Як захистити своїх дітей в Інтернеті? | VPNoverview

З часу свого досить скромного початку в 1970-х роках Інтернет став одним з найбільших сховищ у світі та важливим фактором глобальної комунікації. 3,5 мільярда людей мають доступ до Інтернету у всьому світі, а це означає, що 45% населення світу регулярно переглядають Інтернет..


Мобільний доступ до Інтернету значно збільшив кількість людей, які мають регулярний доступ до Інтернету, допомагаючи проникненню Інтернету досягти 89% у Північній Америці протягом 2017 року.

Хоча Інтернет – це фантастичний інструмент з великою кількістю застосувань – від освіти до розваг, але він має і темну сторону, особливо для дітей та молодих людей.

Кейлоггерський хакерПонад 45 мільйонів дітей у віці від десяти до сімнадцяти років користуються Інтернетом регулярно, і кожен п’ятий із цих дітей ставиться до сексу. Близько 60% підлітків отримали певну форму спілкування від незнайомця, і половина цих дітей, які контактували, відповіла на ці повідомлення. Кіберзлочинність – одна з найбільш швидко зростаючих областей злочинної діяльності, а кіберзлочинці стають все молодшими та молодшими.

Небезпеки Інтернету не обмежуються лише дітьми зловмисниками та злочинцями. Хоча Інтернет дає нам змогу спілкуватися з іншими людьми по всьому світу, його можна так само легко використовувати для націлювання на когось через обмін повідомленнями та соціальними мережами. Близько 15% дітей до 15 років зазнали певної форми зловживання.

На щастя, існує безліч варіантів для батьків, щоб зберегти своїх дітей у безпеці, все ще дозволяючи їм повною мірою користуватися Інтернетом.

У цій статті ми розглянемо, які найпоширеніші Інтернет-загрози для дітей та як боротися з ними, прості правила, які ви можете використовувати для підвищення безпеки дитини в Інтернеті, як адаптувати ці правила до конкретних вікових груп та що доступні інструменти, які дозволять вам контролювати онлайн-діяльність вашої дитини.

Contents

Які небезпеки?

Найкращий спосіб захистити свою дитину від найпоширеніших небезпек Інтернету – це знати, на що слід звернути увагу. Як говориться в старому вислові “попереджена попереджена”, тому в цьому розділі ми розглянемо деякі найбільш поширені небезпеки, з якими ваша дитина може зіткнутися в Інтернеті.

Невідповідний вміст

Інтернет – це місце, наповнене всіляким вмістом, саме це робить його прекрасним ресурсом для дітей, які прагнуть вчитися. Однак, велика кількість вмісту в Інтернеті – це саме те, що робить так важко перешкоджати дітям отримувати доступ до речей, до яких вони не повинні мати доступ..

Кожен четвертий дитина, яка користується Інтернетом регулярно, зазнала небажаної порнографії. Навіть самий нешкідливий пошук Google може призвести до веб-сайтів, що пропагують расизм, релігійну радикалізацію або навіть спонукають людей до вчинення насильства чи самогубств.

Сексуальні хижаки

Сумний факт, що кожний п’ятий дитина, яка має доступ до Інтернету, зверталася до сексу. Як суспільство ми більш пов’язані, ніж ми коли-небудь раніше. Хоча соціальні медіа на базі Інтернету – чудовий спосіб зв’язати безліч людей, він також може привести дітей у контакт із хижаками.

Більшість платформ соціальних медіа, таких як Twitter і Facebook, перевіряються на невідповідний вміст або комунікації, спрямовані на дітей. Але простий факт полягає в тому, що не всі погані речі можна перехопити.

Без обмежень для чатів та додатків для обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, набагато важче регулювати. Як ми вже згадували раніше, 60% підлітків отримали певну форму спілкування від незнайомця. На ці повідомлення відповіла трохи більше половини контактованих.

