Sledujte hokej NHL po celom svete: Zistite ako! | VPNOverview

Ľadový hokej je jedným z najpopulárnejších športov v USA a Kanade a NHL sledujú mnohí z celého sveta. NHL (National Hockey League) je najobľúbenejšou hokejovou ligou v USA a Kanade. Ľadoví hokejoví fanúšikovia mimo USA a Kanady však môžu mať problémy s prístupom k dobrému živému prenosu. Nižšie nájdete, ako môžete sledovať všetky svoje obľúbené hokejové hry odkiaľkoľvek.


U väčšiny poskytovateľov mimo Severnej Ameriky môže byť dosť ťažké sledovať akúkoľvek hokejovú hru. Americké alebo kanadské spoločnosti, ktoré distribuujú práva na vysielanie hier, umožnia divákom v USA alebo Kanade sledovať živé prenosy. To môže byť veľmi frustrujúce, ak chcete sledovať svoj obľúbený tím, ale ste niekde inde na svete.

S VPN (Virtual Private Network) môžete zmeniť svoje virtuálne umiestnenie a sledovať NHL odkiaľkoľvek na svete. Nižšie nájdete informácie o tom, ako to funguje.

Kedy potrebujete sieť VPN na pozeranie NHL?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo niekto môže potrebovať VPN, aby mohol sledovať NHL. Toto sú najbežnejšie:

 • Žijete mimo USA alebo Kanady a chcete sledovať NHL.
 • Ste na dovolenke mimo USA alebo Kanady a chcete sledovať NHL
 • Chcete sledovať NHL zadarmo na verejnom kanáli mimo svojej vlastnej krajiny

Ako môžem sledovať NHL pomocou VPN?

Problémy uvedené vyššie majú rovnakú príčinu; geografické obmedzenia. To znamená, že určitý obsah je prístupný iba pre divákov v jednej alebo niekoľkých vybraných krajinách. To často súvisí s distribúciou práv. Za práva na vysielanie športových hier musíte platiť a musíte tak urobiť osobitne pre každú krajinu. Ak šport nemá dostatočný počet zobrazení v krajine, nebude pre natoľko zaujímavé, aby si kanály kúpili práva na vysielanie týchto hier..

Webové stránky, ktoré vysielajú športové hry online, skontrolujú vašu polohu a zistia, či by ste nemali mať povolené sledovať hru. Robia to sledovaním vašej IP adresy.

S VPN môžete skryť svoju vlastnú IP adresu a nahradiť ju IP napríklad v USA Keď sa pripojíte k internetu pomocou VPN, urobíte to cez VPN server. Často si môžete vybrať, kde má byť tento server, takže môžete získať prístup k obsahu v tejto krajine.

Čo viac robí sieť VPN?

Okrem skutočnosti, že VPN vám môže pomôcť obísť geografické obmedzenia, chráni tiež vaše súkromie a anonymizuje vaše online akcie. Žiadny hacker, vláda alebo spoločnosť nemôže vidieť, čo robíte online, ani ho sledovať späť k vám.

Pripojenie VPNAko už bolo spomenuté, pripojíte sa k serveru VPN, keď pristupujete na internet pomocou siete VPN. Často si môžete vybrať server vo vašej vlastnej krajine alebo v ktorejkoľvek inej krajine, v ktorej majú poskytovatelia VPN servery. Všetka vaša dátová prevádzka je cez tento server presmerovaná. Navyše je všetko zašifrované, takže nikto nemôže preniknúť do toho, čo robíte.

Pretože sa pripájate k internetu prostredníctvom tohto externého servera, dostanete IP adresu tohto servera. Vaša vlastná adresa IP zostane skrytá, čo anonymizuje všetky vaše online akcie.

Vďaka sieti VPN budete môcť sledovať svoju obľúbenú hokejovú hru, ktorá sa vysiela iba v inej krajine. Pritom však budete tiež úplne anonymný a nikto, dokonca ani váš poskytovateľ internetových služieb, nebude vedieť, čo robíte..

Zabráňte výpadkom NHL pomocou VPN

nhl hráčiHru niekedy nemôžete pozerať, aj keď ste v USA a máte predplatený kanál, ktorý vysiela NHL hry. Nazývajú to výpadok a súvisí to s právami miestneho vysielania.

Možno máte predplatné vo veľkej národnej sieti, ale práva na určitú hru môžu byť v rukách miestnej televíznej stanice. Ak sa nachádzate v oblasti tejto miestnej televíznej stanice, nebudete si ju môcť predplatiť. Robia to preto, lebo vás chcú donútiť pozerať sa na tento miestny kanál.

