Chcete sledovať živé UFC udalosti zadarmo? Tu je návod! | VPNOverview.com

UFC zaznamenala v posledných dvoch desaťročiach neuveriteľný nárast popularity. Popredná svetová organizácia MMA má milióny a milióny fanúšikov z celého sveta. „Osemuholník“ sa stal známym výrazom medzi športovými nadšencami. Je to miesto, kde sa podľa mnohých stretávajú najťažší hitteri, najtenší technici BJJ a najsilnejší zápasníci, aby zistili, kto je skutočne najlepším bojovníkom. Súčasťou vzrušenia je však nájsť odpoveď na túto otázku naživo, presne ako sa boj odohráva. Nie o 3 dni neskôr na webovej stránke so správami MMA, doplnenej 90-sekundovým klipom o boji, ktorý by ste chceli vidieť naživo.


Preto sme tento článok napísali. Poskytnúť vám bezplatný spôsob sledovania udalostí UFC. Ako je to možné, môžete sa opýtať? Krátka odpoveď je pomocou jednoduchého, ale vysoko efektívneho softvéru nazývaného VPN.

V niektorých krajinách môže byť sledovanie udalostí UFC naživo nákladnou záležitosťou. Len premýšľajte o PPV (pay-per-views), ktoré si môžete kúpiť napríklad v USA. V iných nie sú účtované žiadne poplatky za PPV, ale vyžaduje sa mesačné predplatné na sledovanie udalostí UFC naživo. Napríklad: BTsports vo Veľkej Británii. Použitím VPN však získate jednoduchý prístup k holandskej streamingovej službe s názvom kijk.nl, ktorá skutočne vysiela všetky udalosti UFC naživo. Ak pri používaní siete VPN prejdete na túto webovú stránku, môžete sledovať svoje obľúbené bojové lietadlá UFC zadarmo! Prečítajte si, ako to funguje nižšie.

Sledovanie UFC zadarmo – ako mi pomôže VPN?

Je to skutočne jednoduché. VPN (Virtual Private Network) ponúka svojim užívateľom mnoho výhod týkajúcich sa ochrany súkromia, bezpečnosti online a slobody internetu. Jednou z nich je skutočnosť, že VPN zmení vašu IP adresu. Nakoniec, keď používate VPN, pripájate sa k VPN-serveru. Tento server má svoju vlastnú adresu IP, ktorá je priradená vašej sieti alebo zariadeniu po pripojení k nej. Toto nielenže výrazne zlepší vaše súkromie online, pretože to pomôže „maskovať“ vašu online identitu. Pomáha vám tiež obísť geografické blokády.

Webové stránky a aplikácie používajú okrem iného vašu IP adresu na určenie vašej geografickej polohy. Inými slovami, ak ste v USA, ale ste pripojení k holandskému serveru VPN (s holandskou adresou IP), webové stránky, ktoré navštevujete, si budú myslieť, že sa nachádzate v Holandsku. Bezplatná webová stránka na streamovanie kijk.nl, na ktorej môžete vysielať udalosti UFC, je zvyčajne prístupná iba z Holandska. Ak však zmeníte svoju „americkú adresu IP“, v tomto príklade na holandskú, webová stránka bude myslieť si ste v Holandsku. Výsledkom je, že k nemu máte teraz prístup a môžete zadarmo sledovať všetky udalosti UFC!

Ktorého poskytovateľa VPN by som si mal (a) zvoliť, aby som sledoval UFC zadarmo?

Samozrejme, je to do istej miery otázka osobnej preferencie. Existujú však najmenej dve požiadavky, ktoré musí VPN spĺňať, aby mohla pracovať s našou metódou sledovania UFC zadarmo. Po prvé, musí mať (primerane) rýchle a stabilné servery. Po druhé, musí mať servery v Holandsku. Preto odporúčame NordVPN sledovať UFC zadarmo. Táto sieť VPN v priebehu rokov skutočne dolaďovala svoj prístup k vysokorýchlostnému serveru s obrovským počtom rýchlych a stabilných serverov (5 000 a viac v 60+ krajinách). Okrem toho má NordVPN v Holandsku veľa serverov.

Technické údaje NordVPN

 • Súčasné spojenia: 6
 • torrentov: +
 • Netflix: +
 • Operačné systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • protokoly: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy
 • servery: 5400+ serverov v 57 krajinách
 • Cena: Od 3,49 dolárov mesačne
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Najlepšie pre

smartphone

Ďalšou dobrou vecou týkajúcou sa spoločnosti NordVPN je, že ponúka určité protiopatrenia proti blokádam VPN, ktoré stále viac webových stránok používa na blokovanie používateľov VPN. Doteraz sme nezistili, že kijk.nl blokuje používateľov VPN. Je však potrebné poznamenať, že sme vykonali testovanie v našej kancelárii v Holandsku. Na druhej strane aj napriek tomu môžete očakávať, že budeme blokovaní pri používaní siete VPN. V každom prípade spoločnosť NordVPN ponúka vyhradené adresy IP aj zmätené servery. Obidva tieto postupy pomáhajú v boji proti blokádam VPN. Takže aj keď kijk.nl začne využívať bloky VPN, s programom NordVPN ste pripravení! Preto táto sieť VPN začiarkava všetky políčka a sleduje UFC zadarmo.

