Sledujte NFL Futbal online, nech ste kdekoľvek! | VPNOverview

Americký futbal má veľa fanúšikov mimo USA. Keďže NFL (Národná futbalová liga) je najdôležitejšou ligou amerického futbalu na svete, fanúšikovia z celého sveta ju chcú sledovať. Niektoré športové kanály mimo USA vysielajú v NFL dôležité hry. V niektorých krajinách však nie je možné sledovať televíziu alebo živé vysielanie. Nižšie nájdete informácie o tom, ako môžete sledovať NFL kdekoľvek sa nachádzate.


Americké siete, ktoré vysielajú hry NFL, majú distribučné práva na streamovanie hier pre divákov v USA. Našťastie existuje geografické obmedzenie. S použitím VPN (Virtual Private Network) môžete predstierať, že máte prístup na internet z USA, zatiaľ čo ste skutočne niekde inde..

Na sledovanie amerického futbalu online použite sieť VPN

S VPN sa môžete pripojiť k serverom, ktoré sú umiestnené po celom svete. Ak sa pripojíte k serveru v USA, americké športové kanály budú predpokladať, že ste v USA. Týmto spôsobom môžete sledovať ľubovoľnú hru NFL, vrátane Super Bowl. Budete musieť mať účet u amerického športového kanála. To môže byť niekedy náročné, ak nevlastníte americkú kreditnú kartu. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, by bolo získať účet v televízii Sling. Viac informácií o tom, ako to funguje, nájdete nižšie.

Sledujte NFL pomocou služby Sling TV

SlingTVSling TV je streamingová služba, ktorá poskytuje prístup k obsahu niekoľkých amerických kanálov. Zvyčajne by ste potrebovali americkú adresu alebo kreditnú kartu, aby ste si predplatili niektorý z týchto kanálov. Predplatné služby Sling TV si však môžete kúpiť pomocou darčekovej karty. Tieto darčekové karty si môžete kúpiť pomocou služby PayPal, čo znamená, že môžete robiť odkiaľkoľvek na svete.

V kombinácii s sieťou VPN môžete na svojom účte Sling TV sledovať hry NFL. Služba VPN zabezpečí, aby si spoločnosť Sling TV myslela, že pristupujete na ich webové stránky z USA.

Čo robí VPN?

VPN je softvér, ktorý šifruje a anonymizuje všetky vaše online aktivity. Chráni vás pred hackermi a inými osobami, ktoré sú za vašimi osobnými údajmi. Okrem toho sú všetky vaše dáta šifrované a je tu nastavený tunel VPN, aby vaše dáta mohli prechádzať. Na internet sa pripájate prostredníctvom serverov vášho poskytovateľa VPN. Väčšina poskytovateľov má veľa serverov v rôznych krajinách. Tieto rôzne servery môžete použiť na obídenie geografických obmedzení.

Ak teda chcete získať prístup k americkým streamom, môžete sa pripojiť k serveru v USA. Získate tak americkú adresu IP a webové stránky si budú myslieť, že ste v USA. Týmto získate prístup k ich obsahu. Teraz môžete sledovať svoje obľúbené tímové hry NFL.

Najlepšie VPN služby na pozeranie NFL

NFLplayersNajlepší poskytovatelia VPN na sledovanie NFL majú americké servery a vysoké rýchlosti. To znamená, že môžete získať prístup k americkým kanálom a počas hry nezažijete žiadne oneskorenie. Nakoniec, dobrá cena a užívateľská prívetivosť sú tiež dôležitými vlastnosťami dobrej VPN. Berúc do úvahy toto všetko, vybrali sme nasledujúcich poskytovateľov VPN, ktorí môžu byť použité na sledovanie NFL.

ExpressVPN pre NFL

ExpressVPN je v súčasnosti jednou z najlepších VPN služieb. Ich veľa serverov ponúka rýchle a stabilné pripojenie k internetu a ich šifrovanie je prvotriedne.

