Sledujte Copa América, nech ste kdekoľvek! | VPNOverview

futbaloví hráčiToto leto sa opäť koná najstarší medzinárodný futbalový turnaj na svete: Copa América 2020. Turnaj sa uskutoční v hostiteľských krajinách Argentína a Kolumbia od 12. do 12. júla. Okrem všetkých 10 krajín CONMEBOL, Katar a Austrália boli pozvaní na účasť. Ako vždy, bude to vzrušujúce hodinky od úvodnej hry v Argentíne po finále v Kolumbii. Preto ako skutočný futbalový fanúšik nemôžete nechať ujsť tohtoročné stretnutie Copa! Čo ak však žijete v zahraničí alebo na dovolenke, a preto nemôžete sledovať zápasy? Alebo čo ak ste veľký futbalový fanúšik žijúci v USA alebo Mexiku, ale naozaj sa chcete pozerať na tohtoročnú Copa Américu? Prečítajte si zvyšok tohto článku a zistite, ako môžete sledovať Copa América bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.


Prečo sledovanie Copa América v zahraničí môže byť ťažké alebo nemožné

V ideálnom svete by sme mohli sledovať všetko, čo chceme, nech sme kdekoľvek. Bohužiaľ to tak často nie je. Mnoho vysielateľov a streamingových služieb sú povinní blokovať určitý obsah mimo svojej krajiny. Toto je súčasť a závisí od dohody, ktorú sa snažili získať vysielacie práva na film, šou, športové udalosti atď. Napríklad, ak pôjdete na Sporlo Globo, kde je veľa zápasov Copa América vysielaných naživo, nájdete že veľa (športových) videí je k dispozícii iba v Brazílii. To isté platí pre aplikáciu Fox Sports, ďalší populárny spôsob, ako sledovať Copa América naživo pre mnohých futbalových fanúšikov z Južnej Ameriky a mimo nej. Aplikácia Fox Sports je koniec koncov k dispozícii iba v Mexiku, Argentíne a Brazílii.

Posledné, čo chcete, je zasiahnúť také geo-obmedzenie počas Copa! Predstavte si, že ste v zahraničí na sviatky alebo do práce a zistíte, že sa nemôžete pozerať na žiadne Copa zápasy, pretože vaše streamingové služby ich blokujú, keď ste v „zlej“ oblasti! Našťastie existuje veľmi jednoduchý spôsob, ako tomu zabrániť: pomocou VPN. Pomocou siete VPN môžete sledovať akýkoľvek požadovaný obsah, napríklad Copa América, nech ste kdekoľvek. A viete, čo je najlepšie? Sledovanie Copa pomocou VPN je rýchle a ľahké. Avšak, ak neviete, ako to funguje, nebojte sa! Pretože nižšie sme zahrnuli dvoch jednoduchých, krok za krokom sprievodcov, pomocou ktorých môžete sledovať Copa América pomocou VPN, nech ste kdekoľvek. Prvý sprievodca je určený pre ľudí, ktorí chcú používať SporTV spoločnosti Globo, zatiaľ čo druhý je určený pre používateľov aplikácie Fox Sports App.

Jednoduchý sprievodca krok za krokom, pomocou ktorého môžete sledovať Copa América 2020 po celom svete pomocou VPN

Nižšie nájdete dvoch jednoduchých sprievodcov, ktorí sledujú Copa América, nech ste kdekoľvek. VPN, ktorá sa používa v týchto príručkách a ktorú vám odporúčame používať na sledovanie Copa, je NordVPN. Koniec koncov, táto VPN je veľmi cenovo dostupná, ponúka dobrú rýchlosť streamovania a má niekoľko veľmi užitočných funkcií na odblokovanie zápasov Copa América a iného geograficky obmedzeného obsahu..

Prvý sprievodca vysvetľuje, ako sa môžete pozerať na Copa América na celom svete na SporTV od spoločnosti Globo. Druhý sprievodca je určený pre streamerov, ktorí chcú používať aplikáciu Fox Sports.

Sprievodca 1: Pozerajte Copa América na celom svete na SporTV

 1. Prejdite na webovú stránku NordVPN, vyberte svoje predplatné a vytvorte si účet.
 2. Prejdite na stránku na stiahnutie aplikácie NordVPN a vyberte si správnu aplikáciu pre váš operačný systém.
 3. Po výbere operačného systému kliknite na stiahnutie a postupujte podľa inštalačného postupu. Nebojte sa, počas inštalácie budú na obrazovke uvedené pokyny.
 4. Otvorte aplikáciu NordVPN a prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov (používateľské meno a heslo)
 5. Pripojte sa k brazílskemu serveru NordVPN. Odporúčame to urobiť jednoduchým použitím mapy na automatické pripojenie k najrýchlejšiemu serveru. Obrázok v dolnej časti tejto príručky ukazuje, ako by mal vyzerať.
 6. Prejdite na stránku Globo SporTV.
 7. Teraz jednoducho prejdite na zápas, ktorý chcete sledovať.
 8. Užite si zápas!

