Sledujte Ligu majstrov online na celom svete! | VPNOverview.com

Liga majstrov je jedným z najsledovanejších a najprestížnejších medzinárodných športových turnajov na svete a pravdepodobne najslávnejším turnajom pre futbalové kluby na celom svete. Mnoho ľudí na celom svete rád sleduje zápasy a podporuje svoj obľúbený tím. Ak ste však na dovolenke a chcete sa pozerať na turnaj s komentárom vo svojom rodnom jazyku, môžete naraziť na niektoré problémy. Mnoho streamingových služieb blokuje používanie vášho online športového predplatného, ​​keď ste v cudzej krajine. Niektoré streamingové služby môžu navyše blokovať špecifický geograficky obmedzený obsah. Môže to znamenať, že nebudete naladení na sledovanie tohto vzrušujúceho turnaja ani na žiadne iné zápasy. Našťastie vždy existuje možnosť vyriešiť tento problém pomocou VPN. Koniec koncov, s VPN môžete sledovať Ligu majstrov rovnako ako doma. Nižšie vám presne povieme, ako to funguje.


Kedy potrebujete sieť VPN na pozeranie Ligy majstrov UEFA?

Existujú rôzne dôvody, prečo by ľudia potrebovali alebo mali prospech z VPN na pozeranie Ligy majstrov UEFA. V krajinách, kde je populárny futbal, môžete sledovať všetky hry naživo v televízii alebo ich čoraz častejšie streamovať online. Sledovanie futbalu online ponúka výhody, ale aj nevýhody. Jedným z príkladov je geografické blokovanie obsahu. Našťastie VPN môžu tento problém vyriešiť. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste potrebovali VPN:

 • Máte predplatné na športové kanály, ktoré vysielajú hry, ale ste na dovolenke alebo v zahraničí za prácou. Z dôvodu geoblokády nemôžete získať prístup k kanálu ani k jeho obsahu.
 • Chcete sledovať zápasy s komentárom v konkrétnom jazyku, ktorý nie je vysielaný vo vašej krajine.
 • Krajina, v ktorej žijete, neregistruje Ligu majstrov.
 • Nemáte prístup k televízoru, ale máte prístup k zariadeniu s internetom.
 • Ste v krajine, kde vám vládna cenzúra neumožňuje navštíviť webové stránky, na ktorých môžete streamovať hry Ligy majstrov.

Z akéhokoľvek dôvodu pravdepodobne nemáte (ľahký) prístup k živému prúdu Ligy majstrov, sieť VPN vám môže pomôcť získať prístup k týmto zápasom. Vysvetlíme vám, ako to funguje, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené zápasy Ligy majstrov UEFA!

Sledovanie Ligy majstrov prostredníctvom VPN

Všetky vyššie uvedené problémy sú spôsobené geografickými obmedzeniami. To znamená, že nemáte prístup k určitému obsahu, pretože poskytovateľ blokuje obsah vo vašom regióne alebo krajine. Viac informácií o geografických obmedzeniach a o tom, ako vám VPN môže pomôcť dosiahnuť určité služby bez ohľadu na tieto obmedzenia, nájdete v našej odblokovacej časti. Práva na vysielanie Ligy majstrov UEFA boli zakúpené rôznymi kanálmi po celom svete. Tieto kanály môžu vo všeobecnosti vysielať iba zápasy vo svojej vlastnej krajine (pretože to sú práva, za ktoré zvyčajne platia). To znamená, že zápas môžete na konkrétnom kanáli často sledovať iba vtedy, ak ste v krajine, kde je tento kanál založený.

Keď sa snažíte streamovať online, platformy, ktoré používate, skontrolujú vašu polohu pomocou vašej adresy IP. Týmto spôsobom vás môžu „blokovať“ v prístupe k špecifickému obsahu alebo dokonca k ich webovej stránke ako celku. S VPN sa môžete pripojiť k serveru, ktorý sa nachádza v inej krajine a zadáte IP adresu tohto servera. Takto to bude vyzerať, akoby ste mali prístup na internet z danej krajiny. Streamované webové stránky vám poskytnú prístup k obsahu, ktorý vysiela v tejto krajine. Teraz môžete sledovať Ligu majstrov UEFA naživo, nech ste kdekoľvek, za predpokladu, že máte dostatočne rýchle internetové pripojenie a ste pripojení k primerane rýchlemu VPN serveru (viac o tomto neskôr).

