Sledujte Copa Libertadores 2020 v zahraničí a na celom svete! | VPNOverview

futbaloví hráčiAk ste futbalový fanúšik, pravdepodobne viete, že Copa Libertadores 2020 už prebieha! Ako vždy, táto Copa sľubuje, že bude absolútnou podívanou pre futbalových fanúšikov v Južnej Amerike a mimo nej.


Ale predstavte si to: ste v zahraničí na voľný čas alebo na pracovisku a zistíte, že váš stream Copa Libertadores nefunguje. Zobrazí sa správa „nie ste v správnej oblasti na pozeranie tohto obsahu“ alebo niečo podobné. Bohužiaľ, toto je niečo, čo sa stáva dosť často a môže sa stať aj vám, v závislosti od vašej streamovacej služby. V tomto prípade niečo, čo sa nazýva geoobmedzenie (to sa nazýva geografické obmedzenia), môže skutočne zničiť vašu šancu fandiť vášmu obľúbenému tímu.

Našťastie existuje jednoduchý spôsob, ako obísť tieto bloky: pomocou VPN. Prečítajte si zvyšok tohto článku a zistite, ako sa pozerať na Copa Libertadores, nech ste kdekoľvek, pomocou VPN. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, priložili sme pre vás aj užitočných sprievodcov.

Prečo môže byť komplikované alebo nemožné pozerať Copa Libertadores v zahraničí?

Keby sme žili v utópii, mohli by sme bez ohľadu na geografické obmedzenia sledovať, čo chceme, kdekoľvek chceme. Žijeme však na planéte Zem, kde sú geografické obmedzenia príliš bežné. Je to tak preto, že prevádzkovatelia vysielania a streamingové služby sú viazaní pravidlami o tom, kde môžu ponúknuť určitý obsah. Tieto pravidlá sú súčasťou dohody o vysielateľa a distribútora a závisia od dohody.

Preto napríklad môžete použiť iba aplikáciu Fox Sports – obľúbený spôsob sledovania Copa Libertadores – v Brazílii, Argentíne a Mexiku. Rovnako veľa obsahu na Sporlo Globo je dostupné iba v Brazílii. To znamená, že ak chcete využiť niektorú z týchto služieb na sledovanie Copa Libertadores mimo týchto krajín, nemáte šťastie. Pokiaľ však, ako ste si už prečítali vyššie, používate softvér, ktorý dokáže obísť geografické obmedzenia, napríklad VPN.

VPN je efektívny a ľahký spôsob, ako zmeniť svoje „virtuálne“ miesto a sledovať akékoľvek zápasy Copa Libertadores odkiaľkoľvek na svete! Použitie VPN na tento účel a na iné účely je jednoduché a rýchle. Avšak pre ľudí, ktorí nemajú žiadne alebo len málo predchádzajúcich skúseností s VPN a chcú presne vedieť, ako sa to deje, sme nižšie zahrnuli dvoch ľahko použiteľných sprievodcov, jedného pre Globo SporTV a druhého pre aplikáciu Fox Sports..

Jednoduchý sprievodca sledovaním Copa Libertadores kdekoľvek pomocou VPN – SporTV & Fox Sports

VPN, ktorá sa používa v oboch nižšie uvedených príručkách a ktorú vám odporúčame používať na pozeranie Copa Libertadores na celom svete, je NordVPN. Koniec koncov, ide o veľmi dostupnú VPN s dobrými rýchlosťami streamovania a niektorými veľmi užitočnými funkciami na odblokovanie zápasov Copa Libertadores s väčšinou hlavných streamingových služieb..

Sprievodca 1: Pozerajte Copa Libertadores na celom svete na SporTV

 1. Prejdite na webovú stránku spoločnosti NordVPN a prihláste sa na odber ich služieb VPN.
 2. Prejdite na stránku sťahovania a stiahnite si aplikáciu NordVPN, ktorá je kompatibilná s vaším operačným systémom, kliknutím na jednu z ikon v hornej časti.
 3. Kliknite na stiahnutie a postupujte podľa inštalačného postupu.
 4. Otvorte aplikáciu NordVPN a prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla. Prezrite si svoju doručenú poštu. Mali by ste dostať e-mail od spoločnosti NordVPN s pokynmi na prihlásenie do aplikácie.
 5. Pripojte sa k brazílskemu serveru NordVPN a získajte prístup ku všetkému obsahu SporTV vrátane zápasov Copa Libertadores..
 6. Prejdite do služby Globo SporTV ako obvykle a prejdite do streamu Copa Libertadores, ktorý chcete sledovať.