Кіберторгнення

Опитування в 2017 році показало, що близько 15% дітей, які не досягли 15-річного віку, зазнали певної форми зловживання. Для цього в контексті фізичні знущання зачіпають близько 20% дітей шкільного віку в США, тобто кібер-жорстокість переросла в стільки ж проблем, скільки і фізичні знущання.

Однією з причин виникнення кібер-жорстокого поводження є анонімність, яку надає Інтернет. Ця анонімність дозволяє іншим дітям говорити і робити те, чого вони ніколи не вважали б робити віч-на-віч. Кіберторгнення також може бути важко помітити, оскільки діти та молоді дорослі часто приватні щодо своїх профілів соціальних медіа та вмісту своїх додатків для обміну повідомленнями..

Кіберзлочинність

Кіберзлочинність – це найшвидше зростаюче злочинне підприємство в США, і, на жаль, діти – це найшвидше зростаюча група жертв. Простіше кажучи, діти та молоді дорослі набагато вразливіші від маніпулювання завантаженням шкідливого програмного забезпечення або видачею особистих даних під час фішинг-атак.

Полотна ковдра – погана ідея

З огляду на небезпеку, з якою потенційно може зіткнутися дитина з необмеженим доступом до Інтернету, може здатися хорошою ідеєю просто заборонити дитині взагалі отримувати доступ до Інтернету. Це не найкращий варіант з кількох причин:

 • Інтернет є скрізь – Повністю відрізати дитину від Інтернету може бути дуже важко, якщо не неможливо. 95% шкіл Північної Америки та Європи мають доступ до Інтернету, а проникнення мобільного Інтернету загалом становить близько 80-90% у більшості розвинених країн. Для правильної роботи величезний спектр пристроїв – від ігрових консолей до смарт-годинників – для підключення до Інтернету.

Вирізати свою дитину з Інтернету, коли це така велика частина сучасного суспільства, може виявитись складніше, ніж ви думаєте, і навіть якщо ви це зробите, це може бути не таким ефективним, як ви сподівалися.

Багаторазові дослідження показали, що освіта є найкращим методом захисту дітей в Інтернеті, тоді як заборона скасування залишає їх необізнаними, а отже, вразливими, до потенційних небезпек в Інтернеті..

 • Інтернет має значні переваги – Хоча обмеження доступу дітей до Інтернету взагалі здається зручним, це не дозволяє дітям скористатися багатьма перевагами, пропонованими доступом до Інтернету. Якщо нічого іншого, Інтернет – це чудовий навчальний інструмент, що дозволяє дітям дізнатися все, що можна знати.

Основні правила безпеки в Інтернеті

Якщо ви шукаєте спосіб дозволити вашій дитині користуватися Інтернетом, зберігаючи їх у безпеці від загальних небезпек, то є кроки, які ви можете зробити.

Хоча не всі рішення застосовуватимуться до ситуації кожної людини, існують деякі основні правила, які дозволять покращити безпеку в Інтернеті для дітей, не обмежуючи їх доступ до відповідного вмісту.

Виховуйте себе

Найкращий спосіб визначити, чи бере ваша дитина чи не піддається їй невідповідні комунікації чи вміст – це знати, як працюють комп’ютери та як зазвичай використовується Інтернет..

Не хвилюйтеся, якщо це звучить трохи непросто, технологія постійно розвивається, і, на щастя, є значна кількість ресурсів, які можуть допомогти вам отримати потрібну інформацію.

Виховуйте свою дитину

Одним із факторів, який часто не помічають при розгляді безпеки Інтернету для дітей, є те, наскільки важливо залучати дітей до розмови. Ми живемо у світі, де навіть молодші діти стають все кращими та кращими у використанні пристроїв, підключених до Інтернету. Навчання своїх дітей про потенційні ризики використання цих пристроїв та чому ви встановили конкретні обмеження – важлива частина забезпечення їх безпеки.

Нікому важко, не кажучи вже про дитину, важко уникнути небезпеки, якої вони не знають.

