Ako sa vyhnúť obmedzeniam pri online hazardných hrách VPNOverview

Od otvorenia prvého online kasína v auguste 1996 bolo online hazardné hry pre mnoho miliónov ľudí po celom svete koníčkom. Popularita online hazardných hier sa tiež zvyšuje. Celkový vykázaný zisk z online kasín a bookmakrov vzrástol z 12 miliárd amerických dolárov v roku 2005 na odhadovaných 37,5 miliárd amerických dolárov v roku 2017.


Vo Veľkej Británii, vo väčšine Európy a mnohých štátoch v Amerike je hazardné hry online úplne legálne. Nie všetky krajiny sú však také tolerantné. Hazardné hry online sú nezákonné najmenej v 10 krajinách. Mnoho ďalších krajín výrazne obmedzuje prístup k webovým stránkam o hazardných hrách.

Ak náhodou bývate v krajine, v ktorej je hazardné hry nezákonné, alebo ak cestujete do niektorej z krajín a nechcete sa vzdať svojho koníčka, keď ste v zahraničí, nebojte sa. Existujú spôsoby, ako obísť tieto obmedzenia pomocou virtuálnej osobnej siete (VPN)..

V tomto článku sa zameriame na to, v ktorých krajinách boli hazardné hry online nezákonné, ako tieto obmedzenia fungujú a ako na ich prekonanie môžete použiť sieť VPN..

Prečo je hazardné hry online obmedzené??

Prístup na webové stránky s hazardnými hramiZ 195 uznaných krajín sveta dnes má 56 z nich významné právne predpisy na obmedzenie hazardných hier a 10 z nich priamo zakazuje online hazardné hry. V záujme súladu s medzinárodným právom väčšina webových stránok o hazardných hrách využíva geografické blokovanie na zabránenie prístupu hráčom z krajín, v ktorých je online hazardné hry nezákonné.

Motivácia nelegálneho hrania hazardných hier sa v jednotlivých krajinách líši, pričom na tom zohrávajú úlohu sociálne, politické a náboženské faktory. Hazardné hry na pevnine sú nezákonné takmer vo všetkých islamských krajinách. Mnohí sa však nezaobchádzali s legislatívou proti online hazardným hrám alebo nemajú infraštruktúru, ktorá by bránila svojim občanom v prístupe k online kasínam..

Svetské krajiny ako Čína a Severná Kórea zakázali svojim občanom hazardné hry, ale je dovolené, aby zahraniční turisti hazardovali počas ich návštevy..

Ako je online hazardné hry obmedzené??

Mnoho krajín, ktoré obmedzujú hazardné hry online, sa spolieha na webové stránky a kasína s hazardnými hrami, aby odfiltrovali svojich občanov pomocou ich adries IP a zabránili im v hraní. V krajinách, ktoré už výrazne obmedzujú obsah, ku ktorému majú občania prístup, napríklad v Iráne a Turecku, sú zavedené sofistikovanejšie systémy na zabránenie prístupu k online hazardným hrám..

V krajinách, ktoré priamo zakázali hazardné hry online, môžu osoby chytené hazardnými hrami alebo pokusy o hazardné hry čeliť závažným trestom vrátane potenciálne niekoľkých rokov väzenia..

Používanie siete VPN na hranie online

VPN-connection-InternetAk žijete alebo cestujete do krajiny, v ktorej je hazardné hry online nezákonné, jediným bezpečným spôsobom prístupu na stránky s hazardnými hrami online je použitie siete VPN. V súlade s medzinárodným právom väčšina webových stránok o hazardných hrách kontroluje IP adresu prichádzajúcej prevádzky a odmieta vstup na servery prichádzajúce zo serverov v krajinách, v ktorých je hazardné hry online zakázané..

Použitím služby VPN môžete smerovať vaše internetové pripojenie cez server vo vašej krajine pôvodu alebo do krajiny s prísnejšími zákonmi o hazardných hrách, napríklad vo Veľkej Británii alebo USA. To znamená, že potom môžete pristupovať k webovým stránkam online bez toho, aby ste ich blokovali, pretože vašej polohy.

VPN majú ďalšiu výhodu v tom, že zakrývajú vašu skutočnú polohu a šifrujú vaše pripojenie na internet, čo veľmi sťažuje sledovanie alebo monitorovanie vašich aktivít..

V ktorých krajinách je hazardné hry online zakázané?

Nižšie nájdete viac informácií o rôznych nariadeniach platných v rôznych krajinách.

Spojené Arabské Emiráty

V Spojených arabských emirátoch (SAE) nie sú všetky formy hazardných hier nezákonné, ale štátny telekomunikačný regulačný úrad má tiež monopol na poskytovanie prístupu na internet. To im umožňuje filtrovať obsah, ku ktorému majú ich občania prístup, a zabrániť im v prístupe na webové stránky s hazardnými hrami online.

Každý, kto chytil hazardné hry, môže byť odsúdený na trest odňatia slobody až do dvoch rokov, ak je odsúdený podľa článku 414 Trestného zákona..

Národ Brunej

V Bruneji bolo online hazardné hry nezákonné podľa zákona o spoločnom hernom dome. Akákoľvek forma hazardných hier je nezákonná a trestá sa až do štyroch rokov väzenia.

Kambodža

Vzhľadom na rozsiahle problémy so závislosťou od hazardných hier Kambodža zakázala všetky formy hazardných hier podľa svojho zákona o potláčaní hazardných hier z roku 1996. Tento zákaz je určený iba pre kambodžských občanov, pričom turisti povzbudzujú k hazardu v niekoľkých špeciálne postavených kasínach.

