Захистіть свою інформацію та створіть резервну копію Windows 10 сьогодні

Windows залишається найбільш часто використовуваною комп’ютерною операційною системою на сьогодні. Остання версія Windows, Windows 10, працює на третині всіх комп’ютерів відповідно до останніх номерів. Якщо ви використовуєте Windows 10, одна з найкращих речей, які ви можете зробити для захисту своїх даних, – це робити резервну копію на регулярній основі. На щастя, Microsoft робить цей процес легким для вас. Визначте, як створити резервну копію Windows 10 на комп’ютері. Крім того, перегляньте наш посібник щодо керування налаштуваннями конфіденційності Windows.


Безкоштовний страховий поліс для даних вашого комп’ютера

Катастрофа трапляється. На жаль, це все занадто реально в нашому світі. Прийде день, коли жорсткий диск на вашому комп’ютері вийде з ладу. А може, повінь зіпсує ваш комп’ютер. Можливо, ви натиснете на неправильну електронну пошту та знайдете всі дані на своєму комп’ютері, зашифрованому за допомогою програмного забезпечення. Справа не в тому, чи щось трапиться з вашим комп’ютером, це просто питання, коли і що ви зможете з цим зробити. Резервна копія дозволяє відновити дані комп’ютера так само, як це було під час створення резервної копії. Це не коштує нічого, окрім кількох хвилин, і може бути автоматизовано, коли ви не використовуєте комп’ютер. Резервна копія дійсно схожа на безкоштовний страховий поліс для даних вашого комп’ютера.

Створення резервної копії Windows 10

Резервне зображення Windows 10 не тільки зберігає ваші файли, але й зберігає ваші налаштування для Windows та інших важливих даних, необхідних для відновлення вашого комп’ютера після катастрофи. Натисніть кнопку “Пуск”, а потім натисніть значок шестірні для налаштувань.

Оновлення та безпека Windows

Налаштування резервного копіювання розміщено у розділі “Оновити & Безпека “, яка має бути одним із останніх перелічених варіантів. У лівій частині екрана знайдіть налаштування з написом “Резервне копіювання”.

Резервне копіювання Windows

Це головний екран для налаштувань резервного копіювання. Якщо ви раніше не створювали резервну копію, вгорі в розділі “Резервне копіювання за допомогою історії файлів” виберіть опцію “Додати диск” зі знаком плюс поруч. Ваша резервна копія буде збережена на зовнішньому диску, або на USB-накопичувачі, записаному на порожній DVD, або на зовнішньому жорсткому диску. Коли ви натискаєте знак плюс, Windows виявить усі придатні диски, які у вас є для резервного копіювання. Виберіть потрібний варіант і натисніть на нього.

Тепер Windows автоматично створюватиме резервну копію комп’ютера щогодини. Тепер на вашому екрані з’явиться повзунок, увімкнутий для автоматичного резервного копіювання файлів. Ви можете змінити параметри резервного копіювання, натиснувши на посилання “більше опцій”.

Параметри резервного копіювання Windows

Тут ви можете змінити, як часто Windows виконуватиме резервне копіювання. Варіанти коливаються від кожні 10 хвилин до одного разу на день. Ви також можете вибрати, як довго зберігати резервні копії. Якщо у вас достатньо місця, ви можете зберегти резервні копії довше, ніж якщо ваше рішення для зберігання обмежене.

Ви також можете змінити, які папки включені в резервну копію. Додавання або видалення папок так само просто, як натискання кнопки “Додати папку” та вибір папки. Якщо ви не хочете включати папку, для економії місця в пам’яті, наприклад, просто натисніть папку та виберіть «Видалити».

Параметри сторонньої сторони для резервного копіювання

Звичайно, якщо ви створили резервну копію комп’ютера під керуванням Windows 10 на локальне рішення для зберігання даних, ви ризикуєте будь-яким катастрофою, яка спричинить ваш комп’ютер і вплине на вашу резервну копію. Сторонні рішення також пропонують деякі інші функції, які ви хочете отримати для резервного копіювання.

Основні функції, які слід шукати при виборі програмного забезпечення для резервного копіювання, включають резервні копії в режимі реального часу, які зберігають зміни в будь-який час, коли вони виникають на вашому комп’ютері. Також шукайте можливість резервного копіювання в Інтернет-хмарному сховищі або автоматично перенесіть резервну копію через FTP (протокол передачі файлів) у сховище поза сайтом. Ви також хочете створити резервне копіювання, яке не вплине на продуктивність комп’ютера.

Це може бути добре пам’ятати, що ви розлучаєтеся з великою кількістю особистої інформації. Розгляньте свою конфіденційність, вибираючи метод резервного копіювання. Ви довіряєте компанії свої особисті дані?

Який би варіант ви не вибрали, використовуючи вбудовану зручність резервного копіювання Windows 10 або вибираючи сторонне програмне забезпечення для резервного копіювання, ви робите хороший вибір для захисту своїх даних. Якщо ви схожі на більшість людей, вас може спокусити відкладати дії на цьому. Налаштування резервної копії Windows займе лише кілька хвилин, і згодом ви зможете заощадити години. Чому б не запустити резервну копію прямо зараз?

І хоч ви це не працюйте, не забудьте також зробити резервну копію інформації на смартфоні Android, iPhone, iPad або Mac.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me