Mapa NordVPN s vybratým brazílskym serverom

Poznámka: Nezabudnite, že musíte mať účet Globo, aby ste mohli sledovať zápasy Copa América naživo na SporTV.

Sprievodca 2: Pozerajte Copa América na celom svete pomocou aplikácie Fox Sports App.

 1. Prejdite na webovú stránku NordVPN, vyberte svoje predplatné a vytvorte si účet.
 2. Prejdite na stránku na stiahnutie aplikácie NordVPN a vyberte si správnu aplikáciu pre váš operačný systém.
 3. Po výbere operačného systému kliknite na stiahnutie a postupujte podľa inštalačného postupu. Nebojte sa, počas inštalácie budú na obrazovke uvedené pokyny.
 4. Otvorte aplikáciu NordVPN a prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov (používateľské meno a heslo)
 5. Pripojte sa k argentínskemu, mexickému alebo brazílskemu serveru (aplikácia Fox Sports funguje vo všetkých troch krajinách).
 6. Otvorte aplikáciu Fox Sports a ak nie ste prihlásení, prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov.
 7. Prejdite na zápas Copa América, ktorý chcete sledovať.
 8. Užite si povzbudenie vášho obľúbeného tímu!

Mapa NordVPN s piatimi latinskoamerickými servermi, medzi ktorými je brazílsky, argentínsky a mexický server

Vyššie uvedená metóda predstavuje skvelý spôsob, ako sledovať všetky zápasy Copa América, nech ste kdekoľvek a odkiaľkoľvek. Koniec koncov, SporTV zvyčajne vysiela iba brazílske zápasy Copa América a niekoľko ďalších, pre ktoré vlastní vysielacie práva. S aplikáciou Fox Sports však môžete skutočne sledovať všetky zápasy Copa América naživo, čo je skvelé pre futbalového fanúšika die hard!

Poznámka: Upozorňujeme, že ak chcete použiť vyššie uvedenú metódu, musíte mať prístup k aplikácii Fox Sports.

Stream Copa América blokovaný blokom VPN

V dnešnej dobe veľa streamingových služieb využíva niečo, čo radi nazývame „bloky VPN“. To znamená, že mnoho webových stránok a aplikácií, ktoré streamujú údaje, blokuje používateľov VPN prístup k ich obsahu. Zvyčajne to robia nasledujúcim spôsobom: na svoju webovú stránku si všimnú veľké množstvo prenosov z jednej adresy IP. Dôvodom je skutočnosť, že servery VPN a ich adresy IP sú zvyčajne zdieľané veľkým počtom používateľov. Následne zablokujú túto adresu IP a zablokujú všetkým používateľom s touto adresou IP prístup k ich obsahu.

Streamovacie služby môžu zmeniť svoje zásady blokovania sietí VPN bez predchádzajúceho upozornenia a nikdy neviete, ktoré servery budú blokované. Preto je dobré vedieť, ako sa obísť bloky VPN, ak by ste si ich vyskúšali. Koniec koncov, samozrejme, nechcete úspešne vytvoriť pripojenie VPN, aby ste mohli sledovať Copa América v zahraničí, iba aby vám bol zamietnutý prístup k službe streamovania z dôvodu blokovania VPN.

Oboznámenie sa s blokmi VPN pomocou NordVPN – 3 tipy

NordVPN ponúka niekoľko vynikajúcich funkcií na obídenie blokov VPN. Po prvé, NordVPN má obrovské množstvo serverov, viac ako 5400. Bloky VPN vždy zahŕňajú blokovanie konkrétnych serverov. Ak si teda všimnete, že na serveri, na ktorom sa práve nachádzate, nemôžete pozerať svoj zápas, môžete skúsiť iný. Spoločnosť NordVPN má na výber viacero serverov v mnohých krajinách. Toto je zďaleka najjednoduchšie riešenie, ktoré môžete vyskúšať.

Druhé „riešenie blokovania VPN blokovania“, ktoré ponúka NordVPN, používa vyhradenú IP adresu. NordVPN vám za príplatok môže poskytnúť tento špeciálny druh adresy IP, ktorú na rozdiel od bežnej adresy IP VPN používate iba vy. Keďže vyhradenú adresu IP používate iba vy, pre streamingovú službu je oveľa ťažšie zistiť, že používate VPN s takouto adresou IP. Získanie vyhradenej adresy IP so serverom NordVPN je preto najlepším spôsobom, ako zaistiť, aby vás pri pokuse o pozeranie Copa América nezablokoval SporTV, Fox Sports App alebo iná streamingová služba..