Поясніть кіберзлочинність

Очевидно, що це дещо залежить від віку вашої дитини, але немає шкоди в поясненні дітей кіберзлочинності. Чим більше вони розуміють, тим менше шансів на те, що вони піддаються видачі особистої інформації або завантаженню небезпечного програмного забезпечення на сімейний комп’ютер.

Тримайте комп’ютери в загальній кімнаті

Розміщення комп’ютера в загальній кімнаті та переконайтеся, що екран видимий – це простий спосіб контролювати онлайн-діяльність ваших дітей та переконатися, що вони мають доступ лише до відповідного вмісту.

Просте присутність дорослої людини в одній кімнаті, як правило, достатньо, щоб діти не намагалися отримати доступ до всього, до чого вони не повинні піддаватися, а також дозволяє відстежувати їх Інтернет-комунікації.

Встановіть безпечний пароль

Це може здатися простим, але факт полягає в тому, що більшість з нас навіть не намагаються самі звертати увагу на прості правила безпеки в Інтернеті. Встановлення безпечного пароля на всіх підключених до Інтернету пристроях не є основною незручністю для більшості з нас, але це дозволить утримати дітей молодшого віку від доступу до пристроїв, коли вас немає поруч.

Якщо значна кількість історій про малюків, які витрачають величезні суми грошей на ігри або в Google Play Store, навчили нас чомусь, це те, що діти будь-якого віку напрочуд кваліфіковані у використанні технологій, що ми повинні взяти до уваги як батьки. рахунок.

Дайте їм обмеження в часі

Хоча Інтернет є прекрасним джерелом освіти та розваг, витрачати на нього кожну годину кожного дня навряд чи здорово. Встановлення обмеження часу на доступ до Інтернету для ваших дітей запропонує їм вийти на вулицю та пограти. Плюс це дозволяє вам не допускати доступу до Інтернету в моменти, коли ви не можете їх контролювати.

Не дозволяйте їм завантажувати та завантажувати фотографії самих себе

Завантажити ноутбукІнтернет-хижаки часто просять фотографії своїх жертв. Вони починають із запиту «нешкідливих» фотографій, але коли вони почнуть завойовувати довіру дитини, вони почнуть тиснути на них, щоб надсилати все більше і більше невідповідних зображень.

Попросити свою дитину звернутися за дозволом до надсилання будь-яких зображень – це ще один захід безпеки, який може допомогти захистити їх від неналежного спілкування.

Посилюйте правило “Не розмовляйте з незнайомцями”

Стара приказка “не говори з незнайомцями” так само підходить для спілкування в Інтернеті, як і в реальному світі. Хоча соціальні медіа – чудовий спосіб спілкування та спілкування з молодими людьми, молодшим дітям слід відмовлятися від спілкування з людьми в Інтернеті за межами створеної групи дружби.

Розвивайте свої правила в міру зростання своїх дітей

Діти змінюються у міру дорослішання, стаючи більш зрілими та відповідальними. Обмеження, які мали сенс, коли вони були маленькими дітьми, можуть стати непотрібними, коли вони переростають у маленьких дорослих.

Найкращий спосіб зберегти дітей у безпеці, не перешкоджаючи їм занадто сильно, коли вони ростуть, – це розвивати свої правила з часом. Нижче наведено декілька запропонованих рекомендацій, які забезпечуватимуть безпеку дітей різних вікових груп під час користування Інтернетом.