Používanie siete VPN na sledovanie Ligy majstrov: sprievodca krok za krokom

Ak chcete začať s VPN čo najrýchlejšie, napríklad ak sa zápas, ktorý chcete vidieť, má začať, môžete postupovať takto:

 1. Získajte predplatné u dôveryhodného a dobrého poskytovateľa VPN. Na sledovanie Ligy majstrov po celom svete odporúčame CyberGhost. Tento poskytovateľ je rýchly, bezpečný a za primeranú cenu so zárukou vrátenia peňazí 45 dní. Ak chcete ihneď začať s CyberGhostom, kliknite na oranžové tlačidlo v dolnej časti tohto podrobného sprievodcu.
 2. Stiahnite si aplikáciu VPN na počítači, prenosnom počítači, smartfóne alebo tablete – na akomkoľvek zariadení, na ktorom chcete zápas sledovať.
 3. Spustite aplikáciu a vyberte umiestnenie servera VPN, ktoré potrebujete. Závisí to od toho, ktorý stream chcete odblokovať. Americký prúd bude potrebovať server v USA, zatiaľ čo napríklad taliansky tok bude potrebovať taliansky (alebo európsky) server. Softvér CyberGhost je intuitívny a veľmi ľahko použiteľný. Ak sa stále snažíte zistiť, ako vybrať server, vždy sa môžete pozrieť na našu recenziu CyberGhost, kde nájdete ďalšie pokyny..
 4. O pár sekúnd budete pripojení k serveru VPN. Zdá sa, že sa svetu online bude zdať, akoby ste pristupovali na webové stránky z vybratého miesta. Sieť VPN bude aktívna na pozadí vášho zariadenia, takže si ju vôbec vôbec nevšimnete. To znamená, že okrem toho, že budete môcť využívať internet, akoby ste boli na inom mieste. Najdôležitejšie je, že budete mať prístup do vášho streamu Ligy majstrov!

Ďalšie výhody VPN

Svoju IP adresu môžete zmeniť pomocou VPN, čo spôsobí, že si webové stránky myslia, že sa nachádzate v inej krajine. Obídenie geografických obmedzení však nie je všetko, čo pre vás môže VPN urobiť.

Po pripojení k sieti VPN je všetok váš online prenos šifrovaný, takže váš poskytovateľ internetových služieb, sledovatelia online, hackeri, vládne agentúry alebo akékoľvek iné strany oveľa ťažšie zisťujú, čo robíte online. Ani poskytovateľ VPN neuvidí to, čo hľadáte na internete, ak dodržiava politiku bez protokolov a dodržiava ju. Tým, že skryjete svoju skutočnú IP adresu a zašifrujete svoju komunikáciu, robíte online aktivity súkromnejšími. Investovanie do kvalitnej siete VPN vám môže poskytnúť bezpečnosť a anonymitu, ktorú moderný web vyžaduje.

S týmto riešením môžete nielen sledovať Ligu majstrov, ale aj sledovať Majstrovstvá sveta FIFA, Majstrovstvá Európy UEFA, Copa América a Copa Libertadores. Okrem toho existuje mnoho ďalších športov, ktoré môžete sledovať týmto spôsobom, napríklad basketbal, americký futbal a ľadový hokej.

Najlepší poskytovatelia VPN na sledovanie Ligy majstrov

futbaloví hráčiAby ste mohli sledovať Ligu majstrov UEFA online, musíte nájsť dobrého poskytovateľa VPN so servermi v správnej krajine alebo krajinách, t. J. Krajinách, v ktorých sú prístupné streamingové služby. Ak už máte predplatné na športový kanál (so špecializovaným streamom) v konkrétnej krajine, musíte sa uistiť, že váš poskytovateľ VPN má servery v tejto konkrétnej krajine..

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere správnej VPN je rýchlosť serverov poskytovaných VPN. Poslednou vecou, ​​ktorú chcete, je zmeškať rozhodujúci cieľ alebo okamih, pretože váš stream sa musel vyrovnávať. Z tohto dôvodu je nevyhnutné rýchle pripojenie.

Neodporúčame používanie bezplatných služieb VPN, pretože často obmedzujú využitie a rýchlosť vašich údajov. Sledovanie futbalového zápasu s bezplatnou službou VPN môže byť dosť frustrujúce. Nasledujúce služby vám uľahčia sledovanie každej hry bez oneskorenia.

Surfshark pre Ligu majstrov

Surfshark je vysoko kvalitný a zároveň cenovo dostupný poskytovateľ VPN. Ponúkajú pôsobivý počet serverov VPN na celom svete, takže je viac ako pravdepodobné, že nájdete ten správny server. Väčšina serverov je veľmi rýchla a ich služby sú veľmi užívateľsky príjemné.

Ak hľadáte lacný, ale príjemný spôsob, ako sledovať Ligu majstrov, môžete určite vyskúšať Surfshark.

