Chcete sledovat živé UFC události zdarma? Zde je návod! | VPNOverview.com

UFC zažívá v posledních dvou desetiletích neuvěřitelný nárůst popularity. Přední světová organizace MMA má miliony a miliony fanoušků po celém světě. „Osmiúhelník“ se stal mezi milovníky sportu známým pojmem. Právě zde se podle mnoha lidí setkávají nejtěžší hitters, nejštíhlejší technici BJJ a nejsilnější zápasníci, aby viděli, kdo je skutečně nejlepším bojovníkem. Část vzrušení však spočívá v nalezení odpovědi na tuto otázku naživo, přesně jak probíhá boj. Ne o 3 dny později na zpravodajských webových stránkách MMA, doprovázených 90 sekundovým klipem boje, který byste chtěli vidět naživo.


Proto jsme napsali tento článek. Chcete-li, jak bezplatně sledovat jakoukoli událost UFC. Jak je to možné, můžete se zeptat? Krátká odpověď je pomocí jednoduchého, ale vysoce efektivního softwaru nazývaného VPN.

V některých zemích může být sledování UFC událostí živou záležitostí. Jen přemýšlejte o PPV (pay-per-views), které si můžete koupit například v USA. V jiných nejsou žádné poplatky za PPV, ale povinné měsíční předplatné pro sledování událostí UFC naživo. Například BTsports ve Velké Británii. Pomocí VPN však můžete snadno přistupovat k bezplatné holandské streamovací službě s názvem kijk.nl, která ve skutečnosti vysílá všechny UFC události naživo. Při přechodu na tuto webovou stránku při používání VPN můžete sledovat své oblíbené stíhače UFC, které na to chodí zdarma! Přečtěte si, jak to funguje níže.

Sledování UFC zdarma – jak mi pomůže VPN?

Je to opravdu jednoduché. VPN (Virtual Private Network) nabízí svým uživatelům mnoho výhod týkajících se soukromí, online bezpečnosti a svobody internetu. Jedním z nich je skutečnost, že VPN změní vaši IP adresu. Koneckonců, když používáte VPN, připojujete se k VPN-serveru. Tento server má svou vlastní IP adresu, která je přiřazena vaší síti nebo zařízení, jakmile se k němu připojíte. Tím se nejen výrazně zlepší vaše online soukromí, protože to pomůže „maskovat“ vaši online identitu. Také vám to pomůže obejít se geografickými blokádami.

Webové stránky a aplikace používají mimo jiné vaši IP adresu k určení vaší geografické polohy. Jinými slovy, pokud jste v USA, ale jste připojeni k nizozemskému serveru VPN (s nizozemskou adresou IP), budou si webové stránky, které navštěvujete, myslet, že se nacházíte v Nizozemsku. Webový server s bezplatným streamováním kijk.nl, na kterém můžete streamovat události UFC, je obvykle přístupný pouze z Nizozemska. Změnou vaší „americké adresy IP“ v tomto příkladu na holandskou však bude web myslet si jsi v Nizozemsku. Výsledkem je, že k němu nyní máte přístup a sledujete všechny UFC události zdarma!

Který poskytovatel VPN by se měl rozhodnout sledovat UFC zdarma?

Samozřejmě je to otázka osobní preference do určité míry. Existují však alespoň dva požadavky, které musí VPN splňovat, aby mohla pracovat s naší metodou sledování UFC zdarma. Za prvé, musí mít (přiměřeně) rychlé a stabilní servery. Za druhé, musí mít servery v Nizozemsku. Proto doporučujeme NordVPN sledovat UFC zdarma. Tato VPN opravdu v průběhu let dolaďovala svůj přístup k vysokorychlostnímu serveru s obrovským počtem rychlých a stabilních serverů (5000+ ve více než 60 zemích). Kromě toho má NordVPN v Nizozemsku spoustu serverů.

Specifikace NordVPN

 • Současná spojení: 6
 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Operační systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoly: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy
 • Servery: 5400+ serverů v 57 zemích
 • Cena: Od 3,49 $ měsíčně
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Nejlepší pro

Chytrý telefon

Další dobrou věcí, která se týká NordVPN, je to, že nabízí určitá protiopatření proti blokádám VPN, které stále více webů používá k blokování uživatelů VPN. Nyní jsme nezjistili, že kijk.nl blokuje uživatele VPN. Je však třeba poznamenat, že jsme provedli testování z naší kanceláře v Nizozemsku. Na druhou stranu i přesto můžete očekávat, že bychom mohli být blokováni při používání VPN. V každém případě NordVPN nabízí vyhrazené IP adresy i zastaralé servery. Oba pomáhají v boji proti blokádám VPN. Takže i když kijk.nl začne používat bloky VPN, s NordVPN jste připraveni! To je důvod, proč tato VPN pouze zaškrtne všechna políčka a sledovat UFC zdarma.

