Glory Kickboxing: streamujte ho zadarmo pomocou VPN! | VPNOverview.com

Ak ste skutočným nadšencom kickboxu, často sa pýtate, ako sledovať tento vzrušujúci šport zadarmo. Netreba dodávať, že to platí ešte viac (pravdepodobne) pre špičkovú organizáciu v športe, Glory Kickboxing. Samozrejme, nechcete nechať ujsť veľkolepú hlavnú udalosť Collision 2: Verhoeven vs. Hari, ktorá napríklad uzatvára Gloryho rok. Veľká časť neuveriteľne slávneho a úspešného projektu K-1 a stíhacieho rozpisu bola zlúčená s Glory, čo vysvetľuje časť popularity tejto organizácie..


Avšak, Glory PPVs môže byť dosť drahý. Tiež nie každý by sa mohol zaviazať platiť 10 dolárov mesačne za UFC bojový priechod, sledovať všetky slávne udalosti naživo. V každom prípade môže byť sledovanie vášho obľúbeného športu dosť drahé. To je presne dôvod, prečo sme tento článok napísali. Povedať vám o spôsobe, ako sledovať Glory Kickboxing zadarmo. Nerobte si starosti, je to jednoduché, naozaj! Všetko, čo potrebujete, je zariadenie s pripojením na internet, šikovný softvér, ktorý sa nazýva VPN (Virtual Private Network).

Sledovanie slávy zadarmo pomocou VPN – ako to funguje?

Dobrá VPN ponúka svojim používateľom mnoho výhod. Jednou z hlavných výhod, ktoré ponúka, je možnosť zmeniť vašu adresu IP, dokonca aj na adresu patriacu serveru v úplne inej krajine, ako je tá, v ktorej sa nachádzate. Keďže vaša adresa IP je jedným z hlavných spôsobov webové stránky s cieľom zistiť, kde sa nachádzate, to znamená, že sieť VPN vám môže pomôcť zmeniť vaše „virtuálne umiestnenie“.

Inými slovami, mohli by ste byť v USA, ale pripojiť sa k holandskému serveru VPN. Preto si webové stránky, ktoré navštívite, budú myslieť, že ste v Holandsku. Čo je skvelé, pretože sa tak stane, existuje bezplatná holandská streamingová služba s názvom kijk.nl, ktorá vysiela všetky udalosti Glory kickbox naživo. Táto webová stránka je obvykle prístupná iba pre ľudí v Holandsku. Ako sme však práve videli, pomocou siete VPN môžete obísť toto geografické obmedzenie tým, že naň prejdete holandskou adresou IP.!

Aká je najlepšia sieť VPN na pozeranie Glory (K-1) zadarmo?

Samozrejme, ktorá VPN je pre vás tá správna, bude do istej miery záležitosťou osobného preferencie. Pri výbere siete VPN, na ktorú sa bude Glory Kickboxing pozerať, by však mali mať všetci na pamäti. Najprv by ste sa mali uistiť, že poskytovateľ VPN, ktorý vyberiete, ponúka rýchle a stabilné pripojenia. Koniec koncov, pri streamovaní je to absolútne nevyhnutné. Najmä s rýchlym športom, ako je kickbox. Po druhé, na to, aby metóda opísaná v tomto texte fungovala, budete potrebovať VPN so servermi v Holandsku. Z tohto dôvodu odporúčame spoločnosť NordVPN bezplatne sledovať Slávu. Spoločnosť Nord ponúka v Holandsku veľké množstvo stabilných a rýchlych serverov VPN, medzi ktorými môžete prepínať manuálne. To znamená, že ak je server príliš preplnený a stráca svoju stabilitu a rýchlosť, môžete si ľahko vybrať iný.

Technické údaje NordVPN

 • Súčasné spojenia: 6
 • torrentov: +
 • Netflix: +
 • Operačné systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • protokoly: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy
 • servery: 5400+ serverov v 57 krajinách
 • Cena: Od 3,49 dolárov mesačne
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Najlepšie pre

smartphone

Ďalším dôvodom, prečo je NordVPN skvelou voľbou sledovať Glory Kickboxing zadarmo, má všetko spoločné s niektorými jeho špeciálnymi funkciami. Je to tak preto, lebo NordVPN ponúka dve funkcie, ktoré pomáhajú obísť takzvané blokády VPN. Tento výraz sa vzťahuje na skutočnosť, že stále viac webových stránok aktívne blokuje používateľov VPN v prístupe na ich webové stránky. Existujú však niektoré funkcie, ktoré pomáhajú čeliť (nie sú určené žiadne slovné spojenia) proti týmto blokádam, ako je vyhradená adresa IP a zmätené servery. NordVPN ponúka obidve tieto vlastnosti.

Aby som to zhrnul, NordVPN jednoducho začiarkne všetky políčka ako skvelú VPN a pozerá Glory Kickboxing zadarmo.