Nakoniec, NordVPN ponúka aj niečo, čo sa nazýva zmätené servery, čo sú špeciálne servery, ktoré sťažujú streamovacím službám zisťovať, že používate VPN. Odteraz však spoločnosť NordVPN ponúka tieto špeciálne servery iba v niekoľkých vybraných krajinách, napríklad v Spojených štátoch a Kanade. Táto posledná funkcia je preto užitočná najmä pre ľudí, ktorí žijú v USA a majú napríklad predplatné ESPN +. Ak sa vás to týka, môžete použiť jeden z utajených serverov spoločnosti Nord v USA na sledovanie Copa América na sieti ESPN + v zahraničí, ak by ste čelili bloku VPN. Nezabúdajte však, že zahmlené servery môžu spomaliť vaše pripojenie a ako také nemusia byť pre streamovanie skvelé.

Ako VPN odblokuje Copa América?

VPN ponúka niekoľko veľkých výhod. Jednou z týchto výhod je poskytnutie väčšej slobody online sledovať, čo chcete, nech ste kdekoľvek. Dôvodom je skutočnosť, že dobrá sieť VPN má zvyčajne veľa serverov po celom svete. Pripojením k serveru v inej krajine, ako v ktorej sa práve nachádzate, zmeníte svoju IP adresu na IP z tejto inej krajiny. Mnoho webových stránok a aplikácií používa vašu IP na zistenie svojej aktuálnej polohy. To znamená, že služby prenosu údajov môžete presvedčiť, že sa nachádzate v krajine, kde je ich služba a obsah, ktorý chcete sledovať, k dispozícii prostredníctvom siete VPN.!

Odblokovanie-s-a-VPN

Okrem toho, že vám umožňuje sledovať Copa América bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ponúka dobrá VPN mnoho ďalších skvelých výhod, napríklad prístup k americkej verzii Netflix. Ak sa chcete dozvedieť viac o mnohých výhodách, ktoré ponúka VPN, prečítajte si náš článok o tejto téme alebo tento článok.

Nemôžem použiť bezplatnú sieť VPN na pozeranie Copa América?

Vyššie uvedené je bežná otázka. Neodporúčame vám však používať bezplatnú sieť VPN na streamovanie zariadenia Copa América 2020, a to z niekoľkých dôvodov.

Najdôležitejšie je, že väčšina bezplatných sietí VPN vynúti obmedzenia dát a / alebo rýchlosti. To znamená, že keď ste použili určité množstvo internetových údajov, povedzme 2 GB, už nemôžete službu používať a nebudete môcť pozerať zvyšok hry, ak sledujete zápas Copa napríklad. Toto je, samozrejme, posledné, čo chcete. Ak existuje rýchlostný limit, často môžete dosiahnuť iba veľmi nízke rýchlosti pomocou bezplatnej siete VPN, ktorá nie je vhodná na streamovanie. Môže to znamenať, že vaše video sa musí neustále ukladať do vyrovnávacej pamäte, čo úplne ničí vaše potešenie zo sledovania.

Po druhé, aj keď ste našli skvelú bezplatnú sieť VPN, ktorá nevynucuje obmedzenia týkajúce sa údajov alebo rýchlosti, ako napríklad ProtonVPN, pravdepodobne sa budete stále zaoberať pomalým pripojením. Dôvodom je skutočnosť, že bezplatné siete VPN zvyčajne ponúkajú omnoho menej serverov ako ich platené náprotivky. To znamená, že ich servery sa často preplnia a značne ich spomaľujú.

Stáva sa to tak, že vyššie uvedené problémy sú zvyčajne pre streamery najhoršie. To znamená, že by ste mali pravdepodobne rozmýšľať pred tým, ako sa rozhodnete streamovať zariadenie Copa pomocou bezplatnej siete VPN. Namiesto toho vám odporúčame vyhľadať dobrú lacnú sieť VPN. To nás vedie k nasledujúcemu.

