Найкращий менеджер паролів: порівняння | VPNoverview

Ноутбук з паролемЗараз у нас є паролі для кожного облікового запису чи програми, і їх важко запам’ятати. В результаті деякі люди вирішили використовувати лише один пароль для всіх своїх облікових записів. Однак це може бути дуже небезпечно. Бо, якщо хакер отримає один із ваших паролів, вони отримають доступ до всіх ваших облікових записів.


Різні паролі для всіх ваших облікових записів є важливою складовою безпечної роботи в Інтернеті. Але це може бути дуже важко запам’ятати. З цієї причини найпростіше використовувати диспетчер паролів. Ця програма може допомогти вам створити надійні паролі та збереже їх безпечні для вас.

Однак навколо менеджерів паролів дуже багато, тож як вибрати його? Ми вибрали декілька для перегляду. Ми перерахували, чому ми вважаємо, що ці менеджери паролів ідеальні для тих, хто хоче покращити свою безпеку.

Кращі менеджери паролів цього моменту

Нижче ми ділимося з вами найкращими менеджерами паролів на даний момент. Всі вони відповідають критеріям, які ми розглянемо далі в статті.

LastPass

Логотип LastPassLastPass – це менеджер паролів, який функціонує у вашому браузері. Це один із найзручніших менеджерів паролів навколо. LastPass автоматично заповнює всі форми в Інтернеті та зберігає ваші дані у їх Хмарі. Це дозволяє вам легко керувати всіма паролями на всіх своїх пристроях. Для більшої безпеки LastPass також дозволяє зберегти всі паролі на власному пристрої. Це також можливо на ваших мобільних пристроях. Для розширеної безпеки вони мають двофакторну автентифікацію, що означає, що вам завжди потрібен ваш пароль, щоб використовувати менеджер. Більше того, LastPass ви можете безкоштовно використовувати на одному пристрої. Якщо ви шукаєте зручний і безпечний менеджер паролів, LastPass – це саме для вас!

Дашлан

Dashlane логотипDashlane – це надійний менеджер паролів. Вони пропонують два варіанти використання свого програмного забезпечення. Ви можете встановити його як розширення браузера або додаток. Обидва варіанти неймовірні. Dashlane, безумовно, найзручніший менеджер паролів і має безліч різноманітних функцій. Як і LastPass, Dashlane автоматично заповнює онлайн-форми. Більше того, програмне забезпечення завжди синхронізується на всіх ваших пристроях.

Dashlane також є дуже безпечним варіантом, оскільки вони використовують двоетапну авторизацію. Одне, що робить Dashlande унікальним, це той факт, що ви можете одночасно змінити більше одного пароля. Це робить оновлення вашої безпеки надзвичайно простим. Нарешті, Dashlane пропонує безкоштовний рахунок, який надає вам доступ до всіх їх функцій. На жаль, ви можете використовувати безкоштовну версію лише на одному пристрої.

1Password

1 логотип слова1Password – це менеджер паролів, який зосереджується в основному на користувачах 1OS та Mac. Як і ми бачили з іншими менеджерами, 1Password автоматично заповнює всі ваші онлайн-форми. Більше того, вони мають розширення для браузера та застосування для всіх великих операційних систем та мобільних пристроїв.

1Password також застосовує великі заходи безпеки. Вони не працюють лише з двоступеневою авторизацією, але також мають додатковий код безпеки, який потрібно ввести. Останній зберігається лише на вашому пристрої, що ще більше ускладнює хакерам крадіжки ваших паролів.

Те, що насправді робить 1Password особливим, – це так звана «сторожова вежа». Ця функція перевіряє, чи були порушення безпеки на будь-якому із веб-сайтів, які ви використовуєте. У такому випадку 1Password попереджає вас про ризик безпеки та пропонує вам змінити конкретний пароль. На жаль, вони не пропонують безкоштовну підписку, але у них є 30-денна безкоштовна пробна версія. Це ідеально, якщо ви хочете дізнатися, чи є 1Password правильним менеджером паролів для вас.

RoboForm

Логотип RoboFormRoboForm – це універсальний менеджер паролів, який можна використовувати як в Інтернеті, так і в автономному режимі. Вони пропонують розширення для браузера для Chrome, Safari та Firefox. Додаток RoboForm також доступний для таких операційних систем, як Windows, Mac OS, Linux, iOS та Android. Крім того, у них є додатки, спеціально для ваших мобільних пристроїв. Програмне забезпечення має кілька цікавих функцій. RoboForm автоматично створює нові паролі для вас та заповнює онлайн-форми.

За допомогою платної опції ви можете синхронізувати всі ваші паролі на різних пристроях. Цілком унікальним є те, що RoboForm зберігає всю вашу інформацію в режимі офлайн. Це означає, що жоден з ваших паролів не закінчується на сервері, і, таким чином, менше шансів викрастись. Ви можете користуватися додатком безкоштовно. Однак безкоштовна опція не дозволяє синхронізувати ваші паролі на різних пристроях.

Зберігач

Зберігач логотипKeeper – чи не найбезпечніший менеджер паролів. Вони використовують багатошарове шифрування та авторизацію в два режими. Крім того, Keeper дозволяє вибрати сервер, на якому потрібно зберегти ваші паролі. Keeper також допомагає створювати міцні та випадкові паролі. Отже, вони автоматично заповнюють ці паролі для вас на веб-сайтах і в додатках, які ви відвідуєте.

Keeper має розширення для браузера для Chrome, Safari та Firefox. Вони також пропонують додатки для всіх найпопулярніших операційних систем. Цікаво, що ви можете використовувати сканування відбитків пальців на своїх мобільних пристроях, щоб ввести свій пароль. Якщо ви шукаєте безпечного та зручного для керування паролем менеджера, ніж Keeper – це той. На жаль, додаток не безкоштовний, але ви можете скористатися 30-денною пробною версією, щоб перевірити їх самостійно.