Mapa NordVPN s vybratým brazílskym serverom

Poznámka: Upozorňujeme, že na použitie tejto metódy potrebujete účet Globo.

Guide 2: Sledujte Copa Libertadores pomocou Fox Sports App

 1. Prejdite na webovú stránku spoločnosti NordVPN a prihláste sa na odber ich služieb VPN.
 2. Prejdite na stránku sťahovania a stiahnite si aplikáciu NordVPN, ktorá je kompatibilná s vaším operačným systémom, kliknutím na jednu z ikon v hornej časti.
 3. Kliknite na stiahnutie a postupujte podľa inštalačného postupu.
 4. Otvorte aplikáciu NordVPN a prihláste sa.
 5. Pripojte sa k brazílskemu, argentínskemu alebo mexickému serveru NordVPN.
 6. Prejdite na Fox Sports App a prihláste sa.
 7. Prejdite na zápas Copa Libertadores, ktorý chcete pozerať a užiť si hru!

Mapa NordVPN s piatimi latinskoamerickými servermi, medzi ktorými je brazílsky, argentínsky a mexický server

Poznámka: Upozorňujeme, že pre vyššie opísaný spôsob fungovania potrebujete účet Fox Sports.

Stream Copa Libertadores blokovaný blokom VPN

Veľa streamovaných webových stránok a aplikácií v poslednom čase vykazuje tendenciu využívať niečo, čo by sme radi nazvali „bloky VPN“. To znamená, že tieto streamingové služby blokujú používateľov VPN v sledovaní ich obsahu. Ak ste používateľom siete VPN, môže sa zobraziť správa, ktorá vyzerá takto:

chyba netflix

Táto snímka obrazovky pochádza od spoločnosti Netflix, ale táto myšlienka je rovnaká. Streamovacia služba môže zistiť, že používate VPN (odblokovač) a môže vám odmietnuť prístup k jeho obsahu. Môžu to urobiť, ak zistia veľký počet používateľov s rovnakou adresou IP. Do streamingovej služby to signalizuje, že títo používatelia prichádzajú z rovnakého servera, pravdepodobne zo servera proxy alebo VPN. Následne jednoducho zablokujú túto adresu IP, z ktorej si všimnú, že z nej veľa vyťažili.

Vyššie uvedené neznamená, že všetky siete VPN a servery VPN sú blokované streamovacími službami ďaleko od nich. Preto si nemusíte všimnúť nič iné, napríklad pri sledovaní Copa Libertadores v zahraničí s VPN na Fox Sports alebo SporTV (okrem toho, že to funguje). Streamovacie služby však často menia svoje pravidlá týkajúce sa VPN bez predchádzajúceho upozornenia. Preto je dobré vedieť, ako sa obísť okolo blokov VPN. Preto nižšie uvádzame tri tipy, ako to urobiť so spoločnosťou NordVPN.

Obchádzanie blokov VPN pomocou technológie NordVPN

NordVPN ponúka niekoľko veľmi užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu obísť bloky VPN. Po prvé, spoločnosť NordVPN ponúka veľmi veľké množstvo serverov po celom svete (5400+). Pretože bloky VPN vždy zahŕňajú blokovanie konkrétnych serverov VPN, môžete naraziť na iný server NordVPN, ak narazíte na blok VPN. Môže to vyriešiť problém. Toto je zďaleka najjednoduchšie a bezproblémové riešenie, ktoré môžete vyskúšať.

Po druhé, NordVPN ponúka špeciálnu funkciu odblokovania, ktorú mnoho ďalších poskytovateľov nevykonáva: vyhradenú adresu IP. Vyhradená adresa IP sa líši od „štandardnej adresy IP VPN“. Koniec koncov, bežná VPN IP je zdieľaná mnohými používateľmi VPN. Streamovacie služby si preto môžu všimnúť veľa prenosu prichádzajúceho z takejto adresy IP a jednoducho zablokovať adresu IP. S vyhradenou adresou IP sa tomuto problému nestretnete, pretože túto adresu IP používate iba vy. Preto je získanie vyhradenej adresy IP so spoločnosťou NordVPN (za príplatok) najlepším a najbezpečnejším spôsobom na odblokovanie zápasov Copa Libertadores bez obáv z blokovania VPN..

