblíbenému EC týmu!

Proč používat VPN (sledovat evropské mistrovství)?

fotbalistéJiž jsme zdůraznili důležitý důvod, proč mnozí používají VPN: pokud používáte „normální“ připojení, možná nemáte přístup k vašemu oblíbenému online obsahu, jako jsou například proudy ukazující mistrovství Evropy. Použití sítě VPN, když jste online, však přináší mnohem více výhod. VPN je skvělý způsob, jak zvýšit vaši svobodu online, soukromí online a zabezpečení online obecně. Nakonec VPN šifruje veškerý váš internetový provoz pomocí tzv. Šifrovacího protokolu, takže pro ostatní strany je mnohem těžší na vás špehovat online. Chcete-li to přidat, VPN provede váš datový provoz na externím serveru prostřednictvím tunelu VPN před jeho odesláním na internet. To znamená, že vás také do určité míry anonymizuje.

Stručně řečeno, VPN vám neumožňuje pouze přístup k blokovanému obsahu, ale také vás chrání před velkými společnostmi, které se snaží získat a prodat vaše data, a před kyberzločinci, kteří se snaží získat vaše bankovní údaje. Netřeba dodávat, že ačkoli VPN je skvělé řešení pro ochranu soukromí a zabezpečení, je jedním z mnoha. Existuje mnoho dalších opatření, která byste mohli a měli byste podniknout, protože tato opatření výrazně doplní přidané zabezpečení a soukromí, které VPN nabízí. Chcete-li se o těchto opatřeních dozvědět více, podívejte se do naší sekce bezpečnosti internetu.

Přesto VPN hrají klíčovou roli při ochraně vaší internetové bezpečnosti. Představte si například, že jste na dovolené, a jediný způsob, jak sledovat, jak váš oblíbený tým soutěží v EC, je streamování prostřednictvím veřejné sítě Wi-Fi. Veřejné sítě Wi-Fi jsou jako virtuální prodejny cukrovinek pro hackery a počítačové zločince. Je velmi snadné špehovat lidi pomocí veřejné sítě Wi-Fi. To znamená, že pokud tito lidé nepoužívají správné nástroje, aby se udrželi v bezpečí, například VPN. Vždy existuje šance, že se stanete obětí počítačové kriminality. Pokud však používáte VPN, tato šance se výrazně zmenší. Pokud vaše data navzdory přidané ochraně skončí ve špatných rukou, budou šifrována, a proto nečitelná.

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování mistrovství Evropy?

Některé sítě VPN nabízejí své služby zdarma. Mohlo by to znít lákavě – nakonec je všechno lepší, když je to zdarma. Nebo je to? Většina poskytovatelů VPN bohužel nemůže konkurovat svým prémiovým partnerům, pokud jde o kvalitu a použitelnost. Mnoho poskytovatelů VPN například vynucuje rychlost nebo datové limity. I když tomu tak není, jejich spojení bude často docela pomalé bez ohledu na to. Důvodem je skutečnost, že bezplatné VPN obvykle nabízejí (daleko) méně serverů než placení poskytovatelé. Jejich servery jsou proto často mnohem více přeplněné a vytvářejí zpoždění.

Stává se tak, že zpoždění i datové limity jsou pro streamery často problematické. Koneckonců potřebujete spoustu dat a dobrou rychlost stahování (download), abyste mohli správně sledovat proud. Jak jsme viděli výše, právě v tomto případě mnoho bezplatných sítí VPN provádí dílčí proces. To je důvod, proč, pokud chcete ušetřit peníze, doporučujeme vám raději zvážit získání levné VPN. Zde je jeden, který byste mohli vyzkoušet.

Bonusový tip: Surfshark – vynikající VPN za vynikající cenu

Pokud hledáte síť VPN, která dokáže spojit skvělou kvalitu s nízkou cenou, důrazně doporučujeme Surfshark. Surfshark je relativně nový poskytovatel VPN, který nabízí velké množství rychlých a stabilních serverů, uživatelsky přívětivých aplikací a řadu užitečných doplňkových možností, jako jsou statické servery VPN a dvojité připojení VPN. To vše získáte za pouhých 1,99 $ měsíčně. Surfshark navíc nabízí další velkou výhodu. Je to jeden z mála poskytovatelů, který vám umožňuje používat jedno předplatné na tolika zařízeních, kolik chcete. Stručně řečeno, pokud nechcete zmeškat jediný cíl EC, ale nechcete ani rozbít banku, Surfshark je pro vás tou správnou VPN!

Rozpis mistrovství Evropy

Samozřejmě teď, když to víte jak Chcete-li sledovat mistrovství Evropy, pravděpodobně to chcete vědět když koná se to. Zde je tabulka s různými fázemi mistrovství Evropy a kdy se konají, aby vám pomohly:

Etapa
datum
Skupinová fáze12. – 24. června
8. finále27. – 30. června
Čtvrtfinále3. – 3. července
Semifinále7. – 8. července
Finále12. července
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me