Ako sa pozerať na svetovú sériu MLB online VPNOverview

Svetová séria Major League Baseball (MLB) je jednou z najvýznamnejších športových udalostí roka, obľúbená medzi športovými fanúšikmi v NFL Super Bowl alebo v Lige majstrov UEFA..


Každý rok sa okolo 18 miliónov Američanov naladí, aby sledovali tímy šampiónov Americkej ligy (AL) a Národnej ligy (NL). , Je smutné, že ľudia mimo USA sa môžu pri pokuse pozerať na hry online stretnúť s niektorými problémami. Nižšie si môžete prečítať, prečo sa to stane a ako sa môžete obísť.

Popularita svetovej série

Logo svetovej sérieNie je prekvapením, že najvýznamnejšia udalosť v základnom kalendári prináša veľké príjmy. Hodnota značky svetovej série MLB v roku 2017 presiahla 124 miliónov amerických dolárov. V Spojených štátoch pochádza väčšina z týchto príjmov z reklamy a sponzorstva. To umožňuje sieti Fox vysielať bezplatne svetovú sériu pre amerických divákov.

Pretože má iba práva na vysielanie svetovej série v kontinentálnej Amerike, Fox používa geoblokovanie, aby zabránil nerezidentom sledovať hry. Softvér spoločnosti Fox na geografické blokovanie vyžaduje, aby ste pred prístupom k pare zadali platné PSČ v USA. Potom skontroluje vašu adresu internetového protokolu (IP) a overí vašu polohu, čím zablokuje zobrazovanie streamu mimo územia USA

Mimo územia USA robí MBL väčšinu svojich výnosov z predaja svetových sérií, ktoré predávajú streamingové balíčky, ktoré umožňujú občanom krajín mimo USA prezerať si hry. Bohužiaľ, tieto streamingové balíčky môžu byť nákladné a nie sú dostupné vo všetkých krajinách.

Našťastie, ak ste jedným z odhadovaných 500 miliónov fanúšikov bejzbalu na celom svete, existuje spôsob, ako obísť geoblokovanie Foxa. Svetovú sériu môžete sledovať zadarmo pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). V tomto článku nájdete informácie o tom, ako používať sieť VPN na pozeranie World Series Online. Okrem toho navrhneme, aby používali niektorí z najlepších poskytovateľov VPN.

Používanie siete VPN na sledovanie online svetovej série

Geografické blokovanie sa používa na obmedzenie toho, kto môže zobraziť konkrétny obsah na základe geografickej oblasti, v ktorej žije. Vo všeobecnosti je to kvôli vysielateľom alebo sieťam, ktoré majú len právo vysielať programy v niektorých krajinách.

V prípade svetovej série nemá sieť Fox práva na vysielanie alebo vysielanie hier mimo územia Spojených štátov. Diváci, ktorí sa pokúšajú získať prístup k streamovaným hrám prostredníctvom webu Fox Sports, sú vyzvaní na zadanie platného amerického PSČ. Potom sa skontroluje ich IP adresa. Ak adresa IP naznačuje, že pripojenie prichádza z krajín mimo USA, prehliadač je zablokovaný v sledovaní toku.

Sieť VPN možno použiť na obídenie geografického blokovania, pretože smeruje vašu internetovú komunikáciu cez server nachádzajúci sa v Spojených štátoch. To znamená, že keď je vaša adresa IP skontrolovaná webovou stránkou Fox Sports, zaregistruje sa ako sídlo v pevninskej časti USA, čo vám umožní zadarmo sledovať hry..

Prečo sa zaregistrovať v službe VPN?

Výhody používania VPN idú ďaleko za hranice sledovania svetovej série. Sieť VPN ponúka množstvo výhod a možností, ktoré ste možno neuvažovali.

 • Anonymné prehliadanie – Vo veku sledovania súborov cookie, cielenej reklamy a predaja osobných údajov prehliadania môže byť skutočná anonymita na internete náročná. Služby VPN smerujú váš internetový prenos prostredníctvom šifrovaného tunela VPN. Toto je jeden z mála spôsobov, ako môžete prehľadávať internet bez obáv z toho, že vaše dáta prehliadania a návyky sa budú ťažiť alebo predávať..
 • Obísť obmedzenia online – Ak žijete v krajine, ktorá bežne blokuje prístup k určitým webovým stránkam, službám alebo sociálnym médiám, potom je sieť VPN vynikajúcim spôsobom, ako získať prístup k tomuto obmedzenému obsahu. Sieť VPN prichádza s dodatočným bonusom, ktorý zakrýva vašu polohu a šifruje vašu komunikáciu. Preto je pre vlády alebo bezpečnostné služby oveľa ťažšie sledovať vaše online aktivity.
 • Chráni vás pred počítačovou kriminalitou – Väčšina ľudí by bola prekvapená množstvom osobných informácií, ktoré môžu kybernetickí zločinci získať len z ich každodenných zvyklostí pri prehliadaní a zo sociálnych médií. Vďaka zakrytiu vašej polohy a šifrovaniu údajov vám VPN pomáha zaistiť bezpečnosť na internete a chrániť vás pred širokou škálou počítačovej kriminality..