Výpadok môže byť veľmi nepríjemný, našťastie ho možno vyriešiť pomocou VPN. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k serveru VPN mimo oblasti tohto miestneho televízneho kanála a sledovať hru naživo s vašim odberom. Vo väčšine prípadov si môžete hru pozrieť neskôr.

Na webových stránkach NHL je detektor výpadku prúdu, ktorý vám ukáže, či sa vám stane výpadok prúdu.

Pozrite si Stanley Cup vo svete

Dôležitou cenou v rámci NHL je Stanley Cup. Z tohto dôvodu chce veľa ľudí mimo USA a Kanady vidieť hry Stanley Cup. Je to možné aj pripojením k serveru v USA alebo Kanade pomocou VPN. Okrem toho budete potrebovať predplatné na jednom z kanálov, ktorý vysiela tieto hry. V prípade hier 2019/2020 to bude: NBC, NBCSN, NHLN, USA a CNBC.

Najlepší poskytovatelia VPN na sledovanie NHL

Stanley cupAk chcete sledovať hry NHL pomocou VPN, musíte mať na pamäti niekoľko vecí. Poskytovateľ VPN musí mať servery v USA a / alebo Kanade, najlepšie niekoľko dobrých serverov, ktoré ponúkajú stabilné pripojenie.

Ak chcete sledovať hry bez oneskorenia alebo vyrovnávacej pamäte, musí byť spojenie so serverom rýchle. Závisí to aj od toho, kde sa nachádzate na svete, ale niektorí poskytovatelia VPN majú podstatne rýchlejšie servery ako ostatní.

V neposlednom rade musí poskytovateľ VPN mať zavedené dobré zabezpečenie a byť všestrannou dobrou VPN. Nižšie nájdete niekoľko odporúčaných poskytovateľov VPN na sledovanie NHL.

ExpressVPN pre NHL

ExpressVPN je jedným z najlepších poskytovateľov VPN. Tento poskytovateľ má veľa serverov po celom svete vrátane USA a Kanady. Ich servery sú veľmi rýchle a ponúkajú stabilné pripojenia. ExpressVPN má najvyššie možné šifrovanie pre všetky svoje plány predplatného. Ich aplikácie sú užívateľsky príjemné a veľmi ľahko sa inštalujú a používajú. To všetko robí z ExpressVPN perfektnú VPN na sledovanie NHL.

Okrem toho ponúka ExpressVPN 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Týmto spôsobom môžete vyskúšať svoje služby sledovaním Stanley Cupu a ak to nie je podľa vašich predstáv, dostanete svoje peniaze späť, bez otázok.

IPVanish pre NHL

IPVanish má pravdepodobne najrýchlejšiu sieť serverov všetkých poskytovateľov VPN. Ich spojenia sú vždy stabilné. Veľké množstvo ich mnohých serverov sa nachádza v USA alebo Kanade, vďaka čomu je poskytovateľ VPN ideálny na sledovanie NHL.

IPVanish má tiež silné šifrovacie metódy, ktoré zaistia vašu online bezpečnosť a anonymitu. So 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí si môžete vyskúšať svoje služby sledovaním obľúbenej tímovej hry. Ak sa vám nakoniec táto VPN nepáči, môžete získať svoje peniaze späť.

 VyprVPN pre NHL

Odporúčame tiež VyprVPN. Tento poskytovateľ VPN ponúka vysoké rýchlosti pripojenia a viac ako dosť serverov v USA. Celkovo sú to bezpeční poskytovatelia, ktorí spravujú svoje vlastné servery, aby chránili vaše súkromie..

VyprVPN je jednou z lacnejších služieb VPN. Ich záruka vrátenia peňazí je iba 3 dni, ale to stačí na pozeranie hry a zistenie, či to pre vás funguje.

NHL: Kanály a udalosti

Ako je uvedené vyššie, musíte nájsť kanál, ktorý vysiela NHL hry. Nižšie nájdete zoznam kanálov v rôznych krajinách a niektoré dôležité udalosti NHL.

Kanály a webové stránky, ktoré vysielajú NHL

 • Logo NHLFox Sports (Holandsko)
 • NBC, CNBC, NBCSN, NHL Network a USA Network (USA)
 • CBC, Sportsnet a SN360 (Kanada)
 • Premier Sports (Spojené kráľovstvo)
 • Canal + (Francúzsko)
 • Šport 1 (Nemecko, Rakúsko a Switserland)
 • Viasat Sport (Škandinávia, pobaltské štáty a časti východnej Európy)
 • ESPN BR (Brazília)

Udalosti NHL

udalosťDátum
Pravidelná sezóna NHL2. októbra 2019 do 4. apríla 2020
Hviezdičková hra25. januára 2020
Play-off Stanley CupPo 4. apríli 2020
Finále Pohára StanleyKoniec mája do začiatku júna 2020
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map