Sledujte Boxing online odkiaľkoľvek! | VPNOverview

Box je extrémne populárny šport, ktorý priťahuje divákov z celého sveta. Problém je v tom, že box nie je v každej krajine taký populárny. To znamená, že nadšenci boxu (ako ja) z určitých krajín majú problémy so sledovaním svojich obľúbených zápasov. Našťastie existuje spôsob, ako sledovať box bez ohľadu na to, kde sa nachádzate: použite VPN.


Použite VPN na sledovanie online boxu

Z dôvodu televíznych práv sa zápasy v boxe môžu zobrazovať iba v určitých častiach sveta. Ak chcete sledovať tieto zápasy z iného miesta, potrebujete dve veci: webovú stránku, ktorá vysiela boj a VPN.

Potrebujete sieť VPN, pretože boje sa väčšinou môžu zobraziť iba v určitých krajinách. Ak sa ocitnete mimo tejto krajiny, nemôžete získať prístupové kanály, ktoré ukazujú tento boj, dokonca ani online. S VPN môžete zmeniť svoje virtuálne umiestnenie pripojením k serveru v inej krajine. To znamená, že v tejto krajine máte prístup k streamom.

Napríklad: Bývam v Holandsku. Vysielacie práva na nadchádzajúci boj, ktorý chcem sledovať, vlastní spoločnosť v USA a nie holandská. To znamená, že boj nevidím, a to ani vtedy, ak sa pripojím na webovú stránku vysielateľa v USA. Dostanem správu, že nebudem môcť stream zobraziť, pretože nie som na správnom mieste. Pomocou siete VPN sa môžem pripojiť k serveru v USA a webové stránky môžu presvedčiť, že som v skutočnosti v USA. Týmto sa obsah odblokuje a môžem sledovať zápas v boxe bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy.

Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo je VPN a aké sú výhody? Prečítajte si tento článok, v ktorom sme napísali, v ktorom vám povieme všetko o službách VPN.

Kedy potrebujete sieť VPN na sledovanie boxu??

Existujú určité situácie, keď potrebujete VPN na sledovanie boxu. Najbežnejšie sú:

 • Ste mimo krajiny, ktorá vysiela určitý boj.
 • Ste na dovolenke, ale chcete sledovať boj s komentárom vo svojom vlastnom jazyku.
 • Máte predplatné na určitý web pre box, ako je Showtime, ale momentálne nie ste na správnom mieste.
 • Chcete sledovať online box zadarmo (viac informácií nájdete ďalej v článku)

Najlepšie služby VPN na sledovanie boxu

Ak chcete sledovať box pomocou VPN, mali by ste hľadať niekoľko vecí. Po prvé, VPN musí mať server v krajine, ktorá vysiela boj, ktorý chcete sledovať. Po druhé, chcete VPN, ktorá udržuje dobrú rýchlosť, aby vaše boje nepotrebovali veľa vyrovnávacej pamäte. A nakoniec, chcete VPN, ktorá sa ľahko používa a nie je tak drahá. S ohľadom na tieto veci sme vytvorili zoznam úžasných poskytovateľov VPN, ktorí sú dokonalí na sledovanie online boxu.

ExpressVPN pre box

ExpressVPN je pravdepodobne najlepšia VPN na súčasnom trhu. Táto prémiová služba VPN má neuveriteľné rýchlosti, ponúka dobrú ochranu a má po celom svete viac ako 3000 serverov. Doprajte si to pomocou intuitívneho rozhrania, špecializovaného softvéru pre takmer každé zariadenie, ktoré si viete predstaviť, a 30-dňovej záruky vrátenia peňazí a máte perfektnú VPN na sledovanie online boxu.

