Sledujte Rugby online, nech ste kdekoľvek! | VPNOverview

Rugby je tvrdý šport s mnohými fanúšikmi z celého sveta. Aj keď je ľahké sledovať rugby v televízii v krajinách, ktoré súťažia v šiestich krajinách (Anglicko, Francúzsko, Taliansko, Írsko, Škótsko a Wales) alebo na Rugby Championship (Argentína, Austrália, Nový Zéland a Južná Afrika), môže byť ťažké streamovať hry vo zvyšku sveta. Našťastie existujú spôsoby, ako sledovať ragby online, nech ste kdekoľvek na svete. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je s VPN.


Prečo potrebujete VPN na pozeranie Rugby

Možno budete potrebovať sieť VPN na sledovanie rugby, ak sa na vás vzťahuje niektorá z nasledujúcich vecí.

 • Ak vo vašej krajine nie je vysielaná ragbyová hra, ktorú chcete sledovať.
 • Ak ste na dovolenke v krajine, kde nemajú vzduchové ragbyové hry.
 • Ak máte predplatné napríklad na anglický kanál, ktorý vysiela ragby, ale nie ste v Anglicku.

Ak chcete sledovať ragbyové hry, môžete nainštalovať sieť VPN, aby ste obišli geografické obmedzenia.

Najlepší poskytovatelia VPN na sledovanie Rugby

Ak chcete sledovať rugby online pomocou VPN, je dôležité, aby poskytovateľ VPN mal dostatok serverov v krajinách, kde sa rugby vysiela v televízii. Okrem toho musí byť rýchlosť pripojenia k serveru VPN dostatočne vysoká, aby ste mohli hru sledovať bez oneskorenia. Nakoniec chcete dobrú VPN, ktorá je užívateľsky prívetivá a bezpečná. Berúc do úvahy tieto funkcie, odporúčame nasledujúcim poskytovateľom VPN sledovať online rugby.

ExpressVPN pre Rugby

ExpressVPN je vynikajúci poskytovateľ VPN s vynikajúcim zákazníckym servisom. Tento poskytovateľ zaistí, že budete v bezpečí a nezaznamenajú sa žiadne problémy s pripojením. Vďaka ich úžasnej sieti serverov budete vždy schopní nájsť server v krajine, ktorú si vyberiete. Týmto spôsobom bude ľahké sledovať online ragbyové hry.

ExpressVPN je relatívne drahá VPN, ale to dáva zmysel, pretože získate najlepšiu kombináciu rýchlosti, bezpečnosti a užívateľskej prívetivosti. Túto sieť VPN môžete vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

IPVanish pre Rugby

IPVanish môže byť najrýchlejšou sieťou VPN pre online streamovanie. Majú tiež dobrú ponuku serverov a sú relatívne lacné. Tieto funkcie zabezpečujú, že bude ľahké sledovať všetky ragbyové hry, ktoré chcete online.

Ak si stále nie ste istí, môžete vyskúšať IPVanish so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Táto záruka je tiež ideálna, ak chcete sledovať iba určitú ragbyovú hru.

NordVPN pre Rugby

Z hľadiska bezpečnosti je spoločnosť NordVPN jedným z najlepších poskytovateľov VPN. Navyše je to užívateľsky prívetivá a pomerne rýchla VPN so mnohými servermi. Predovšetkým má NordVPN veľmi dobrú cenu, ktorá je ideálna, ak chcete používať iba VPN na sledovanie rugby.

NordVPN je VPN, ktorá ponúka veľkú hodnotu za vynaložené peniaze. Všetky ich plány predplatného majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že môžete službu vyskúšať pred potvrdením.

Čo robí VPN?

Pripojenie VPNVPN (Virtual Private Network) je softvér, ktorý zvyšuje vaše online zabezpečenie a súkromie. VPN šifruje všetok váš internetový prenos, aby ho nikto nedal zmysel. To znamená, že tretie strany sa nebudú môcť zaregistrovať, čo robíte online.

S VPN sa pripájate k internetu prostredníctvom externých serverov a prijímate IP adresu tohto servera. IP adresa je odtlačkom prsta vášho internetového pripojenia a používa sa na zistenie, kde vo svete sa nachádzate. Prevzatím adresy IP servera VPN môžete predstierať, že ste niekde, kde nie ste.

Ak je obsah, podobne ako rugby zápas, geograficky blokovaný, môžete to obísť pomocou VPN. Webové stránky, ktoré hrajú hry často, môžu obsah zobrazovať iba používateľom v konkrétnych krajinách. S VPN môžete predstierať, že ste v jednej z týchto krajín bez toho, aby ste tam skutočne boli.

