Jak sledovat BBC iPlayer mimo Spojené království VPNOpřehled

Sledovat BBC iPlayer, když nejste ve Velké Británii, může být docela výzva. Pokud existuje řada BBC nebo program, který byste chtěli sledovat online, možná zjistíte, že nemáte přístup k iPlayeru BBC. Naštěstí existuje způsob, jak snadno přistupovat k BBlayer iPlayer, ať jste kdekoli na světě. Sledujte všechny své oblíbené seriály, dokumenty a zpravodajská vysílání zajištěním připojení a přesměrováním online provozu pomocí VPN. Tento článek vám přesně vysvětlí, jak to udělat.


Podívejte se na BBC iPlayer mimo Spojené království s VPN

Logo BBC iPlayerVPN znamená Virtual Private Network. VPN vytvoří stíněný tunel mezi vaším zařízením a internetem. V důsledku toho nikdo nebude mít možnost zjistit, kde se nacházíte a které webové stránky navštěvujete. Pokud nastavíte VPN správným způsobem, což je velmi snadné, BBC iPlayer vás neuvidí, že nejste ve Velké Británii, takže můžete jednoduše získat přístup.

VPN poskytuje více soukromí, zabezpečení a svobody online. V případě BBC iPlayeru je poslední důležitý. Síť VPN vám poskytuje svobodu sledovat vaše oblíbené programy kdekoli na světě. To je možné, protože VPN skryje vaši IP adresu. Místo toho vám byla přidělena IP adresa VPN serveru, který používáte.

Z tohoto důvodu bude sledování BBC iPlayer odkudkoli na světě snadné díky připojení VPN. Vše, co potřebujete, je předplatné dobrého a spolehlivého poskytovatele VPN se servery ve Velké Británii. Poskytovatelé VPN obvykle pracují s jednoduchými aplikacemi a softwarem, který umožňuje anonymní připojení k internetu. Většina sítí VPN obsahuje software, který můžete použít na všech svých zařízeních, od Macu po Windows a iPhone po Android. Jakmile budete mít dobrou VPN, budete moci sledovat BBC iPlayer v žádném okamžiku.

Sledujte iPlayer BBC pomocí VPN: Rychlý plán krok za krokem

Chcete hned sledovat BBC iPlayer, aniž byste byli ve Velké Británii? K tomu budete potřebovat VPN. Zde je krátký průvodce krok za krokem, který vám během několika minut poskytne bezplatný přístup.

  1. Získejte předplatné s dobrým poskytovatelem VPN a vytvořit účet. Jeden poskytovatel, který doporučujeme, je NordVPN. Můžete také přejít dolů na náš seznam nejlepších VPN pro BBC iPlayer, nebo zamířit přímo k našim pěti nejlepším VPN této chvíle.
  2. Stáhněte si software VPN na zařízení, které chcete použít ke sledování BBC iPlayer. Může to být na počítači Mac nebo Windows, ale také na smartphonu iPhone nebo Android.
  3. Přihlaste se k softwaru VPN s účtem, který jste vytvořili v kroku 1. Ve většině případů musíte pouze vyplnit své uživatelské jméno a heslo.
  4. Vyberte server VPN ve Velké Británii a připojit se k VPN. Často stačí kliknout na umístění serveru. V ostatních případech budete možná muset kliknout na tlačítko „on“ v softwaru VPN.
  5. Přejděte na web BBC iPlayer a vysílejte obsah svého srdce!

Nejlepší VPN pro BBC iPlayer

Ne všichni poskytovatelé VPN jsou vhodné pro sledování BBC iPlayer. Nejprve budete potřebovat VPN se servery ve Velké Británii. Kromě toho si možná budete chtít vybrat poskytovatele VPN, který nabízí slušné rychlosti, takže nemusíte čekat, až se vaše show vyrovnává při streamování. Nakonec je důležité, aby VPN, kterou vyberete, měla software, který odpovídá vašemu operačnímu systému, například Windows nebo iOS.

Zde je seznam poskytovatelů VPN, které doporučujeme sledovat BBC iPlayer.

ExpressVPN: rychlé streamování bez ukládání do vyrovnávací paměti

ExpressVPN je pravděpodobně nejlepším poskytovatelem VPN pro BBC iPlayer. Nabízejí servery na různých místech ve Velké Británii, takže pokud server nefunguje, můžete snadno přepnout na jiné. Kromě toho, že vám to dává velký výběr, jsou všechny servery také velmi rychlé: ExpressVPN byl nesporným vítězem našich testů rychlosti. Díky této nejvyšší rychlosti je ExpressVPN vhodným poskytovatelem pro streamování obecně, nejen pro iPlayer BBC. Například streamování pomocí Kodi je s ExpressVPN snadné.