5 та під

 • Встановіть свої межі щодо використання Інтернету рано. Зараз найкращий час, щоб звикнути дитину до думки про обмеження та часові обмеження щодо їх використання в Інтернеті.
 • Повідомте свої правила користування Інтернетом з іншими людьми та групами, які будуть доглядати за вашою дитиною. Якщо бабусі і дідусі, школи, гуртки та няня працюють з однієї книги, це забезпечує безпеку вашої дитини в той час, як вони користуються Інтернетом набагато простіше.
 • Придбайте пристрій, спеціально розроблений для використання дітьми віком від 5 років. Ці пристрої можуть бути підключені до Інтернету, але містять суворий контроль використання Інтернету, програмований батьківський контроль та часто набагато надійніші, ніж ваш середній iPad.
 • Зверніться до свого постачальника послуг Інтернету (ISP), щоб перевірити, чи є у них вбудований батьківський контроль, який ви можете ввімкнути. Зараз більшість основних провайдерів пропонують широкий вибір батьківського контролю, хоча вони можуть бути дещо основними.
 • Ще один варіант – встановити сторонне програмне забезпечення для батьківського контролю. Ці програми, як правило, більш складні і пропонують більш широкий спектр контролю над тим, що діти можуть отримати доступ до Інтернету та коли вони можуть отримати доступ до нього.
 • Якщо ви користуєтесь вбудованим батьківським контролем свого провайдера, пам’ятайте, що це не працюватиме, якщо ваша дитина використовує пристрій, підключений до безкоштовного Wi-Fi, який часто пропонується в таких місцях, як основні ланцюги кави.
 • Завантажуйте лише ігри, програми та засоби масової інформації, які отримали відповідну вікову оцінку, і переконайтесь, що протестуйте їх або перегляньте їх, перш ніж дозволити дитині використовувати його.

6 – 9 років

 • У цьому віці вам може знадобитися встановити батьківський контроль на більш широкому діапазоні пристроїв, якими ваша дитина буде досить дорослим. Ігрові приставки, смарт-телевізори та навіть деякі годинники можуть мати доступ до Інтернету та мають вбудовані можливості обміну повідомленнями.
 • Якщо ви не можете ввімкнути батьківський контроль на пристрої, про який ви переживаєте за свою дитину, переконайтеся, що пристрій встановлено в громадській кімнаті, а не в дитячій спальні.
 • Обговоріть із дітьми основну безпеку в Інтернеті та домовтеся про перелік веб-сайтів, які вони відвідують. Накресліть, яку інформацію вони не повинні видавати в Інтернеті, як-от їх ім’я, адреса чи адреса школи.
 • Попрацюйте з іншими батьками, щоб встановити розумні вказівки щодо використання Інтернету, які можна застосувати до вашої дитини та їх групи дружби. Послідовні правила доступу до Інтернету швидше приймаються дітьми, і вам не доведеться турбуватися про те, щоб вони залишилися зі своїми друзями.
 • Подивіться технічні характеристики пристрою будь-якого пристрою, який ви купуєте для своєї дитини. Найкращий спосіб переконатися, що ваша дитина отримує доступ до Інтернету лише таким чином, і в той час, коли ви хочете, щоб вони теж були, це знати, які саме пристрої вони можуть отримати доступ до Інтернету через.

10 – 12 років

 • Поговоріть зі своєю дитиною про ризики використання соціальних медіа. Поясніть, яку інформацію не слід видавати, і що ні за яких обставин вони ніколи не надсилають фотографії кожного, хто їх вимагає, не отримуючи спочатку вашого дозволу.
 • Повідомте дитині, що вона повинна негайно повідомити про будь-яку підозрілу поведінку чи неналежний контакт. Якщо ваша дитина повідомляє про неналежне спілкування з вами, не соромтеся звертатися до поліції.
 • Переконайтесь, що ваша дитина знає тримати предмети, такі як мобільні телефони, планшети та смарт-годинники в безпечному місці, коли їх немає вдома. Це зведе до мінімуму ризик втрати чи крадіжки.
 • Платформи соціальних медіа, такі як Facebook та YouTube, мають мінімальний віковий обмеження 13 років. Це існує з причини, і ви повинні переконатися, що ваші діти дотримуються цього.
 • У цьому віці вам розумно мати доступ до всіх даних про вхід у ваші діти та мати можливість перевіряти їхню діяльність в Інтернеті та повідомлення, які вони надсилають та отримують..