Ako sa pozerať na rugby online pomocou VPN

Aby ste mohli rugby sledovať online odkiaľkoľvek na svete, potrebujete dve veci. Najprv musíte nájsť webovú stránku, na ktorej môžete hru streamovať alebo ju pozerať späť. Po druhé, budete potrebovať VPN, aby ste predstierali, že ste v krajine, v ktorej webové stránky vysielajú hry. Napríklad, ak máte účet u amerického vysielateľa NBC, ale nie ste v USA, musíte použiť VPN na pripojenie k americkému serveru. Okrem toho existuje veľa kanálov, ktoré vysielajú ragbyové hry zadarmo. V týchto prípadoch potrebujete iba sieť VPN.

Sledujte zadarmo Rugby online

ragbyový hráčRugby je jedným z mála športov, ktoré je možné zadarmo streamovať online. Najmä v krajinách, kde je rugby obľúbený, sa hry vysielajú naživo. Aby ste si ju mohli pozrieť, nepotrebujete nevyhnutne predplatné na kanál, ktorý vysiela hry. Na zmenu virtuálnej polohy potrebujete iba sieť VPN, takže si webová stránka myslí, že máte povolený prístup k obsahu.

Existujú niektoré bezplatné služby VPN, ale nie sú také dobré ako platené verzie. S bezplatnými službami VPN často obmedzujú vaše údaje, rýchlosť a bezpečnosť. Ak chcete skutočne sledovať ragby online zadarmo, odporúčame vám použiť skúšobné obdobia alebo dobu vrátenia peňazí platených služieb VPN, ako sú uvedené vyššie..

Sledujte online majstrovstvá šiestich národov

Šesť národov je najdôležitejší ragbyový turnaj na severnej pologuli. Šesť krajín, ktoré súťažia, je Francúzsko, Anglicko, Wales, Škótsko, Írsko a Taliansko. Od roku 2000 tieto krajiny súťažia o prestížne majstrovské trofeje. Najviac vyhrá Anglicko, ale v roku 2018 Írsko túto súťaž porazilo. Šiesty národný šampionát môžete sledovať online (zadarmo) pomocou VPN.

Sledujte online Rugby Championship

Rugby Championship je najdôležitejšia ragbyová súťaž na južnej pologuli. Argentína, Austrália, Nový Zéland a Južná Afrika spolu navzájom súťažia od roku 2012. Podobne ako pri Šiestom národnom šampionáte, môžete sledovať Rugby Championship online (zadarmo) pomocou VPN.

Sledujte svetový pohár v ragby online

Majstrovstvá sveta v ragby v roku 2019 sa budú konať v Japonsku. Najlepšie tímy z celého sveta budú súťažiť o to, kto pôjde domov s víťazom. Zúčastnené krajiny budú hrať aj hry, ale v iných krajinách to nemusí byť vždy tak. Môžete ísť do miestnej írskej krčmy na pozeranie, ale ak chcete zostať doma a streamovať zápasy, budete na to potrebovať sieť VPN..

Kanály a webové stránky, ktoré vysielajú ragby

Nižšie nájdete prehľad webových stránok, ktoré vysielajú ragbyové hry. Niektoré sú zadarmo a pre iných potrebujete predplatné.

Rugby kanály (väčšinou zadarmo)

 • BBC iPlayer (Spojené kráľovstvo)
 • 7Plus (Austrália)
 • CBC (Kanada)
 • CCTV (Čína)
 • Canal + sk FranceTV (Francúzsko)
 • ARD sk ZDF (Nemecko)
 • RTE (Írsko)

Rugby kanály (väčšinou platené)

 • NBC (Spojené štáty)
 • Rede Globo (Brazília)
 • NTV Plus (Rusko)
 • Sky TV (Nový Zéland)
 • Rugby Pass (niekoľko krajín, kde je rugby populárny)

6 Harmonogram národov 2020

Šesť krajín je opäť zapnutých. Chcete vidieť, či Wales tentoraz opäť vyhrá? V nižšie uvedených rozpisoch hier nájdete všetky dôležité dátumy.

Dátum
Hra
Sobota 1. februáraWales, Taliansko
Írsko-Škótsko
Nedeľa 2. februáraFrance-Anglicko
Sobota 8. februáraÍrsko-Wales
Škótsko, Anglicko
Nedeľa 9. februáraFrancúzsko-Taliansko
V sobotu 22. februáraTaliansko-Škótsko
Wales-France
Nedeľa 23. februáraAnglicko, Írsko
Sobota 7. marcaÍrsko, Taliansko
Anglicko, Wales
Nedeľa 8. marcaŠkótsko-France
Sobota 14. marcaWales, Škótsko
Taliansko, Anglicko
France-Írsko
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map