ExpressVPN je k dispozici pro Windows, Mac, Android, iOS a Linux a má 30denní záruku vrácení peněz. Službu můžete dále používat až na pěti zařízeních současně.

NordVPN: dedikované servery pro BBC iPlayer

NordVPN má tisíce serverů, včetně mnoha ve Velké Británii. Ne všechny tyto servery pracují s iPlayerem BBC, ale často se přidávají nové. Proto možná s trochou pohledu vždy najdete server, který funguje, i když iPlayer některé z nich blokuje. NordVPN navíc nabízí speciální servery, které můžete použít k aktivaci funkce stahování BBC iPlayer. Jedná se o následující britské servery: 481, 483, 717-720, 745-752, 757-764, 974-977, 1022-1025, 1044-1045. Chcete-li vybrat jeden z těchto serverů, přejděte do seznamu umístění serverů v softwaru NordVPN a klikněte na tři tečky za „Velká Británie“.

NordVPN je poměrně rychlá VPN a funguje pro Windows, Mac, iOS a Android a Linux. NordVPN navíc nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Tuto službu byste mohli použít k vyzkoušení služby před tím, než získáte dlouhodobé předplatné.

Další poskytovatelé: CyberGhost a Surfshark

Různí další poskytovatelé VPN se snaží zpřístupnit BBC iPlayer také svým uživatelům. V době testování však pro nás nefungovaly. IP adresy VPN serverů se často mění jednou za čas, protože poskytovatelé stále přidávají nové servery a nahrazují staré. To znamená, že existuje možnost, že níže uvedení poskytovatelé budou brzy fungovat znovu.

V první řadě je CyberGhost. Dříve byl CyberGhost známý jako jedna z lepších bezplatných služeb VPN, ale od té doby se stal plně placenou službou. Stále CyberGhost je velmi slušná volba. Nabízejí specializované servery pro všechny druhy streamovacích služeb, včetně Netflix USA, Disney Plus a samozřejmě BBC iPlayer. Ačkoli tato VPN nemohla odblokovat BBC iPlayer pro nás v okamžiku testování, na tomto problému stále pracují a funkční server by měl být brzy znovu spuštěn.

Druhou možností, která pro nás bohužel v tuto chvíli nefungovala, je Surfshark. Surfshark je levná a dobrá alternativa k dražším VPN službám, jako je ExpressVPN. V mnoha případech je Surfshark ideální pro streamování. Například pokud jde o Netflix, tento poskytovatel vám poskytuje přístup k různým knihovnám po celém světě. Očekáváme, že Surfshark bude brzy schopen opět odblokovat BBC iPlayer.

BBC iPlayer Omezení vysvětlil

Možná vás zajímá, proč se při návštěvě BBC iPlayru setkáte s těmito geografickými omezeními. Pravda je taková: BBC má práva vysílat určité seriály a filmy ve Velké Británii. Pokud se lidé ze zemí mimo Spojené království pokoušejí sledovat tyto pořady, nebudou mít přístup k iPlayeru BBC. Kdekoli na světě mají ostatní televizní stanice práva na tyto seriály a programy, takže vám je BBC nemůže ukázat.

BBC zkontroluje vaši IP adresu a určí vaši polohu, když navštívíte jejich iPlayer. Pokud se vaše IP adresa nachází mimo Spojené království, přístup vám bude odepřen. Zde se připojuje VPN: mění vaši IP adresu, takže BBC si myslí, že jste ve Velké Británii. Jinými slovy, budete se moci blokovat a získat přístup k požadovanému obsahu.

Odblokování pomocí VPN

Toto nefunguje pouze pro iPlayer BBC. Existuje mnoho online platforem, služeb a webových stránek, které jsou přístupné pouze z určitých míst. Možná země, ve které žijete, používá cenzuru ke skrytí velkých částí internetu. V takových případech může VPN také pomoci. Můžete jej použít například k přístupu na Facebook nebo ke sledování fotbalových zápasů kdekoli na světě. Jak již bylo zmíněno, VPN vám také může poskytnout přístup k větší knihovně Netflix.

Závěrečné myšlenky: Sledujte iPlayer BBC pomocí VPN

Jak NordVPN, tak ExpressVPN fungují perfektně s BBC iPlayerem. Při používání jedné z těchto sítí VPN budete moci sledovat všechny své oblíbené série, jako jsou Eastenders, Masterchef a Peaky Blinders, na BBC iPlayer. Ostatní poskytovatelé, například Surfshark a CyberGhost, také slibují, že poskytnou přístup k BBC iPlayer, i když tyto služby pro nás nefungovaly, když jsme je testovali. Upozorňujeme, že tyto sítě VPN vám mohou poskytnout přístup, ale není zaručeno, že budou fungovat. Pokud byste raději hledali dobré VPN pro sledování obsahu BBC sami, podívejte se na naše recenze VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me