Як зберегти свої розмови WhatsApp VPNoverview

Є кілька речей, від яких можна залежати в цьому житті, і зміни є однією з них. Але з кожною зміною ви ризикуєте залишити щось важливе. Якщо фотографії, gif та розмови, які ви мали на WhatsApp, важливі для вас, ви можете створити резервну копію для захисту від їх втрати, якщо вас здивує велика зміна. Ви можете легко створити резервну копію свого WhatsApp за кілька простих кроків.


Чому резервна копія – хороша ідея

Всі хороші справи закінчуються. Навіть той солодкий телефон, який ви купили лише два роки тому. Ви можете кинути його, розбивши екран. Ви можете втратити його по дорозі до аеропорту. А може, вас просто спокушає останній телефон на ринку. Так чи інакше, настане день, коли вам знадобиться новий телефон.

Хоча WhatsApp автоматично зберігає ваші розмови на телефоні, наявність іншої резервної копії може зберегти вашу інформацію, якщо щось трапиться з вашим телефоном. Один із способів переконатися, що ви не втратите жодну з тих веселих розмов, які ви мали за WhatsApp, – це отримати доступ до резервної копії.

Варто пам’ятати, особливо якщо ви переходите з iPhone на Android або навпаки – ви не можете відновити резервну копію з однієї операційної системи в іншу. Якщо ви переходите з одного iPhone на інший, він буде працювати нормально, або якщо ви переходите з одного телефону Android на інший, який буде добре працювати. Ви просто не можете відновити резервну копію з однієї в іншу.

Резервне копіювання WhatsApp з вашого iPhone

WhatsApp використовує iCloud для створення резервних копій на iPhone. Перш ніж зробити резервну копію, вам потрібно буде переконатися, що WhatsApp має доступ до iCloud на вашому пристрої. На головному екрані iPhone запустіть “Налаштування”. Натисніть “iCloud”, щоб відкрити параметри iCloud, а потім натисніть “iCloud Drive”, щоб увімкнути iCloud, якщо він вимкнено. Прокрутіть униз внизу списку програм, щоб знайти WhatsApp. Переконайтесь, що доступ увімкнено, натиснувши повзунок, щоб показати зелений колір, якщо його ще немає.

Повернувшись на головний екран, запустіть WhatsApp. Торкніться значка шестерні внизу, щоб запустити налаштування WhatsApp. Клацніть на “Чати”, а потім знайдіть і торкніться “Резервна копія чатів”, щоб відкрити налаштування резервного копіювання.

Торкніться “Резервного копіювання зараз”, щоб негайно почати створювати резервну копію історії чату. Це може бути хорошою ідеєю зробити це під час підключення до Wi-Fi, особливо якщо ви перебуваєте на обмеженому плані передачі даних у свого постачальника послуг мобільного телефону. Ви можете автоматизувати цей процес у майбутньому, натиснувши “Автозавантаження”, щоб увімкнути функцію. Сплануйте резервне копіювання, яке відбуватиметься автоматично щомісяця, щотижня або щодня. Також у вас є можливість включити відео в резервну копію або залишити їх, щоб заощадити час і місця.

Тепер ваші чати резервні, це означає, що при першому запуску WhatsApp на новому телефоні або після перевстановлення програми ви можете відновити свою історію з резервної копії. Коли буде запропоновано під час початкового налаштування, просто виберіть опцію “Відновити історію чатів”, і ваша резервна копія запуститься з iCloud.

Резервне копіювання WhatsApp з Android

WhatsApp використовує Google Drive для створення резервної копії з Android пристроїв. Якщо ви цього хочете, у вас на Google Диску має бути достатньо місця для зберігання резервної копії. Крім того, вам також потрібно достатньо місця на вашому телефоні, щоб створити резервну копію.

На головному екрані WhatsApp торкніться трьох крапок у верхньому правому куті та виберіть “Налаштування”.

Налаштування резервного копіювання WhatsApp

У меню налаштувань знайдіть “Чати” та торкніться його, щоб відкрити налаштування Чатів.

Резервні чати WhatsApp

Тепер знайдіть налаштування “Резервне копіювання чату” внизу списку, щоб відкрити меню налаштувань резервного копіювання.

Резервне копіювання чату резервного копіювання WhatsApp

Щоб створити резервну копію WhatsApp зараз, натисніть на зелене поле з написом “Резервне копіювання”. Залежно від вашого плану даних, можливо, вам доведеться зачекати, щоб зробити цей крок, поки ви не перейдете до з’єднання Wi-Fi. Ви можете налаштувати WhatsApp в майбутньому лише робити резервні копії через Wi-Fi. За допомогою параметра “Резервне копіювання” ви можете вирішити, коли Whatsapp запустить резервну копію.

Налаштуйте WhatsApp для автоматичного резервного копіювання розмов так часто, як вам потрібно. Торкніться опції “Створити резервну копію на Диску Google” і виберіть бажану частоту: “Щодня”, “Щотижня”, “Щомісяця” або “Тільки тоді, коли натискаю” Резервно створити “.

Нарешті, ви можете також включити відео у свою розмову до резервної копії або залишити їх, встановивши прапорець у нижній частині меню з написом “Включити відео”. Це поле не встановлено за замовчуванням.

Відновлення чатів на новому телефоні або після видалення та перевстановлення WhatsApp також просто. Під час налаштування після першого відкриття WhatsApp вас запитають, чи хочете ви відновити попередні повідомлення. Торкніться опції “Відновити”, щоб повернути збережені розмови із резервної копії.

У вас є варіанти

WhatsApp дозволяє легко створити резервну копію всього в додатку. Це також дає можливість резервного копіювання однієї розмови або групового чату окремо. На головному екрані WhatsApp виберіть груповий чат або розмову, які ви хочете створити для резервного копіювання. Відкрийте меню, торкнувшись трьох крапок у верхньому правому куті. Виберіть “Більше” та натисніть “Експорт чату”.

У цьому меню ви можете вибрати, як надсилати резервну копію з кількох варіантів, включаючи електронну пошту, резервну копію на хмарний диск та інше. Виберіть, чи потрібно “Додавати медіа”, включаючи фотографії та відео, а WhatsApp створить резервну копію. Бесіда буде надіслана у вигляді файлу .txt. Якщо ви вирішили включити медіа, вони будуть надіслані окремими файлами.

Фінальні думки

Знаючи, що ваші розмови зручно зберігаються, ви можете не лише заощадити місце на вашому телефоні, але й забезпечити вам спокій. Таким чином ви не втратите жодної бесіди. Тож навіть коли ви міняєте телефони, ваші розмови нікуди не йдуть.

Важливо також враховувати свою конфіденційність під час використання WhatsApp. Збереження всієї вашої особистої інформації в компанії означає, що вам потрібно довіряти їм. Було б розумно з’ясувати, хто має доступ до вашої резервної копії.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map