ExpressVPN pre Ligu majstrov

ExpressVPN je extrémne rýchly a bezpečný. Ponúkajú servery po celom svete. Z tohto dôvodu je ľahké nájsť dobrý server v krajine, ktorú si vyberiete. ExpressVPN je ideálny, ak ste v zahraničí na dlhú dobu alebo ak máte predplatné na medzinárodný športový kanál.

ExpressVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete otestovať ich službu skôr, ako sa plne prihlásite k odberu. Prečo nevidieť, či sa vám ich VPN páči, sledovaním dôležitého zápasu Ligy majstrov?

CyberGhost pre Ligu majstrov

CyberGhost je jedným z najprijateľnejších a najlacnejších poskytovateľov VPN v okolí. Táto VPN je veľmi rýchla a má servery rozmiestnené po celom svete. Vďaka tomu je CyberGhost ideálny na streamovanie zápasov Ligy majstrov. Softvér sa navyše ľahko inštaluje a používa na všetkých zariadeniach a operačných systémoch.

Ďalšou veľkou výhodou je, že CyberGhost je relatívne lacný. Okrem toho ponúkajú veľkorysú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí so všetkými svojimi predplatnými. Ich plány začínajú na menej ako 4 doláre mesačne, vďaka čomu je CyberGhost ideálny, ak hľadáte lacnú, ale stále veľmi dobrú VPN na sledovanie Ligy majstrov.

Bonusový tip: Mnoho streamingových služieb blokuje používateľov, ktorých dnes zistili ako používateľov VPN. Skôr ako budete mať prístup k obsahu, ktorý chcete sledovať, môže sa zobraziť správa, ktorá vás vyzve, aby ste vypli svoj „odblokovač“ alebo niečo podobné. Netflix to napríklad robí.

chyba netflix

Samozrejme nechcete, aby sa to stalo, keď sa snažíte pozerať na Ligu majstrov. Našťastie má CyberGhost užitočnú ďalšiu funkciu, ktorá tomu pomáha: špecializované adresy IP. Jedná sa o jedinečné adresy IP VPN, ktoré na rozdiel od bežných sietí VPN IP používa iba jeden používateľ. Preto je pre streamingové služby oveľa ťažšie zistiť, že používate VPN, a následne vás blokovať.

Kedy sú zápasy Ligy majstrov??

Kvôli súčasnej korónovej kríze bolo veľa zápasov Ligy majstrov zrušené. Nižšie nájdete prehľad rôznych etáp Ligy majstrov UEFA 2019/2020, pretože sa mali hrať..

Fáza
Dátum
Skupinová fáza17. september až 11. december 2019
16. kolo (nedokončené)18. februára do 18. marca 2020
Štvrťročné finále (odložené)7., 8., 14. a 15. apríla 2020
Semifinále (odložené)28. a 29. apríla, 5. a 6. mája 2020
Konečné (odložené)30. mája 2020

Je smutné, že mnohé z týchto etáp, konkrétne časť kola 16, štvrťfinále a semifinále, sa z dôvodu epidémie nemôžu tento rok hrať. UEFA sa preto rozhodla odložiť finále. Nový dátum ešte nebol oznámený. Akýkoľvek nový vývoj sa zahrnie do tohto článku čo najskôr.

Kanály, ktoré vysielajú Ligu majstrov

Na pozeranie Ligy majstrov počas sezóny 2019/2020 potrebujete tiež účet s jednou z týchto služieb:

Európske vysielacie služby

Krajina
Vysielacia služba
AlbánskoTring
AndorraRMC Sport
ArménskoArménska televízia
RakúskoSky Austria
AzerbajdžanCBC Sport, AzTV
bieloruskoBieloruská televízia
BelgickoRTL, Q2, VIER, Proximus (FR), Proximus (NL)
Bosna a HercegovinaSportKlub, Arena Sport
BulharskoA1, mediálna skupina bTV
ChorvátskoHRT, VIPNET
CyprusCYTA
Česká republikao2
DánskoViasat Dánsko
EstónskoVšetky médiá pre Pobaltie
FínskoMTV
FrancúzskoRMC Sport
MacedónskoMacedonia Telekom
GeorgiaHodvábny šport
NemeckoSky Deutschland
GréckoCOSMOTE TV
maďarskoMTVA, TV2
IslandStod 2 Sport
Írska republikaRTÉ, Virgin Media
IzraelŠportový kanál
TalianskoSky Italia
KazachstanQazSport
KosovoKujtesa
LotyšskoVšetky médiá pre Pobaltie
LitvaVšetky médiá pre Pobaltie
LuxemburskoRTL, RMC Sport
MaltaPBS, TSN
MoldavskoKanál 3
MonacoRMC Sport
čierna HoraSportKlub, Arena Sport
HolandskoZiggo Sport, Veronica
NórskoViasat
PoľskoTelewizja Polsat
PortugalskoJedenásť športov
RumunskoTelekom Sport, Digi Sport
RuskoZápas TV
San MarínoSky Italia
SrbskoRTS, Arena Sport
SlovenskoOrange Sport
SlovinskoPro Plus, SportKlub
španielskoMovistar
ŠvédskoViasat
švajčiarskoRTS, Teleclub
UkrajinaVolia TV, Futbal 1
Spojene kralovstvoBT Sport
VatikánSky Italia

