Glory Kickboxing: streamujte jej zdarma pomocí VPN! | VPNOverview.com

Pokud jste skutečným nadšencem kickboxu, je pravděpodobné, že jste často přemýšleli, jak sledovat tento vzrušující sport zdarma. Netřeba dodávat, že to platí pro (pravděpodobně) přední organizaci ve sportu, Glory Kickboxing. Samozřejmě nechcete nechat ujít velkolepou hlavní událost Collision 2: Verhoeven vs. Hari, která například uzavírá Gloryův rok. Velká část neuvěřitelně slavného a úspěšného projektu K-1 a stíhacího letounu byla sloučena s Glory, což vysvětluje část popularity této organizace.


Nicméně, Glory PPVs může být docela drahý. Také ne každý by se mohl zavázat platit 10 $ měsíčně za UFC bojový průchod, sledovat všechny Glory události naživo. V každém případě může být sledování vašeho oblíbeného sportu docela drahé. To je přesně důvod, proč jsme tento článek napsali. Chcete-li vám vyprávět o způsobu, jak sledovat Glory Kickboxing zdarma. Nebojte se, je to jednoduché, opravdu! Vše, co potřebujete, je zařízení s internetovým připojením a šikovný software, nazývaný VPN (Virtual Private Network).

Sledování Glory zdarma pomocí VPN – jak to funguje?

Dobrá VPN nabízí svým uživatelům mnoho výhod. Jednou z hlavních výhod, které nabízí, je možnost změnit vaši IP adresu, a to i na adresu patřící serveru v úplně jiné zemi, než ve které se nacházíte. Protože vaše IP adresa je jedním z hlavních způsobů, jak webové stránky, které vám sdělí, kde jste, to znamená, že vám VPN může pomoci změnit vaše „virtuální místo“.

Jinými slovy, mohli byste být v USA, ale připojit se k nizozemskému serveru VPN. Webové stránky, které navštěvujete, si proto budou myslet, že se nacházíte v Nizozemsku. Což je skvělé, protože se to prostě stane, existuje bezplatná nizozemská streamovací služba s názvem kijk.nl, která přenáší všechny události Glory kickbox naživo. Obvykle jsou tyto webové stránky přístupné pouze lidem v Nizozemsku. Ale jak jsme právě viděli, můžete použít VPN k obejití tohoto geografického omezení tím, že na něj přejdete holandskou IP adresou!

Jaká nejlepší VPN sledovat Glory (K-1) zdarma?

Samozřejmě, která VPN je pro vás ta pravá, bude do jisté míry věcí osobních preferencí. Při výběru sítě VPN, na kterou se bude Glory Kickboxing dívat, by však měli mít stále na paměti některé věci. Nejprve byste se měli ujistit, že zvolený poskytovatel VPN nabízí rychlé a stabilní připojení. Koneckonců, při streamování je to naprosto nezbytné. Zejména s rychlým sportem, jako je kickbox. Zadruhé, aby metoda popsaná v tomto textu fungovala, budete potřebovat VPN se servery v Nizozemsku. Z tohoto důvodu doporučujeme NordVPN ke sledování Glory zdarma. Nakonec společnost Nord nabízí v Nizozemsku velké množství stabilních a rychlých serverů VPN, mezi nimiž můžete přepínat ručně. To znamená, že pokud je server příliš přeplněný a ztratí část své stability a rychlosti, můžete si snadno vybrat jiný.

Specifikace NordVPN

 • Současná spojení: 6
 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Operační systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoly: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy
 • Servery: 5400+ serverů v 57 zemích
 • Cena: Od 3,49 $ měsíčně
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Nejlepší pro

Chytrý telefon

Dalším důvodem, proč je NordVPN skvělá volba sledovat Glory Kickboxing zdarma, má vše, co souvisí s některými jeho zvláštními funkcemi. Je to proto, že NordVPN nabízí dvě funkce, které pomáhají obejít tzv. Blokády VPN. Tento termín se týká skutečnosti, že stále více webů aktivně blokuje uživatelům VPN přístup na jejich webové stránky. Existují však některé funkce, které pomáhají čelit těmto blokádám (není zamýšleno slovní hříčky), jako je vyhrazená adresa IP a zastaralé servery. NordVPN nabízí obě tyto funkce.

Abychom to shrnuli, NordVPN zaškrtne všechna políčka jako skvělou VPN a dívat se Glory Kickboxing zdarma.