Nyní si přečtěte rychlého průvodce krok za krokem, jak používat (Nord) VPN ke sledování UFC zdarma!

Průvodce krok za krokem: sledujte UFC zdarma pomocí VPN

 1. Získejte předplatné na dobré VPN. Jak již bylo zmíněno, NordVPN opravdu doporučujeme. Ale ať už si vyberete kterýkoli poskytovatel, hledejte rychlé a stabilní servery a alespoň jeden, ale v ideálním případě mnohem více serverů v Nizozemsku.
 2. Stáhněte si software nebo aplikaci VPN na libovolné kompatibilní zařízení, na kterém chcete sledovat UFC. Pokud jste si jako poskytovatele vybrali společnost NordVPN a chcete s tím pomoci, podívejte se na naši recenzi společnosti NordVPN. Pokud jste si vybrali jiného poskytovatele nebo si nejste jisti instalačním postupem na vašem zařízení, podívejte se na naše další recenze VPN nebo instalační průvodce.
 3. Otevřete aplikaci VPN a připojte se k nizozemskému serveru.
 4. Přejděte na následující web: kijk.nl
 5. Vedle ikony vyhledávání zadejte do šedého vyhledávacího pole název události, kterou chcete sledovat (tímto způsobem můžete také zdarma sledovat kompletní předchozí boje!). K dispozici bude několik návrhů, z nichž si můžete vybrat. Klikněte na obsah, který chcete sledovat. Možná to ani nemusíte hledat. Pokud chcete sledovat živou událost UFC, existuje velká šance, že to bude pouze na domovské stránce webu. V takovém případě stačí na něj kliknout a začít streamovat!
 6. Užijte si skvělé boje!

Další možnosti VPN pro sledování UFC zdarma

Přestože NordVPN doporučujeme sledovat UFC zdarma, existuje několik dalších skvělých poskytovatelů VPN, kteří jsou schopni tuto úlohu zvládnout..

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze (což je pravděpodobně případ, protože čtete tento článek), můžete použít Surfshark. Surfshark je vysoce kvalitní poskytovatel VPN s velkou sítí spolehlivých a rychlých serverů, které nabízejí velkou hodnotu. S pouhým 1,99 $ měsíčně za dvouleté předplatné je patrně nejlevnějším poskytovatelem kvalitních VPN tam, kde je natažený. To je o něco méně než cena jednoho placeného zobrazení UFC za dva roky odblokování streamů událostí UFC zdarma a všechny další výhody, které vám VPN může nabídnout.

Na druhou stranu, pokud máte trochu více peněz, které můžete utratit za VPN a chcete absolutní krém na úrodu VPN, doporučujeme vám vyzkoušet ExpressVPN. ExpressVPN je mnohými považován za jeden z nejlepších, ne-li nejlepší VPN právě teď. Express má velmi rozsáhlou síť serverů s více než 3000 servery v 94 zemích a spoustou vysokorychlostních připojení. Také velký počet zemí, ve kterých jsou hostiteli servery ExpressVPN, znamená, že kromě sledování UFC zdarma můžete odblokovat spoustu dalšího obsahu s omezeným zeměpisným působením. Dopřejte si to s vysokými rychlostmi streamování Express a máte VPN, která dokáže splnit všechny vaše požadavky na odblokování videa.

A konečně, pokud je uživatelská přívětivost tím, co si v softwaru nebo aplikaci nejvíce ceníte, doporučujeme vám CyberGhost. Tato světově uznávaná síť VPN je, kromě své rozsáhlé serverové sítě, známá svým uživatelsky přívětivým rozhraním, webem a velmi užitečným týmem podpory zákazníků. CyberGhost se proto hodí zvláště dobře pro první uživatele VPN.

Nadcházející UFC události

Nyní, když víte, jak sledovat své oblíbené stíhače UFC zdarma, je dalším krokem rozhodování, jaké události chcete sledovat! Dokonce i tady jsme vás pokryli. Níže naleznete krátký přehled všech událostí, které UFC organizuje, aby uzavřel rok.

událost
datum & Čas
UFC Fight Night: Magomedsharipov vs. Kattar9. listopadu 2019, 22:00 místního času
Fight Night UFC: Błachowicz vs. Jacaré16. listopadu 2019 22:00 místního času
UFC na ESPN: Overeem vs. Rozenstruik7. prosince 2019 22:00 místního času
UFC 245: Usman vs. Covington14. prosince 2019 22:00 místního času
Fight Night UFC: Ortega vs. Korean Zombie21. prosince 2019 22:00 místního času
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map