Samozrejme, existujú aj ďalšie VPN, ktoré sú tiež skvelé na sledovanie (slávneho) kickboxu. K tomu sa dostaneme neskôr. Najskôr však pokračujte v čítaní nižšie, kde nájdete jednoduchý podrobný návod, ako bezplatne sledovať slávu pomocou VPN.

Sledujte slávu zadarmo: podrobný sprievodca

 1. Získajte predplatné u dobrého a spoľahlivého poskytovateľa VPN. Ako už bolo spomenuté, odporúčame NordVPN. Ale podľa toho, ktorý poskytovateľ si vyberiete, uistite sa, že má v Holandsku rýchle a stabilné servery a aspoň jeden server, ale najlepšie oveľa viac serverov v Holandsku..
 2. Stiahnite si aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete sledovať kickbox. Ak ste si vybrali spoločnosť NordVPN ako svojho poskytovateľa a potrebujete pomoc s týmto, pozrite si našu recenziu spoločnosti NordVPN. Ak ste si vybrali iného poskytovateľa alebo si nie ste istí inštalačným postupom na vašom zariadení, pozrite si naše ďalšie recenzie VPN alebo inštalačných sprievodcov.
 3. Otvorte aplikáciu VPN a pripojte sa k holandskému serveru.
 4. Prejdite na nasledujúcu webovú stránku: kijk.nl
 5. Vedľa ikony vyhľadávania do sivého vyhľadávacieho poľa zadajte názov udalosti, ktorú chcete sledovať (týmto spôsobom môžete zadarmo sledovať aj kompletné predchádzajúce zápasy!). K dispozícii bude niekoľko návrhov, z ktorých si môžete vybrať. Kliknite na obsah, ktorý chcete sledovať. Možno to ani nebudete musieť hľadať. Ak chcete sledovať živú udalosť UFC, existuje veľká šanca, že to bude len na domovskej stránke webovej stránky. V takom prípade stačí na ňu kliknúť a začať streamovať!
 6. Užite si niekoľko skvelých bojov!

Ďalšie možnosti siete VPN na pozeranie hry Glory Kickboxing zadarmo

Ako bolo uvedené vyššie, odporúčame NordVPN sledovať Glory Kickboxing zadarmo. Rovnako ako všetky cesty vedú do Ríma, existujú aj rôzne spôsoby, ako napríklad VPN, ako dosiahnuť virtuálny prsteň slávy.

Ak máte rozpočet (čo môže byť prípad od prečítania tohto článku), ale stále hľadáte sieť VPN, ktorá ponúka dobrú rýchlosť a streamovanie zápasov kickboxu, vyskúšajte Surfshark. Surfshark je jedným z tých zriedkavých poskytovateľov, ktorí sa zdajú byť proti slovu „dostanete, za čo platíte“. Surfshark s hodnotou iba 1,99 USD je pravdepodobne najlacnejším prémiovým poskytovateľom VPN, ktorého sme kedy skontrolovali. Napriek tomu ponúka stabilné pripojenia s viac ako 1000 VPN servermi, veľmi užívateľsky prívetivou aplikáciou / softvérom a čo je najdôležitejšie pre túto metódu, so servermi v Holandsku.

Na druhej strane, ak máte trochu viac peňazí na investovanie do VPN (čo môže byť aj prípad, keď týmto spôsobom šetríte peniaze) a chcete VPN, ktorá umožňuje bezchybné vysielanie, odporúčame vám ExpressVPN. Je pravda, že táto VPN sa môže niektorým zdať trochu drahá, ale opäť, to je cena, ktorú platíte za to, čo je podľa nášho názoru najlepšia VPN roku 2019. ExpressVPN ponúka viac ako 3000 severov v 94 rôznych krajinách, veľmi stabilných ultra rýchle pripojenie a množstvo užitočných doplnkových funkcií, ako napríklad rozdelené tunelovanie, kompatibilita s Netflixom a jeho funkčnosť Onion over VPN.

Ak sa chcete pozrieť na všetky dostupné možnosti siete VPN, kliknite na tlačidlo nižšie a prečítajte si náš praktický nástroj na porovnávanie VPN..

Nadchádzajúce udalosti Glory Kickboxing

Teraz, keď už viete, ako sa pozerať na slávu zadarmo, budete chcieť presne vedieť, aké udalosti sa chystajú a kedy. Preto sme priložili tabuľku, ktorá vám presne ukáže, kedy ju vaši obľúbení bojovníci vyhodia.

udalosť
Dátum
GLORY 71 Chicago – MEKSEN vs. VAN SOESTPiatok 22. novembra 2019
GLORY 72 Chicago PETCH vs. VANNOSTRANDSobota 23. novembra 2019
GLORY 73 SHENZHEN GRIGORIAN vs. GASHISobota, 7. decembra 2019
KOLÍZIA 2 VERHOEVEN vs. HARISobota 21. decembra 2019
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map