Вибір менеджера паролів

Не всі менеджери паролів однакові. У кожного постачальника є свої помилки та бонусні функції. Залежно від ваших уподобань один менеджер паролів може краще відповідати вашим потребам, ніж інший. Нижче ви знайдете функції, на які важливо звернути увагу в диспетчері паролів.

Офлайн або хмарна синхронізація

Важливо з’ясувати, де менеджер паролів зберігає свої паролі. У цьому випадку є два варіанти; вони можуть зберегти їх на власному пристрої або в хмарній службі. Збереження паролів на власному пристрої забезпечує більшу безпеку. Однак недоліком є ​​те, що ви не можете синхронізувати ваші паролі на різних пристроях, що можливо, коли ви зберігаєте паролі у хмарі.

Збереження ваших паролів у хмарі може мати недоліки. Перш за все, є деякі проблеми безпеки. Хакери цікавляться хмарними сервісами, оскільки вони можуть одночасно отримати багато інформації. Відомі випадки, куди входили хмарні сервіси, куди було взято злом і паролі від менеджера паролів. Нарешті, трапляється також, що менеджери паролів стягують плату за вас, коли ви перевищили кількість паролів. Простір сервера не вільний, тому якщо ви почнете займати його занадто багато, вони попросять вас познайомитися.

Інтеграція браузера

Ще одна особливість, на яку ви можете поглянути, – це інтеграція в браузер. Ми використовуємо більшість наших паролів в Інтернеті і хочемо, щоб все працювало плавно і швидко. Кращі менеджери паролів пропонують розширення для браузера. Однак існують великі відмінності в якості. Хороше розширення браузера створить і заповнить паролі для вас автоматично. Не всі менеджери паролів роблять це, тому розумно заздалегідь з’ясувати, чи є у них зручна функція чи ні.

Розширення для браузера також зручно, коли ви хочете змінити пароль на веб-сайті. Іноді на веб-сайті може бути важко знайти потрібну сторінку, яка дозволить вам змінити пароль. Деякі менеджери паролів, такі як LastPass, мають розширення для веб-переглядача, що дозволяє змінювати пароль, не заглиблюючись у лабіринт, яким можуть бути деякі веб-сайти..

Ще одна особливість, яку мають деякі розширення веб-переглядачів, – це те, що попереджає вас про взлом веб-сайту. 1Password пропонує таку функцію і пропонує вам змінити пароль, коли це станеться. Без цієї функції ви будете залишатися в темряві і будете більш сприйнятливі до кіберзлочинності.

Мобільні пристрої

У цей день і вік важливо мати можливість користуватися нашими мобільними пристроями. З цієї причини розумно перевірити, чи є у менеджера паролів мобільний додаток, перш ніж почати користуватися ними. У більшості менеджерів паролів є програма для iOS та Android, але є винятки. На жаль, не так багато менеджерів паролів пропонують додаток для Windows Phone.

Деякі менеджери паролів мають додаток із вбудованим браузером. Це дозволяє вам заповнити ваші паролі на різних веб-сайтах без зайвих проблем. Недоліком цього є те, що ви більше не можете заповнювати свої паролі в звичайному браузері. Це стосується Dashlane. Крім того, є кілька менеджерів паролів, які не пропонують додаток для мобільних пристроїв. Якщо ви хочете синхронізувати ваші паролі на своєму мобільному телефоні, найкраще шукати менеджер паролів, який пропонує мобільний додаток.

Безкоштовна версія

Усі ми хочемо бути захищеними від кіберзлочинності, але ми також не хочемо за це платити занадто багато. На щастя, більшість менеджерів паролів пропонують безкоштовну версію своїх послуг. Щоб захистити ваші паролі, це не потрібно дорого. Однак деякі безкоштовні варіанти обмежені у своїх функціональних можливостях. Важливо перевірити, чи є у безкоштовної версії всі функції, які ви хочете, у менеджері паролів.

Безкоштовні версії часто обмежують параметри синхронізації. Це означає, що вам все одно доведеться заповнювати паролі на різних своїх пристроях. Це вимагає часу і не є ідеальним. Більш того, більшість безкоштовних версій можна використовувати лише обмежений час, і вони намагаються стимулювати вас отримати платну підписку. З цих причин важливо перевірити, чи справді безкоштовна версія.

Особливості

Не всі менеджери паролів мають однакові функції. Деякі провайдери виділяються завдяки своїм унікальним атрибутам. Наприклад, LastPass доступний на всіх пристроях, оскільки вони працюють у ваших браузерах. Менеджери паролів, як Keep та 1Password, пропонують можливість розблокувати всі ваші паролі за допомогою сканування відбитків пальців. Більше того, 1Password відома своєю сильною системою аутентифікації користувачів. Вони використовують двоетапну автентифікацію та доданий секретний код, який зберігається лише на пристрої користувача.

Фінальні думки

Ви змогли прочитати, що можуть запропонувати деякі найкращі менеджери паролів. Крім того, ми пояснили, які функції важливо шукати в менеджері паролів. Найбільш зручним для користувача варіантом, безумовно, є LastPass. Найбільш універсальним вибором буде Dashlane. Нарешті, 1Password – найкращий варіант для користувачів Mac OS та iOS.

Щоб знайти ідеальну форму для ваших потреб, перегляньте хмарну синхронізацію, інтеграцію браузера, вартість та особливості менеджера паролів. Дозволяючи одному з цих менеджерів паролів допомогти вам, ви зможете зекономити багато клопоту і труднощів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map