Bonusový tip – Surfshark: najlepší rozpočet VPN na pozeranie Copa América

Ak chcete sledovať každý zápas Copa América bez toho, aby ste rozbili banku, dôrazne odporúčame Surfshark. Surfshark je jednou z mála super lacných prémiových sietí VPN s cenou iba 1,99 dolárov mesačne za ich najlacnejšie predplatné. Ponúka vyše tisíc stabilných rýchlych serverov v 61 krajinách. Medzi ne patria servery v Brazílii, Čile, Spojených štátoch a Paraguaji. To znamená, že s Surfsharkom sa v týchto krajinách môžete ľahko obísť geografickými obmedzeniami a sledovať Copa v španielčine, portugalčine alebo angličtine, v závislosti od vašej streamovacej služby. Okrem toho je Surfshark tiež veľmi bezpečnou a ľahko použiteľnou sieťou VPN. Stručne povedané, Surfshark je tou pravou voľbou, ak hľadáte rozpočtovú sieť VPN na pozeranie Copa América 2020!

Ďalší tip: Mnohé webové stránky používajú na určenie vašej polohy adresy IP, ktoré môže sieť VPN zmeniť. Nie sú však jediným spôsobom, ako môžu webové stránky zistiť, kde sa nachádzate. Ďalším populárnym spôsobom, ako to webové stránky robia, je použitie súborov cookie. Keď napríklad použijete Surfshark na prístup k videu napríklad na Sporlo Globo, objavila sa správa, že nie sme v správnej oblasti (Brazília). Stalo sa to napriek tomu, že bol pripojený k brazílskemu serveru Surfshark. Jednou z chytrých vecí, ktorú môžete vyskúšať v týchto situáciách, je vyskúšať prístup k videu v novom okne inkognito, takže na sledovanie vás nebudú použité žiadne súbory cookie..

Rozvrh Copa América

Teraz, keď to viete ako pozerať sa na Copa Américu budete samozrejme chcieť vedieť kedy koná sa! Preto nižšie uvádzame užitočnú tabuľku, ktorá vám ukáže, kedy sa budú konať rôzne zápasy.

štádium
Dátum
Krajiny (domov – preč)
Skupinová fáza12. júna 2020Argentína – Čile
Skupinová fáza13. júna 2020Austrália – Uruguaj
Kolumbia – Ekvádor
Paraguaj – Bolívia
Skupinová fáza14. júna 2020Peru – Katar
Brazília – Venezuela
Skupinová fáza16. júna 2020Argentína – Uruguaj
Čile – Bolívia
Skupinová fáza17. júna 2020Kolumbia – Venezuela
Paraguaj – Austrália
Skupinová fáza18. júna 2020Peru – Brazília
Ekvádor – Katar
Skupinová fáza20. júna 2020Argentína – Paraguaj
Skupinová fáza21. júna 2020Kolumbia – Peru
Uruguaj – Čile
Skupinová fáza22. júna 2020Austrália – Bolívia
Venezuela – Ekvádor
Skupinová fáza23. júna 2020Brazília – Katar
Skupinová fáza25. júna 2020Čile – Paraguaj
Skupinová fáza26. júna 2020Bolívia – Uruguaj
Austrália – Argentína
Skupinová fáza27. júna 2020Ekvádor – Peru
Brazília – Kolumbia
Skupinová fáza28. júna 2020Katar – Venezuela
Skupinová fáza30. júna 2020Čile – Austrália
Uruguaj – Paraguaj
Bolívia – Argentína
Skupinová fáza1. júla 2020Ekvádor – Brazília
Venezuela – Peru
Katar – Kolumbia
Štvrťfinále4. júla & 5, 2020Byť odhodlaný
semifinále8. júla 2020Byť odhodlaný
Zápas o 3. miesto11. júl 2020Byť odhodlaný
Konečné12. júl 2020Byť odhodlaný

Copa América 2020: skutočná podívaná na Južnú Ameriku a ďalšie krajiny

Tohtoročná Copa América sa bude konať od 12. júna do 12. júla a bude to už 47. Ročník turnaja. Minulý rok vyhral turnaj hostiteľ, Brazília. Podľa bookmakerov majú teraz Argentína, Brazília a Kolumbia najlepšie šance na výhru v tomto poradí. Vo futbale je však všetko možné a turnaj bude pravdepodobne naďalej vzrušujúci a konkurencieschopný po celý čas.

Tento rok je Copa sporný v Argentíne a Kolumbii, takže je to vôbec prvý turnaj, ktorý hostia dve krajiny. Turnaj však bude mať dopad ďaleko za štadióny Buenos Aires, Córdoba, Bogota, Medellín a ďalších miest, v ktorých sa budú zápasy hrať. Turnaj bude skutočnou podívanou pre stovky miliónov miliónov futbalových fanúšikov v Južnej Amerike a za jej hranicami. , To je presne dôvod, prečo cieľom tohto článku bolo vysvetliť všetkým futbalovým fanúšikom, ako si môžu vychutnať všetky hry Copa. Teraz zostáva už len zápas!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me