Teraz si prečítajte rýchlu a podrobnú príručku, ako používať (Nord) VPN na pozeranie UFC zadarmo!

Sprievodca krok za krokom: sledujte UFC zadarmo pomocou VPN

 1. Získajte predplatné na dobrej VPN. Ako už bolo spomenuté, spoločnosť NordVPN odporúčame. Ale podľa toho, ktorý poskytovateľ si vyberiete, dávajte pozor na rýchle a stabilné servery a aspoň jeden, ale v ideálnom prípade oveľa viac serverov v Holandsku.
 2. Stiahnite si softvér alebo aplikáciu VPN na akékoľvek kompatibilné zariadenie, na ktorom chcete sledovať UFC. Ak ste si vybrali spoločnosť NordVPN ako svojho poskytovateľa a potrebujete pomoc s týmto, pozrite si našu recenziu spoločnosti NordVPN. Ak ste si vybrali iného poskytovateľa alebo si nie ste istí inštalačným postupom na vašom zariadení, pozrite si naše ďalšie recenzie VPN alebo inštalačných sprievodcov.
 3. Otvorte aplikáciu VPN a pripojte sa k holandskému serveru.
 4. Prejdite na nasledujúcu webovú stránku: kijk.nl
 5. Vedľa ikony vyhľadávania do sivého vyhľadávacieho poľa zadajte názov udalosti, ktorú chcete sledovať (týmto spôsobom môžete zadarmo sledovať aj kompletné predchádzajúce zápasy!). K dispozícii bude niekoľko návrhov, z ktorých si môžete vybrať. Kliknite na obsah, ktorý chcete sledovať. Možno to ani nebudete musieť hľadať. Ak chcete sledovať živú udalosť UFC, existuje veľká šanca, že to bude len na domovskej stránke webovej stránky. V takom prípade stačí na ňu kliknúť a začať streamovať!
 6. Užite si niekoľko skvelých bojov!

Ďalšie možnosti VPN na pozeranie UFC zadarmo

Aj keď odporúčame NordVPN sledovať UFC zadarmo, existujú aj ďalší skvelí poskytovatelia VPN, ktorí dokážu túto úlohu zvládnuť..

Ak chcete ušetriť nejaké peniaze (čo je pravdepodobne prípad, keď čítate tento článok), môžete sa rozhodnúť použiť Surfshark. Surfshark je vysoko kvalitný poskytovateľ VPN s rozsiahlou sieťou spoľahlivých a rýchlych serverov, ktoré ponúkajú veľkú hodnotu. Len za 1,99 dolárov mesačne na dvojročné predplatné je to pravdepodobne najlacnejší poskytovateľ VPN vysokej kvality tam, kde je dosť. To je o niečo menej ako cena jedného plateného zobrazenia UFC za dva roky odblokovania bezplatných streamov udalostí UFC a všetky ďalšie výhody, ktoré vám VPN môže ponúknuť.

Na druhej strane, ak máte trochu viac peňazí, ktoré môžete minúť za sieť VPN a chcete absolútny krém zo siete VPN, odporúčame vám vyskúšať ExpressVPN. ExpressVPN je mnohými považovaný za jeden z najlepších, ak nie najlepší VPN práve teraz. Express má veľmi veľkú sieť serverov s viac ako 3000 servermi v 94 krajinách a tony vysokorýchlostných pripojení. Veľký počet krajín, v ktorých sú hostiteľmi servery ExpressVPN, znamená, že okrem sledovania UFC zadarmo, odblokujete aj množstvo iného geograficky obmedzeného obsahu. Dopĺňajte to s vysokými rýchlosťami vysielania Express a máte VPN, ktorá dokáže splniť všetky vaše potreby týkajúce sa odblokovania videa..

A nakoniec, ak je v softvéri alebo aplikácii hodnota, ktorú vám najviac vyhovuje, odporúčame vám CyberGhost. Táto svetovo uznávaná sieť VPN je okrem svojej rozsiahlej siete serverov veľmi známa svojim používateľsky prívetivým rozhraním, webovou stránkou a veľmi užitočným tímom podpory zákazníkov. Ako taký sa CyberGhost hodí obzvlášť dobre pre začínajúcich používateľov VPN.

Nadchádzajúce udalosti UFC

Teraz, keď už viete, ako sa pozerať na svojich obľúbených bojovníkov UFC zadarmo, je ďalším krokom rozhodnutie, ktoré udalosti chcete sledovať! Dokonca aj tu sme vás zakryli. Nižšie nájdete krátky prehľad všetkých udalostí, ktoré organizácia UFC organizuje na konci roka.

udalosť
Dátum & čas
Fight Night UFC: Magomedsharipov vs. Kattar9. novembra 2019, 22:00 miestneho času
Fight Night UFC: Błachowicz vs. Jacaré16. november 2019 22:00 miestneho času
UFC na ESPN: Overeem vs. Rozenstruik7. decembra 2019 22:00 miestneho času
UFC 245: Usman vs. Covington14. decembra 2019 22:00 miestneho času
Fight Night UFC: Ortega vs. Kórejský zombie21. decembra 2019 22:00 miestneho času
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map