Surfshark pre box

Surfshark je pravdepodobne jednou z najrýchlejších sietí VPN, s ktorou sme sa kedy stretli. Vďaka tomu je táto vynikajúca služba VPN vhodná na sledovanie online boxu. Už nikdy nebudete mať problémy s načítaním streamov alebo ukladaním videí do vyrovnávacej pamäte. Okrem toho má spoločnosť Surfshark po celom svete veľké množstvo serverov a je za primeranú cenu. S Surfshark vám nebude chýbať žiadna akcia.

CyberGhost pre box

CyberGhost je na tomto zozname, pretože je to jedna z lacnejších služieb VPN. To však neznamená, že je to zlé. Naopak, CyberGhost je navyše skutočne lacný a je tiež jednou z lepších sietí VPN. Sila CyberGhost spočíva v jeho ľahko použiteľnom používateľskom rozhraní a ich rozsiahlej skupine serverov na celom svete. Okrem toho, že je lacný, má CyberGhost záruku vrátenia peňazí 30 dní. Vďaka tomu je CyberGhost vynikajúcou sieťou VPN, s ktorou môžete sledovať box.

Ako nastavím VPN na sledovanie online boxu?

Ako sme už spomenuli, na sledovanie boxu z celého sveta potrebujete webovú stránku, ktorá vysiela box, a VPN. Webové stránky môžu byť buď PPV (pay-per-view), alebo bezplatné (viac o tom neskôr) a je potrebné nastaviť VPN. To je zvyčajne celkom jednoduché, ale pre tých z vás, ktorí majú problémy s nastavením VPN, sme urobili niekoľko návodov na nastavenie VPN v rôznych zariadeniach a operačných systémoch:

 • Inštalácia VPN na smerovač
 • Inštalácia siete VPN na vašom televízore Smart TV
 • Inštalácia VPN na váš Amazon Fire TV Stick
 • Inštalácia VPN na vašom Android TV

V prípade bežných zariadení a operačných systémov, ako sú smartphony, Windows a iOS, si zvyčajne môžete stiahnuť a nainštalovať určitý softvér alebo aplikácie. Okrem toho postup inštalácie funguje rovnako ako akýkoľvek iný typ softvéru alebo aplikácie.

Sledujte box zadarmo pomocou VPN

boxerV priebehu tohto článku sme sa o tom zmienili, ale teraz je konečne čas povedať vám, ako môžete boxovať zadarmo pomocou VPN. Väčšinu času si môžete zobraziť boxerský zápas cez web PPV alebo webovú stránku vo vlastníctve vysielacej spoločnosti. Obidva tieto postupy vyžadujú na získanie prístupu jednorazovú platbu alebo predplatné.

Našťastie existujú aj webové stránky, ktoré (zvyčajne legálne) zobrazujú box zadarmo. Tieto webové stránky sa nachádzajú v krajinách ako Pakistan, Egypt alebo Saudská Arábia. Pomocou siete VPN sa môžete pripojiť k serveru v jednej z týchto krajín. Týmto spôsobom môžete sledovať svoje obľúbené boje úplne zadarmo, najmä ak zápas, ktorý chcete sledovať, spadá do bezplatnej skúšobnej doby vašej služby VPN..

Boxovacie kanály a zápasy

Existujú rôzne webové stránky a kanály, pomocou ktorých môžete sledovať box. Niektoré z nich sú platené, iné sú zadarmo. Nižšie nájdete zoznam niekoľkých kanálov a webových stránok, ktoré vysielajú box, a zoznam nadchádzajúcich udalostí boxu. Všetko, čo musíte urobiť, je preto, aby ste zapli svoju sieť VPN (vyberte jednu z našich najlepších 5), choďte na jednu z týchto lokalít a užite si boj!

Kanály a webové stránky, ktoré vysielajú box

 • Sky Sports (Spojené kráľovstvo)
 • DAZN (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Kanada, Japonsko)
 • Showtime (USA)
 • ESPN (viac krajín)
 • bein SPORT (viac krajín)
 • HBO (USA)
 • Estrella TV (USA v španielčine)
 • Box Nation (Spojené kráľovstvo)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me