Nakoniec NordVPN ponúka aj funkciu (bez ďalších poplatkov!) Nazývanú „zmätené servery“. Jedná sa o servery, ktoré sú pre webové stránky a aplikácie oveľa ťažšie identifikovateľné ako servery VPN. NordVPN, bohužiaľ, v súčasnej dobe ponúka tieto špeciálne servery iba v niekoľkých vybraných krajinách, napríklad v Spojených štátoch a Kanade. Táto funkcia je preto užitočná najmä pre ľudí, ktorí majú bydlisko v USA a majú napríklad predplatné ESPN +. Ak ste jedným z týchto ľudí, môžete použiť jeden z utajených serverov spoločnosti NordVPN v USA na odblokovanie zápasov Copa Libertadores mimo USA pomocou účtu ESPN +, ak by ste čelili bloku VPN. Nezabúdajte však, že zmätené servery môžu kvôli svojej technológii zmätenosti trochu spomaliť vaše pripojenie. Z tohto dôvodu nemusia byť najvhodnejším typom serverov na streamovanie.

Ako VPN odblokuje zápasy Copa Libertadores?

Jednou z veľkých výhod VPN je jej schopnosť zmeniť vašu IP adresu na cudziu IP adresu jediným kliknutím. Mnoho webových stránok a aplikácií, napríklad SporTV a Fox Sports, používa vašu adresu IP na určenie vašej polohy. Použitím VPN na zmenu tejto adresy IP môžete zmeniť polohu, v ktorej sa podľa všetkého nachádzate. Inými slovami by ste mohli byť brazílsky alebo argentínsky občan, ktorý je v súčasnosti na pracovisku alebo na dovolenke v USA. Povedzme, že na sledovanie Copa Libertadores budete používať SporTV (ak ste brazílsky) alebo odber Fox Sports (ak ste Argentínčan). Po pripojení k brazílskemu alebo argentínskemu serveru VPN si Rede Globo alebo Fox bude myslieť, že ste v Brazílii alebo Argentíne. To znamená, že budete mať prístup ku všetkým videozáznamom spoločností Globo a Fox Sport vrátane Copa Libertadores!

Odblokovanie-s-a-VPN

Avšak poskytnutie celosvetového prístupu k Copa Libertadores nie je jedinou výhodou, ktorú VPN ponúka. V skutočnosti dobrá sieť VPN ponúka celý rad výhod, napríklad prístup k americkej verzii Netflix, viac súkromia a vyššiu bezpečnosť internetu. Ak sa chcete dozvedieť viac o všetkých týchto výhodách, prečítajte si náš článok o výhodách, ktoré prináša VPN.

Môžem sledovať Copa Libertadores pomocou VPN zadarmo?

Chápeme najviac ako šetriť peniaze, a preto chceme vedieť, či môžu sledovať bezplatne VPN siete Copa Libertadores. Bohužiaľ, bezplatné VPN zvyčajne nie sú vhodné na sledovanie Copa Libertadores. Ďalej uvádzame dôvod, prečo tomu tak je.

Bezplatné siete VPN sú často nevhodné na streamovanie

Vo všeobecnosti vám odporúčame nepoužiť bezplatné VPN, najmä na streamovanie. Dôvodom je skutočnosť, že bezplatné VPN často vynucujú dátové a / alebo rýchlostné limity. Dátové limity sa vzťahujú na nasledujúce skutočnosti: veľa bezplatných sietí VPN preruší vaše pripojenie po použití určitého množstva údajov. Napríklad s HideMe môžete použiť maximálne 2 GB, s TunnelBear 1,5 GB, so ZoogVPN 2 GB atď. Obmedzenia rýchlosti sú úplne samovysvetľujúce: bezplatné VPN často umožňujú používať rýchlosť (streamingu), ktorá je ( oveľa), ako je vaša skutočná rýchlosť internetu. Obidva problémy majú veľký dopad na streamery Copa Libertadores. Koniec koncov, streamovanie celého futbalového zápasu stojí veľké množstvo dát na internete. Posledné, čo chcete, je vyčerpať údaje v polovici zápasu a nebudete môcť pozerať ostatné, pretože váš poskytovateľ pripojenia VPN prerušil vaše pripojenie. Nechcete nechať ujsť ani góly, ani pohybové schopnosti, pretože sú dlhé.