Mimo Európy

Krajina
Vysielacia služba
AfganistanSony
Alžírskobyť v športoch
AngolaCanal +, SuperSport
AnguillaFlow Sports, SportsMax
Antigua & BarbudaFlow Sports, SportsMax
ArgentínaFox Sports, ESPN, Facebook
ArubaFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Ascension IslandFox Sports, ESPN, Facebook
AustráliaOptus Sport
Austrálske ostrovyRMC Sport
Bahamské ostrovyFlow Sports, SportsMax
Bahrainbyť v športoch
BangladéšSony
BarbadosFlow Sports, SportsMax
belizeFox Sports, ESPN, Facebook
BeninCanal +, SuperSport
BermudyFlow Sports, SportsMax
BhutánSony
BolíviaFox Sports, ESPN, Facebook
BonaireFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
BotswanaCanal +, SuperSport
BrazíliaTurner, Facebook
Britské Panenské ostrovyFlow Sports, SportsMax
BrunejGoal.com
Burkina FasoCanal +, SuperSport
BurundiCanal +, SuperSport
KambodžaGoal.com
KamerunCanal +, SuperSport
Kanada
DAZN
Cape VerdeCanal +, SuperSport
Kajmanské ostrovyFlow Sports, SportsMax
Stredoafrická republikaCanal +, SuperSport
ChadbeIN Sports, Canal +, SuperSport
ČileFox Sports, ESPN, Facebook
ČínaPPTV
KolumbiaFox Sports, ESPN, Facebook
komoryCanal +, SuperSport
CongoCanal +, SuperSport
KostarikaFox Sports, ESPN, Facebook
KubaFlow Sports, SportsMax
curacaoFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Konžská demokratická republikaCanal +, SuperSport
DžibutskobeIN Sports, Canal +, SuperSport
DominicaFlow Sports, SportsMax
Dominikánska republikaFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook
EkvádorFox Sports, ESPN, Facebook
egyptbyť v športoch
El SalvadorFox Sports, ESPN, Facebook
EritreaCanal +, SuperSport
EtiópiaCanal +, SuperSport
Falklandské ostrovyFox Sports, ESPN, Facebook
FijiFBC TV
Francúzska GuianaFox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
Francúzska PolynéziaRMC Sport
Francúzske južné a antarktické krajinyRMC Sport
FutunaRMC Sport
GabonCanal +, SuperSport
GambiaCanal +, SuperSport
GhanaCanal +, SuperSport
GrenadaFlow Sports, SportsMax
GuadeloupeFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
GuatemalaFox Sports, ESPN, Facebook
Guinea-KonakryCanal +, SuperSport
Guinejský rovníkCanal +, SuperSport
Guinea-BissauCanal +, SuperSport
GuyanaSportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook
haitiFlow Sports, SportsMax, Canal+
hondurasFox Sports, ESPN, Facebook
Hong Kongbyť v športoch
IndiaSony Six
IndonéziaCelkový športový výbuch
Iránbyť v športoch
Irakbyť v športoch
Pobrežie SlonovinyCanal +, SuperSport
jamaicaFlow Sports, SportsMax
JaponskoDAZN
Jordánbyť v športoch
KeňaCanal +, SuperSport
Kuvajtbyť v športoch
KirgizskoSaran
LaosGoal.com
La RéunionRMC Sport
Libanonbyť v športoch
LesothoSuperSport
LibériaCanal +, SuperSport
Líbyabyť v športoch
MacauTDM Desporto
madagaskarCanal +, SuperSport
MalawiCanal +, SuperSport
MalajziaGoal.com
MaledivySony
MaliCanal +, SuperSport
MartiniqueFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
MauritániabeIN Sports, Canal +, SuperSport
MauritiusRMC Sport, Canal +, SuperSport
MayotteRMC Sport
MexikoFox Sports, ESPN, Facebook
Marokobyť v športoch
MongolskoSPS HD, Look TV
MontserratFlow Sports, SportsMax
MozambikCanal +, SuperSport
MjanmarskoSkynet
NamíbiaCanal +, SuperSport
NepálSony
NevisFlow Sports, SportsMax
Nová KaledóniaRMC Sport
Nový ZélandSky NZ
NikaraguaFox Sports, ESPN, Facebook
NigerCanal +, SuperSport
NigériaCanal +, SuperSport
Ománbyť v športoch
PakistanSony
Palestínabyť v športoch
PanamaFox Sports, ESPN, Facebook
ParaguajFox Sports, ESPN, Facebook
peruFox Sports, ESPN, Facebook
FilipínyGoal.com
katarbyť v športoch
RwandaCanal +, SuperSport
SabaFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Svätý Tomáš & PrincipeCanal +, SuperSport
Saudská Arábiabyť v športoch
SenegalCanal +, SuperSport
SeychelyCanal +, SuperSport
Sierra LeoneCanal +, SuperSport
SingaporeGoal.com
SomálskobeIN Sports, Canal +, SuperSport
južná AfrikaSuperSport
Južná KóreaSPO TV
Srí LankaSony
St BartsFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
St ChristopherFlow Sports, SportsMax
St EustatiusFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Sv. Helena & stúpanieCanal +, SuperSport
St KittsFlow Sports, SportsMax
Svätá LuciaFlow Sports, SportsMax
St MartinFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport, Ziggo Sport, Veronica
St Pierre & MiquelonFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
Svätý Vincent & GrenadínyFlow Sports, SportsMax
Sudanbyť v športoch
SurinamFox Sports, ESPN, Facebook
SvazijskoSuperSport
Sýriabyť v športoch
TaiwanGoal.com
TadžikistanSaran
TanzániaCanal +, SuperSport
ThailandGoal.com
ÍsťCanal +, SuperSport
TortolaFlow Sports, SportsMax
Trinidad & TobagoFlow Sports, SportsMax
Tuniskobyť v športoch
TurkménskoSaran
Turci & Ostrovy CaicosFlow Sports, SportsMax
ugandaCanal +, SuperSport
Spojené Arabské Emirátybyť v športoch
Spojené štátyUnivision, TNT, B / R Live
UruguajFox Sports, ESPN, Facebook
UzbekistanSaran
VenezuelaFox Sports, ESPN, Facebook
VietnamK+
WallisRMC Sport
jemenbyť v športoch
ZambiaCanal +, SuperSport
ZanzibarCanal +, SuperSport
ZimbabweCanal +, SuperSport