13 років і старше

 • Після того, як ваша дитина починає переходити на дорослу дорослу людину, цілком зрозуміло, що вони повинні мати ступінь самостійності. У цьому віці вам слід працювати з дитиною, щоб забезпечити їхню безпеку в Інтернеті. Включіть їх у розмову та дайте їм інформацію, необхідну для забезпечення безпеки.
 • Будьте в курсі особливостей останніх пристроїв із підтримкою Інтернету, платформ соціальних медіа та мобільних додатків. Чим більше ви знаєте, тим краще позиціонуєтесь, щоб забезпечити безпеку дитини.
 • Як тільки ваша дитина досягне статевої зрілості, дайте їй знати, що для них нормально досліджувати такі теми, як здоров’я, самопочуття, образ тіла та сексуальність. Вивчіть свій батьківський контроль, щоб переконатися, що вони відображають зростаючу зрілість дитини та інформацію, до якої потрібно отримати доступ. Не забудьте обговорити ці теми з дитиною, щоб переконатися, що вони не отримують неправдиву чи оманливу інформацію в Інтернеті.
 • Обговоріть суттєві небезпеки секстингу та надсилання оголених образів себе іншим.
 • Оскільки ваша дитина зараз має легальний доступ до веб-сайтів соціальних медіа, таких як Facebook та YouTube, обговоріть з ними концепцію кібер-жорстокого поводження. Також підкреслимо, що спілкування через Інтернет не є реальною гарантією безпеки чи анонімності.
 • Обговоріть основи кіберзлочинності зі своєю дитиною. Надайте їм необхідну інформацію для виявлення та уникнення фішинг-афери, видачі особистих даних у соціальних мережах та завантаження підозрілого програмного забезпечення.
 • Будьте в курсі юридичних та особистих наслідків крадіжок авторських прав та плагіату та переконайтеся, що ваша дитина також їх знає.

Як користуватися програмним забезпеченням батьківського контролю

Однією з речей, про яку ми згадували в цій статті, є використання програмного забезпечення батьківського контролю, вбудованого в операційні системи, через Інтернет-провайдери або через сторонні програми.

Використання програмного забезпечення батьківського контролю може значно полегшити життя, якщо мова йде про безпеку ваших дітей в Інтернеті та обмеження доступу до темних частин Інтернету. Правильні програми можуть зробити багато для вас важким підйомом, фільтруючи доступ до вашої дитини, обмежуючи час користування Інтернетом і дозволяючи стежити за їх спілкуванням та профілями соціальних медіа.

Вибір програмного забезпечення для батьківського контролю може бути складнішим. Щоб зробити це максимально простим, ми покажемо, як увімкнути батьківський контроль, наданий вашим Інтернет-провайдером або упакований у вашу операційну систему. Ми також розбиваємо переваги та особливості використання програмного забезпечення батьківського контролю.

Вбудований елемент управління ISP

Більшість основних провайдерів пропонують можливість батьківського контролю. Ці параметри, як правило, є досить елементарними, використовуючи фільтрацію за ключовими словами, щоб запобігти доступу користувачів до чорних списків із невідповідним вмістом, наприклад, насильством чи порнографією.

Найкращий спосіб увімкнути фільтрацію вмісту вашого провайдера – зв’язатися з ними безпосередньо для обговорення деталей послуги, яку вони пропонують, та ваших потреб.

Слід зазначити, що фільтрацію за ключовими словами та фільтрацію DNS часто можна обійти за допомогою використання проксі-сайтів або навіть використання іншого браузера. Хоча це може здатися складним, ви завжди повинні вважати, що ваші діти достатньо сприйняті технічно, щоб це зробити.

Крім того, фільтри вмісту провайдера не фільтруватимуть вміст, доступ до якого здійснюється з мобільних пристроїв, якщо ваш Інтернет-провайдер також не надає вашу мобільну широкосмугову послугу.