Softvér, ktorý vytvorili, je užívateľsky príjemný. Každý sa ľahko pripojí k jednému zo svojich serverov a nastaví zabezpečené pripojenie na sledovanie NFL.

S ich 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí si môžete vyskúšať svoje služby sledovaním napríklad Super Bowl. Ak nemáte radi svoje služby, môžete získať peniaze späť po zápase, žiadne otázky.

IPVanish pre NFL

IPVanish je pravdepodobne najrýchlejšia VPN na trhu. Pri prihlásení na odber ich služieb sa nebudete obťažovať žiadnym oneskorením alebo vyrovnávaním. IPVanish má navyše veľké množstvo serverov po celom svete a slušné zabezpečenie.

IPVanish má 7-dňovú záruku vrátenia peňazí a plány za primeranú cenu. Prečo to nevyskúšať na streamovanie obľúbenej hry a zistiť, či sa vám služba páči? IPVanish je lacná možnosť sledovať NFL na amerických športových kanáloch odkiaľkoľvek na svete.

CyberGhost pre NFL

CyberGhost je poskytovateľ VPN s vynikajúcou užívateľskou prívetivosťou a nízkymi poplatkami za predplatné. Táto služba VPN je rýchla, bezpečná a môže sa použiť na odblokovanie akéhokoľvek obsahu online.

Jedným z najdôležitejších dôvodov, prečo ľudia majú na výber CyberGhost, je nízka cena.

Akonáhle získate predplatné, ponúkajú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že môžete získať svoje peniaze späť, ak sa vám ich služby nepáčia..

Ako sa pozerať na NFL online pomocou VPN

Logo NFL

Jediné, čo potrebujete na pozeranie NFL online, je predplatné na americký športový kanál (alebo Sling TV) a VPN na zmenu vašej virtuálnej polohy..

Niektoré hry sa môžu vysielať v iných krajinách ako v USA. V tejto situácii môžete na získanie prístupu k týmto prúdom použiť aj sieť VPN. Môžete sa pripojiť k serveru v krajine, do ktorej chcete získať prístup, a získať odber športového kanála, ktorý vysiela NFL. Ak chcete sledovať celú ligu bez toho, aby ste vynechali nejakú hru, odporúčame vám skontrolovať, či kanál vysiela všetky hry alebo len tie najdôležitejšie..

Po zapnutí siete VPN a pripojení k správnemu serveru môžete online sledovať NFL.

Sledujte Super Bowl kdekoľvek na svete

Super Bowl je najdôležitejšou hrou v NFL. Vo väčšine krajín bude existovať športový kanál, ktorý bude túto hru vysielať naživo. S VPN môžete sledovať hru na americkom kanáli s rozsiahlym komentárom. Okrem bezplatných skúšok pre poskytovateľov VPN a amerických športových kanálov môžete dokonca sledovať Super Bowl úplne zadarmo.

Kanály a udalosti NFL

NFL sa vysiela na niekoľkých rôznych kanáloch a webových stránkach. Niektoré kanály dokonca zaistia, že každý bude môcť zadarmo sledovať veľké hry, napríklad Super Bowl. Nižšie nájdete zoznam niektorých kanálov a webových stránok, ktoré ponúkajú hry NFL a dôležité udalosti v NFL.

Kanály a webové stránky, ktoré vysielajú NFL

  • Fox Sports (Holandsko)
  • Ziggo (Holandsko)
  • ESPN (Spojené štáty)
  • Sling TV (Spojené štáty)
  • BBC iPlayer (Spojené kráľovstvo)
  • Sky Sports (Spojené kráľovstvo)
  • Šport 1 (Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko)
  • NTV Plus (Rusko)
  • Viasat Sport (Škandinávia)

Diania

udalosť
Dátum
Pravidelná sezóna NFL5. september až 29. december 2019
Play-offzačiatok 4. januára 2020
Pro Bowl (hra s hviezdami)26. januára 2020
Super Bowl LIV2. februára 2020
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me