Severná Kórea

Severokórejčania majú zakázané hazardné hry akéhokoľvek druhu vrátane hazardných hier online. Väčšina krajiny nemá prístup na internet a tie časti, ktoré ju majú, sa väčšinou obmedzujú na bezplatnú domácu sieť známu ako Kwangmyong..

Turisti môžu hrať hazardné hry, ale iba v jednom kasíne, ktoré sa nachádza v Pchjongjangu, a iba za prítomnosti sprievodcu štátom..

Japonsko

Až donedávna boli všetky formy hazardných hier v Japonsku nezákonné. Od roku 2016 boli niektoré druhy športových stávok a niekoľko kasín legalizované podľa zákona o integrovanom rezorte, hazardné hry online však zostávajú prísne zakázané.

Singapore

Podľa singapurského zákona o hazardných hrách na diaľku sú všetky formy hazardných hier online nezákonné, pokiaľ vláda neudelí výnimku. V roku 2016 dostali takúto výnimku Singapurský trávnikový klub a Singapurské bazény, čo znamená, že prostredníctvom nich sa môžu uskutočňovať online športové stávky.

Cyprus

Cyperská vláda povoľuje športové stávky online, ale všetky ostatné formy hazardných hier online sú nezákonné.

katar

Na Katare sú formy hazardných hier považované za nezákonné, dokonca nie je povolené športové stávkovanie online. Vláda tiež obmedzuje, k akému obsahu môžu mať prístup jej občania a tí, ktorí boli chytení pri pokusoch o prístup na webové stránky s hazardnými hrami online, čelia v prípade odsúdenia väzenia.

Libanon

V Libanone je hazardné hry akéhokoľvek druhu, ktoré vláda nepovolila, nezákonné a vláda má právomoc blokovať prístup k webovým stránkam online hazardných hier..

Irán

Irán vykonáva prísnu kontrolu nad tým, čo môžu jeho občania získať prostredníctvom internetu, pomocou sofistikovaných metód, ako je napríklad Deep Packet Inspection, aby výrazne cenzuroval obsah, a bráni prístupu k viac ako 100 000 webovým stránkam vrátane online hazardných hier. Irán ako islamská republika zakázal všetky formy hazardných hier.

Ktorá služba VPN je najlepšia pre hazardné hry online?

Pri výbere služby VPN na prekonanie geografických obmedzení online hazardných hier je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov. Ochrana osobných údajov je nevyhnutná, preto je veľmi dôležité zvoliť službu VPN, o ktorej ste si istí, že dokáže vaše údaje správne šifrovať.

Služba VPN, ktorá ponúka veľké množstvo serverov rozmiestnených v rôznych krajinách, je tiež nevyhnutná, pretože vám poskytne niekoľko možností pri rozhodovaní o tom, v ktorej krajine chcete byť..

S ohľadom na tieto faktory sú to služby VPN, ktoré by sme navrhli, ak sa chcete vyhnúť obmedzeniam pri hazardných hrách online.

NordVPN

NordVPN je vynikajúcou voľbou služby VPN, pokiaľ ide o vyhýbanie sa obmedzeniam hazardných hier online. Ponúkajú pokročilé šifrovanie, spoľahlivú a rýchlu službu a servery v krajinách po celom svete. Vzhľadom na to, že spoločnosť NordVPN sídli v Paname, nemá žiadne zákonné povinnosti viesť akékoľvek denníky údajov o vašej online aktivite, čo zvyšuje vaše súkromie..

Jednou z ďalších výhod používania služby NordVPN je, že je to jeden z najlepších poskytovateľov VPN, ktorý obchádza obmedzenia streamovacích služieb, ako sú Hulu a Netflix. Najlepšie na tom je, že ak na vás nebude dojem po 30 dňoch, môžete si svoje peniaze uplatniť bez akýchkoľvek otázok.

ExpressVPN

ExpressVPN ponúka rozsiahlu sieť viac ako 2000 serverov, z ktorých si môžete vybrať, takže môžete anonymne obísť geografické blokovanie a sťahovať cez torrent siete. Ich používateľsky prívetivá aplikácia funguje na platformách Android, iPhone, Windows a OS x, s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí na všetky svoje plány predplatného.

Ak chcete ušetriť peniaze za svoju službu VPN, môžete získať exkluzívnu zľavu 3 mesiacov zadarmo, ak sa zaregistrujete na ročný plán v službe ExpressVPN pomocou nášho odkazu.

CyberGhost

CyberGhost má viac ako 2700 serverov v 60 krajinách, čo vám dáva značný výber, pokiaľ ide o výber krajiny, z ktorej chcete vyzerať. Ich ľahko použiteľný softvér je kompatibilný s Windows, Mac, iPhone, iPad, Android a Linux, čo vám umožňuje používať jeden účet až pre 7 rôznych zariadení súčasne.

Môžete vyskúšať služby CyberGhosts s ich 30-dňovou zárukou peniaze-pečenie a uistiť sa, že sú tou správnou VPN pre vaše potreby skôr, ako sa k nim zaviažete..

Záverečné myšlienky

S rastúcou popularitou hazardných hier online sa čoraz viac ľudí snaží prekonať geografické obmedzenia a oddať sa koníčkom. Po prihlásení sa k správnemu poskytovateľovi VPN sa cestujúci nemusia počas cestovania vzdať svojho koníčka a tí, ktorí žijú v krajinách, ktoré obmedzujú hazardné hry online, majú prístup k požadovanému webovému obsahu..

Výhody používania siete VPN nekončia povolením prístupu na webové stránky s hazardnými hrami online. Používatelia sa tešia aj zvýšenému súkromiu, ochrane pred počítačovou kriminalitou a prístupu k inému geograficky obmedzenému obsahu, ako sú napríklad streamingové služby a športové udalosti..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me