Вбудовані елементи керування операційною системою

Окремі операційні системи, такі як Android, Microsoft Windows та iOS / MacOS, мають вбудований батьківський контроль, який, як правило, є більш складним та ефективним, ніж ті, які пропонує ваш Інтернет-провайдер. Вони також мають перевагу бути безкоштовними! Якщо ви ще не ввімкнули свій батьківський контроль, ось короткий посібник щодо їх активації у трьох найпопулярніших операційних системах.

Android

 • Мобільний телефон AndroidЩоб увімкнути батьківський контроль на пристрої Android, перейдіть на свій “Налаштування” пристрою Android додаток, а потім прокрутіть униз до Параметр “Користувачі”.
 • Звідти вам потрібно буде додати нового користувача та торкніться значка “Обмежений” опція, коли буде запропоновано. Звідти вам також запропонують встановити PIN-код, пароль або шаблон для доступу до пристрою.
 • Після створення обмеженого користувача ви можете надати або вимкнути доступ до всіх програм та служб локації, які пропонує ваш пристрій Android. Ваша дитина зможе отримати доступ до пристрою без пароля, але лише в обмеженому обліковому записі.

Windows 10

 • Щоб отримати доступ до налаштувань батьківського контролю Windows 10, просто введіть “Параметри сім’ї” в рядок пошуку під меню запуску.
 • Від сторінка сімейних варіантів, ви зможете встановити обмеження часу як для Інтернету, так і для використання комп’ютера. Ви також можете заблокувати невідповідний вміст, веб-сайти з чорного списку і навіть додати гроші до свого облікового запису Microsoft, щоб вони могли придбати ігри та медіа, що відповідають віку, не потребуючи платіжних даних.
 • Параметри фільтрації вмісту та Безпечного пошуку працюють лише у тому випадку, якщо ваша дитина використовує браузер Microsoft Edge.
 • Вам потрібно буде створити обліковий запис Microsoft для своєї дитини, щоб максимально скористатись можливостями сімейства Windows. Це означає, що ви можете відстежувати діяльність в Інтернеті своєї дитини та навіть отримувати регулярні оновлення від цих заходів від Microsoft.
 • Однією з важливих переваг використання сімейних параметрів Windows є те, що він поширюється на інші пристрої Microsoft, такі як телефони Windows та діапазон ігрових консолей Xbox.

MacOS

 • Щоб увімкнути батьківський контроль на Mac, спочатку перейдіть на вкладку «Налаштування системи», натиснувши логотип Apple, розташований у верхньому лівому куті робочого столу.
 • Ви побачите опцію з позначкою “Батьківський контроль” як тільки ви натиснете цю опцію, вам буде представлено повідомлення, яке читається “Немає облікових записів користувачів, якими можна керувати.”
 • Дотримуйтесь підказок до додати нового керованого користувача.
 • Після додавання нового користувача для вашої дитини ви зможете це зробити контролювати їх доступ до певних додатків, які Apple зберігає, якими вони можуть користуватися, встановлювати часові обмеження для використання вашого Mac і навіть вимикати доступ до таких функцій, як мікрофон або вбудована веб-камера.
 • Ви також можете налаштувати елементи контролю, до яких веб-сайтів має доступ ваша дитина, хоча цей фільтр вмісту працюватиме лише в тому випадку, коли доступ до Інтернету здійснюється через браузер Safari.

iOS

 • Щоб налаштувати батьківський контроль на пристрої iOS, наприклад iPhone, перейдіть на вкладку “Налаштування” та натисніть “Час екрана”.
 • Торкніться “Продовжити” а потім виберіть варіант, позначений “Це iPhone моєї дитини”.
 • Тоді вам буде запропоновано ввести а “Батьківський пароль”, якщо це телефон вашої дитини або “Екранний пароль часу”, якщо це ваш пристрій і ви дозволяєте дитині користуватися ним.
 • Після встановлення “Час екрана” ви зможете запобігти покупкам iTunes та App Store, обмежити доступ до вбудованих додатків і функцій, відфільтрувати явний вміст за допомогою використання вмісту рейтингів вмісту, відфільтрувати вміст веб-сайту, обмежити мережу Siri пошук і обмеження доступу до ігрового центру.