Niektoré z týchto služieb ponúkajú bezplatné skúšobné účty alebo sú úplne zadarmo. To znamená, že ich služby môžete využívať zadarmo, a to minimálne na pár dní. Ak chcete sledovať iba jednu alebo dve hry, nemusíte sa prihlásiť na odber. To je ideálne, ak ste na dovolenke, ale napriek tomu chcete prakticky fandiť svojej krajine alebo obľúbenému tímu. Niektorí poskytovatelia VPN ponúkajú aj bezplatnú službu. V kombinácii s bezplatnou skúšobnou verziou pre niektorú z vyššie uvedených služieb môžete sledovať Ligu majstrov úplne zadarmo. S bezplatným VPN však nezískate rovnaké funkcie ako pri platenom predplatnom VPN. S bezplatným pripojením VPN môžu byť vaše dáta, rýchlosť a dokonca aj bezpečnosť obmedzené.

Záverečné myšlienky

Ak chcete sledovať zápasy Ligy majstrov kdekoľvek na svete, máte niekoľko možností. Najprv je potrebné predplatiť si jeden z kanálov alebo online služieb, ktoré vysielajú zápasy v krajine podľa vášho výberu. Potom budete potrebovať VPN so servermi v danom okrese. Pripojením k serveru VPN v inej krajine môžete zmeniť svoju virtuálnu polohu, aby ste získali prístup k streamu alebo webovej stránke, ktorú by ste inak nemohli zobraziť. To vám umožní sledovať akúkoľvek hru Ligy majstrov. Vyskúšajte službu VPN a užite si povzbudenie svojho obľúbeného tímu!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Je dôležité si uvedomiť, že vyššie uvedené tipy obsahujú tipy, ktoré vám pomôžu sledovať vaše obľúbené zápasy Ligy majstrov bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Je však vždy na vás, aby ste sa oboznámili s používateľským súhlasom ktoréhokoľvek kanála alebo (streamingovej) služby, ktorú používate na sledovanie Ligy majstrov a konali v súlade s touto dohodou..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map