Bezplatné siete VPN majú obmedzené umiestnenie servera

Existuje ďalší dôvod, prečo neodporúčame používať bezplatnú sieť VPN na sledovanie Copa Libertadores. Bezplatné siete VPN majú často veľmi obmedzený počet serverov. Je celkom neobvyklé, že jeden alebo viac z týchto serverov je v Južnej Amerike. Avšak mnohí, ktorí chcú sledovať Copa Libertadores, najmä s komentárom v ich vlastnom jazyku, budú potrebovať prístup k serveru v Brazílii, Argentíne, Mexiku (pre Fox Sports), Kolumbii alebo inej krajine CONMEBOL. Je to z toho dôvodu, že streamingové služby z týchto krajín – najmä videá z Copa Libertadores – budú často fungovať, iba ak tieto služby „myslia“, že ste v „správnej“ krajine. Toto sme už vysvetlili vyššie. Obmedzené umiestnenia serverov ponúkané väčšinou bezplatných sietí VPN sú preto ďalším dôvodom, prečo odporúčame namiesto toho ísť s platenou sieťou VPN. Chápeme však, že každý rád šetrí peniaze. Práve preto sme vytvorili zoznam najlepších lacných sietí VPN. To nás vedie k nasledujúcemu.

Bonusový tip – Sledujte Copa Libertadores s najlepším rozpočtom VPN: Surfshark

Volanie Surfshark na rozpočet VPN nie je úplne fér. Aj keď jej najlacnejšie predplatné prichádza na veľmi dostupnú $ 1,99 mesačne, Surfshark sa cíti ako prémiová VPN. Koniec koncov, ponúka viac ako 1 000 serverov so servermi okrem iného v Brazílii, Čile a Paraguaji. Surfshark ako taký je skvelou sieťou VPN pre ľudí z krajín a ďalších krajín, ktorí chcú na svojej národnej strane fandiť. Ale nekončí to. Ak máte predplatné Fox Sports, môžete použiť Surfshark na pripojenie k brazílskemu serveru (aplikácia Fox Sports funguje iba v Brazílii, Argentíne a Mexiku) a sledovať každý zápas Copa Libertadores. Surfshark je v každom prípade vynikajúcou možnosťou pozerať Copa Libertadores, nech ste kdekoľvek, bez porušenia banky!

Ďalší tip: IP adresy, ktoré sa mení VPN, používajú mnohé webové stránky a aplikácie na určenie, kde sa nachádzate. Analýza vašej adresy IP však nie je jediným spôsobom, ako webové stránky môžu určiť vašu polohu. Ďalším populárnym spôsobom, ako to môžu webové stránky urobiť, sú súbory cookie. Napríklad: pri použití Surfsharku na sledovanie videohovoru s obmedzeným geografickým zameraním na Globo SporTV sa objavilo hlásenie, že sme neboli v správnej oblasti (Brazília). Stalo sa to, aj keď sme boli pripojení k brazílskemu serveru Surfshark. Toto sa mohlo veľmi dobre stať, pretože predtým sme navštívili SporTV bez VPN. Keď sme to urobili, spoločnosť SporTV pravdepodobne vložila do nášho prehliadača súbor cookie. Jednou z chytrých vecí, ktorú môžete vyskúšať v týchto situáciách, je vyskúšať prístup k videu v novom okne inkognito, takže na sledovanie vás nebudú použité žiadne súbory cookie..

Rozvrh Copa Libertadores

Teraz, keď viete, ako sa môžete pozerať na Copa Libertadores na celom svete, určite by ste chceli vedieť, kedy sa konajú zápasy a rôzne etapy. Z tohto dôvodu sme nižšie zahrnuli tabuľku s rôznymi fázami Copa Libertadores, keďže tieto sú zatiaľ známe a dátumy ich konania..

štádium
Dátum
Prvé kolo1. január – 30. január (už dokončený)
Druhé kolo4. február – 14. február (už dokončené)
Skupinová fáza3. marca – 8. mája
Konečné21. novembra

Copa Libertadores 2020: skutočné futbalové predstavenie pre Južnú Ameriku a zvyšok sveta

CONMEBOL Copa Libertadores 2020 bude 61. ročník turnaja, ktorý sa bude konať od 1. januára do 21. novembra, keď sa finále bude hrať na Maracanã v Rio de Janeiro. Minulý rok (v roku 2019) získal brazílsky futbalový tím Flamengo druhý titul Copa Libertadores, vďaka čomu sa stali vládnucimi šampiónmi. Tohtoročné vydanie je zaručené, že bude ďalšou podívanou pre futbalových fanúšikov z celej Južnej Ameriky a zvyšku sveta. Preto sme sa rozhodli napísať tento článok a pomôcť vám sledovať turnaj kdekoľvek s VPN. Užite si povzbudenie vášho obľúbeného tímu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me