Програмне забезпечення для батьківського контролю третьої сторони

Хоча вбудований батьківський контроль, який пропонують Інтернет-провайдери та конкретні операційні системи, має переваги: ​​безкоштовно та досить легко налаштувати, вони мають певні недоліки.

Фільтрація вмісту, як правило, є відносно базовою і не є універсальною. Більшість вбудованих програм для батьківського контролю мають обмеження, які працюють лише у браузерах, які постачаються в комплекті з операційною системою, наприклад Edge або Safari.

Хоча деякі параметри батьківського контролю поширюються на різноманітні пристрої, більшість сучасних домогосподарств мають різноманітні пристрої, що працюють на різних операційних системах. Це означає, що вам доведеться використовувати низку різних варіантів батьківського контролю, які можуть заплутатись та потенційно залишити прогалини у ваших обмеженнях.

Одним з рішень цих проблем є використання стороннього програмного забезпечення. Існує широкий спектр програм батьківського контролю на вибір.

Щоб допомогти вам у виборі та дати вам деяке уявлення про те, що вам слід шукати, ось кілька важливіших функцій, які ви хочете отримати від програмного забезпечення батьківського контролю..

Підтримує цілий ряд пристроїв

Однією з вагомих переваг використання сторонніх рішень є те, що багато з них пропонують додатки, які можна встановити на величезному ряді пристроїв. Це означає, що ви можете використовувати єдиний набір обмежень для всіх пристроїв вашої родини, не використовуючи низку різних систем батьківського контролю.

Фільтрація вмісту

Оскільки вони не пов’язані з конкретною операційною системою, сторонні програми батьківського контролю мають можливість фільтрувати пошук в Інтернеті, веб-сторінки та вміст у різних браузерах. Багато з них також включають захищену фільтрацію HTTPS, що робить перегляд більш безпечним та безпечним.

Програмне забезпечення для батьківського контролю також може використовуватися для запобігання завантаженню підозрілих програм або певних програм. Це ідеально для уникнення зловмисного програмного забезпечення та запобігання доступу дитини до програм обміну повідомленнями та соціальних медіа.

Обмеження часу

Більшість програм батьківського контролю дозволять вам встановити щоденний або тижневий обмеження часу як для Інтернету, так і для використання комп’ютера. Деяке програмне забезпечення також заблокує доступ до певних додатків у певний час, що чудово підходить для того, щоб ваша дитина робив домашні завдання чи спав, а не грав у Candy Crush.

Моніторинг повідомлень та соціальних медіа

Хоча ця опція стає менш корисною, коли ваша дитина дорослішає та заслуговує на трохи конфіденційності, варіант спостереження за повідомленнями та соціальними мережами відмінно підходить для реєстрації дітей молодшого віку, які тільки починають користуватися соціальними мережами, а також для запобігання кібер-знущанням та неналежним контактам.

Віддалене повідомлення та управління доступом

Ви не завжди будете під рукою, якщо вашій дитині потрібно продовжити термін, щоб виконати важливе завдання, або якщо йому потрібен доступ до послуги обміну повідомленнями, коли він знаходиться далеко від дому.

Параметр віддаленого сповіщення та управління доступом дозволяє контролювати обмеження, яке накладає програма батьківського контролю зі свого телефону. Це дозволяє відповідати на запити про розширений доступ або надати доступ до таких функцій, як відстеження місцеположення у разі надзвичайної ситуації.

Коло з Діснеєм

Якщо ідея встановлювати додаток на кожному пристрої, яким володіє ваша родина, не подобається вам, але ви все ще хочете отримати більш високий захист, ніж вбудований батьківський контроль, який надає ваш провайдер або ОС, тоді не хвилюйтеся. Є третій варіант.