Aká je najlepšia VPN na streamovanie svetovej série?

Vybratie najlepšej siete VPN, ktorá vám umožní prístup k svetovej sérii, znamená zohľadniť niekoľko dôležitých faktorov. Na udržanie rýchleho a stabilného pripojenia potrebujete ktorúkoľvek službu VPN, ktorú používate. Vaše ocenenie najväčšej udalosti na baseballe nebude ničiť, ako pomalý a roztržitý videostream.

Cena je tiež protihodnotou. Jedným z mnohých dôvodov, prečo ľudia používajú služby VPN na sledovanie svetovej série, sú značné náklady na medzinárodné streamingové balíčky MLB. Nemá zmysel používať službu VPN, ktorá stojí toľko ako streamingová služba, ktorej sa chcete vyhnúť.

Vzhľadom na tieto faktory uvádzame naše návrhy najlepších VPN služieb, ktoré môžete použiť na sledovanie svetovej série.

NordVPN

NordVPN je popredným poskytovateľom rýchlych a bezpečných služieb VPN. Ponúkajú vynikajúce služby za rozumné ceny. Okrem toho má NordVPN 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete službu otestovať bez toho, že by ste sa jej zaviazali.

Spoločnosť NordVPN ponúka pripojenia k veľkému počtu serverov v USA. Znamená to, že prístup k pokrytiu prúdov údajov zo svetovej série nebude problémom. Sú tiež známe svojou bezpečnosťou a súkromím. Spoločnosť NordVPN používa obfsproxy, aby sa vyhla inšpekcii hlbokých paketov, a uplatňuje zásady „neprihlásenia sa“, aby sa prehľadávanie čo najviac anonymovalo..

ExpressVPN

ExpressVPN ponúka neuveriteľne užívateľsky príjemný zážitok spojený s vysokými rýchlosťami pripojenia a rozsiahlou sieťou so servermi v 94 krajinách. Ich VPN služba poskytuje trvalo vysokú rýchlosť pripojenia k ich americkým serverom. To znamená, že budete môcť streamovať svetovú sériu bez obáv z vyrovnávania preskočení alebo vyrovnania dĺžky.

Podobne ako NordVPN, aj ExpressVPN uplatňuje zásady „neprihlásenia sa“, pokiaľ ide o vaše údaje prehliadania. Ich webové stránky a softvér sú jednoduché a ľahko použiteľné. Ich tím zákazníckych služieb je vám vždy k dispozícii, aby vám pomohol s prípadnými problémami

Surfshark

Surfshark je vynikajúcou voľbou na streamovanie svetovej série kvôli rýchlym pripojeniam. Ak používate jeden z mnohých amerických serverov v USA, nebude geoblokovanie systému Fox obchádzať problém. Vynikajúca rýchlosť pripojenia vám umožní sledovať hry World Series bez problémov.

Ceny predplatného Surfsharks sú veľmi rozumné. Ak z nejakého dôvodu nie ste s ich službami úplne spokojní, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Kanály a webové stránky MLB

 • Fox Sports (Holandsko)
 • Fox Sports & ESPN (USA)
 • MLB.TV (rôzne miesta)
 • Športová sieť (Kanada)
 • BT Sports (Spojené kráľovstvo)
 • Viasat Sport en Sport1 US (Niekoľko krajín v Európe)
 • ESPN (Austrália)
 • Fox Sports Asia (Asia)
 • Shenzhen TV (Čína)

Kanály a webové stránky NPB

 • DAZN (Japonsko)

Udalosti MLB

udalosť
Dátum
MLB sezóna20. marca do 30. októbra 2019
Svetová séria22. októbra 2019
Hra 730. októbra 2019

Udalosti NPB

udalosť
Dátum
Séria Climax4 do 15. októbra 2019

Záverečné myšlienky

Ak ste fanúšikom baseballu, nechcete nechať ujsť stret titanov, ktorý je svetovou sériou. Môže byť veľmi frustrujúce, že nebudete môcť sledovať hry len preto, že žijete.

Našťastie, výberom správnej služby VPN môžete obísť geografické blokovanie, ktoré zabraňuje ľuďom mimo USA sledovať niektoré z najdôležitejších hier v baseballovom kalendári..

S VPN získate nielen prístup ku všetkým dobrým svetovým radom. Umožní vám tiež prehliadať internet bez toho, aby ste prezradili akékoľvek svoje osobné údaje. Okrem toho ste chránení pred počítačovou kriminalitou. Nakoniec získate úplnú slobodu a žiadny obsah sa na vás nebude obmedzovať. Je to skutočná výhodná situácia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map