Samozřejmě existují i ​​další VPN, které jsou také skvělé pro sledování (Glory) kickboxu. K tomu se dostaneme později. Nejprve však pokračujte ve čtení níže, kde najdete jednoduchý návod, jak sledovat slávu zdarma pomocí VPN.

Sledujte Glory zdarma: průvodce krok za krokem

 1. Získejte předplatné u dobrého a spolehlivého poskytovatele VPN. Jak již bylo zmíněno, NordVPN opravdu doporučujeme. Ať už si vyberete kteréhokoli poskytovatele, ujistěte se, že má rychlé a stabilní servery a alespoň jeden, nejlépe však mnohem více serverů v Nizozemsku.
 2. Stáhněte si aplikaci VPN do zařízení, na kterém chcete sledovat kickbox. Pokud jste si jako poskytovatele vybrali společnost NordVPN a chcete s tím pomoci, podívejte se na naši recenzi společnosti NordVPN. Pokud jste si vybrali jiného poskytovatele nebo si nejste jisti instalačním postupem na vašem zařízení, podívejte se na naše další recenze VPN nebo instalační průvodce.
 3. Otevřete aplikaci VPN a připojte se k nizozemskému serveru.
 4. Přejděte na následující web: kijk.nl
 5. Vedle ikony vyhledávání zadejte do šedého vyhledávacího pole název události, kterou chcete sledovat (tímto způsobem můžete také zdarma sledovat kompletní předchozí boje!). K dispozici bude několik návrhů, z nichž si můžete vybrat. Klikněte na obsah, který chcete sledovat. Možná to ani nemusíte hledat. Pokud chcete sledovat živou událost UFC, existuje velká šance, že to bude pouze na domovské stránce webu. V takovém případě stačí na něj kliknout a začít streamovat!
 6. Užijte si skvělé boje!

Další možnosti VPN pro sledování Glory Kickboxing zdarma

Jak již bylo zmíněno, doporučujeme NordVPN sledovat Glory Kickboxing zdarma. Avšak stejně jako všechny silnice vedou do Říma, existují i ​​různé způsoby, tj. VPN, jak dosáhnout virtuálního prstenu slávy.

Pokud máte rozpočet (což může být případ od doby, kdy čtete tento článek), ale stále hledáte VPN, která nabízí dobré rychlosti a streamování kickboxových zápasů, zkuste Surfshark. Surfshark je jedním z těch vzácných poskytovatelů, kteří se zdají vzdorovat přísloví „dostanete, za co zaplatíte“. Surfshark je za pouhých 1,99 USD možná nejlevnějším poskytovatelem VPN, kterého jsme kdy zkontrolovali. Přesto nabízí stabilní připojení k více než 1 000 serverům VPN, velmi uživatelsky přívětivou aplikaci / software a především pro tuto metodu servery v Nizozemsku.

Na druhou stranu, pokud máte trochu více peněz, které můžete utratit za VPN (což může být také případ, protože pomocí této metody šetříte peníze) a chcete VPN, která umožňuje bezchybné streamování, doporučujeme ExpressVPN. Připouštím, že tato VPN se může zdát trochu na drahých straně pro některé, ale pak znovu, to je cena, kterou zaplatíte za to, co je, podle našeho názoru, nejlepší VPN roku 2019. ExpressVPN nabízí více než 3000 secesů v 94 různých zemích, velmi stabilní ultrarychlá připojení a mnoho užitečných dalších funkcí, jako je split-tunneling, kompatibilita Netflix a jeho funkce Onion over VPN.

Pokud se chcete podívat na všechny dostupné možnosti VPN, můžete se podívat na náš šikovný nástroj pro porovnání VPN kliknutím na tlačítko níže.

Nadcházející události Glory Kickboxing

Nyní, když víte, jak se dívat Glory zdarma, budete chtít přesně vědět, jaké události se chystají a kdy. Proto jsme zahrnuli tabulku, která vám ukáže, kdy přesně budou vaši oblíbení bojovníci vyhodit.

událost
datum
GLORY 71 Chicago – MEKSEN vs. VAN SOESTPátek 22. listopadu 2019
GLORY 72 Chicago PETCH vs. VANNOSTRANDSobota 23. listopadu 2019
GLORY 73 SHENZHEN GRIGORIAN vs. GASHISobota 7. prosince 2019
KOLISCE 2 VERHOEVEN vs. HARISobota 21. prosince 2019
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map