Circle with Disney – це пристрій, який знаходиться між маршрутизатором Wifi вашого будинку та всіма підключеними до нього пристроями. Цікаво, що Circle with Disney використовує підробку ARP дуже подібним чином, ніж можна було б очікувати від хакерської атаки “людина в середині”, але використовує цю техніку для покращення безпеки вашої родини.

Сидячи між усіма пристроями вашої родини та маршрутизатором, Коло з Діснеєм може вибірково фільтрувати трафік, щоб зупинити доступ до вмісту, веб-сайтів та окремих додатків.

Батьки можуть використовувати додаток “Коло” для групування пристроїв під певними членами сім’ї. Це дозволяє встановлювати часові межі на різних пристроях. Якщо ваша дитина отримує доступ до Інтернету лише чотири години на день, ці чотири години відстежуються через їхній телефон, планшет, ноутбук чи ігрову консоль.

Окрім того, що дозволяє вам застосовувати часові обмеження, додаток дозволить вам забороняти вибірково доступу до певних пристроїв до Інтернету. Ви також можете контролювати, скільки часу певні програми підключаються до Інтернету. Це ідеально підходить для обмеження доступу дитини до соціальних медіа чи ігор або навіть для відключення підключення до Інтернету для всіх пристроїв.

Хоча «Коло з Діснеєм» не пропонує багато іншого, ніж інші програми батьківського контролю, він має перевагу упакувати все в одне ціле. Якщо ідея використання різноманітних налаштувань для безлічі додатків на різних пристроях – це ваша ідея техно-пекла, тоді «Коло з Діснеєм» для вас. Це зручний і простий варіант, який навіть самий технологічний батько може використовувати для забезпечення безпеки в Інтернеті для своєї дитини.

Фінальні думки

Інтернет – це фантастичний ресурс і настільки прижився в нашому суспільстві, що не можна ним не користуватися. Однак це має свої ризики. Окрім колосального сховища майже всіх знань про людину та кумедних відео про котів, Інтернет є також стійким ґрунтом хижаків, злочинців, кібербул та вмісту, який ніхто, хто не має права, викрити дитину.

Хоча це може здатися правильним, але блокування вашої дитини в Інтернеті повністю є здебільшого контрпродуктивним. Найкраще рішення для забезпечення безпеки дитини в Інтернеті – це поєднання спілкування, освіти та розумних обмежень.

Немає нічого поганого в тому, щоб забороняти дитині отримувати доступ до вмісту, який він недостатньо зрілий, щоб мати можливість мати справу з ним. Однак, коли ваша дитина росте і дорослішає, ваші правила щодо використання Інтернету повинні розвиватися разом з ними. Те, що працює для 5-річного віку, лише спричинить тертя з підлітком.

На щастя, ви не самотні. Існує значна кількість ресурсів, які допоможуть вам навчитись небезпекам, які можуть виникнути в Інтернеті та як боротися з ними. Освіта, як для себе, так і для вашої дитини, є одним з найважливіших факторів для збереження себе та їх безпеки в режимі онлайн. Ви не можете уникнути небезпек, яких ви не знаєте.

Існує також ряд технологічних рішень, які допомагають забезпечити вашу сім’ю цифровою безпекою, від вбудованих у ваш iPhone до розумних маленьких гаджетів, наданих Disney. Використовуючи значну кількість доступних батьківського контролю, ви можете встановити обмеження часу та використання, відфільтрувати доступ до вашої дитини в Інтернеті, відстежувати їх зв’язок і навіть взагалі відключити їх від Інтернету.

Настільки ж корисними, як ці варіанти батьківського контролю, найкращий спосіб зберегти дитину в безпеці під час її роботи в Інтернеті – це повідомити їх про небезпеку та підтримувати відкриту лінію спілкування з ними.

Залучення їх до розмови про безпеку Інтернету означає, що ви обидва будете працювати над однією ціллю. Вони знатимуть, що можуть звернутися до вас із запитаннями і зможуть поговорити з вами про все, що вони зіткнулися, що їх засмутило. Це дозволяє грати активніше в їх захист.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me