DDoS атаки: перевантаження веб-сайтів із запитами

Можливо, ви чули про новини DDoS-атак у новинах. Веб-сайти великих компаній та організацій тимчасово недоступні через ці напади. Але як це можливо? І чому це відбувається? Тут ви можете дізнатися все, що завжди хотіли знати про DDoS-атаки.


Що таке DDoS Attack?

DDoS розшифровується як “розподілене відмову в обслуговуванні” і стає все більш поширеним. При DDoS-атаці будь-який веб-сайт хакерами може бути тимчасово знятий. Іноді це означає, що веб-сайт стає надзвичайно повільним, але трапляється, що веб-сайт взагалі недоступний для користувачів.

Для організації DDoS-атаки вам потрібен ботнет. Це велика мережа заражених пристроїв, яку може контролювати “так званий” бот-пастух, людина, яка має контроль над ботами. Власники цих пристроїв часто не знають, що вони є частиною ботнету.

Ботмайстер виконує DDoS-атаку

Загалом DDoS-атака відбувається наступним чином:

 1. Хакер створює або купує ботнет
 2. Ботнету доручається відвідувати веб-сайт; тисяча пристроїв одночасно запитують доступ до веб-сайту
 3. Сервери веб-сайту не можуть обробити кількість запитів
 4. Веб-сайт (тимчасово) недоступний для реальних користувачів

Бот-пастухи іноді створюють ботнети для продажу сторонам, які хочуть використовувати їх для DDoS-атак. Ви можете знайти цих продавців ботнетів у темній павутині, в Інтернеті, де широка громадськість не відвідується.

Хостинг-компанії намагаються зробити успішними атаки DDoS дуже важкими, але вони не можуть їх запобігти повністю.

Причини DDoS-атак

DDoS-атаки запускаються з масиву різних причин, і іноді важко з’ясувати, чому певна компанія чи організація націлилася, оскільки зловмисники можуть залишатися анонімними. Нижче наведено деякі причини, через які запускаються DDoS-атаки.

Вимагання

Однією з цілей DDoS-атаки може бути вимагання. Вони атакують велику установу, таку як банк. Після нападу вони загрожують ще більшою атакою, якщо вони не заплатять викуп за біткойн. Мотивація тут – гроші.

Помста

Існують також випадки DDoS-атак, які, як відомо, помстилися (xx, коли бажання помсти було головною мотивацією). Зловмисник може з будь-якої причини розлютитися на компанію і напасти на них через ботнет.

Power Play

Ще одна причина DDoS-атак – це прояв сили. Хакери хочуть показати, на що вони здатні, і вони це ілюструють, знімаючи веб-сайти та служби великих компаній. Більше того, це може бути використане як заява, щоб показати, що владні особи в реальному світі не мають можливості контролювати Інтернет.

Весело

Це може здатися дивним, але деякі DDoS-атаки також виконуються для задоволення. Деякі хакери просто випробовують владу, яку вони можуть мати над суспільством. Нещодавній напад на кілька великих банків у Нідерландах був здійснений 18-річним хлопчиком, який згодом зазначив, що зробив це лише заради цього. Це шокує, адже це показує, наскільки легко атакувати великі установи в Інтернеті.

DDoS-атаки на фізичних осіб

Ігровий контролерDDoS-атаки також можуть бути запущені за однією IP-адресою. Єдине, що потрібно зловмиснику – це ваша IP-адреса. Цей тип DDoS-атаки найбільш поширений у конкурентних онлайн-іграх. Хакери розпочнуть атаку на опонента, щоб позбавити їх дискваліфікованості за поганий зв’язок. Це може здатися крайнім, але трапляється досить часто.

У більшості ігор ви граєте через службових серверів, і ваш IP автоматично прихований. Однак з деякими іграми на ПК, які підтримують сторонні сервери, це не так. Ці сторонні сервери не пропонують такий самий захист ідентичності, як офіційні ігрові сервери.

Надіславши багато запитів на вашу IP-адресу, ви матимете труднощі з доступом до ігрового сервера, через що ви будете дискваліфіковані або просто не можете отримати доступ до гри.

Щоб запобігти атаці DDoS на вашу особу, наприклад, в онлайн-грі, ви можете використовувати VPN, щоб приховати свою IP-адресу. Про це ви можете прочитати нижче.

Захист від DDoS-атак

Захист веб-сайтів

Більшість хостинг-сервісів пропонують основний захист від DDoS-атак. Однак захистити веб-сайт від DDoS-атак неможливо повністю. Оскільки атаки виконуються великим ботнетом, який існує з різних IP-адрес, вони не можуть просто заблокувати IP-адресу, оскільки їх занадто багато. Більше того, вони не можуть бути впевнені, що таке справжні IP-адреси та що такі ботові IP-адреси.

Пристрої, що входять до бот-мережі, можуть здаватися звичайними запитами на веб-сайт, тому вони не блокуватимуть їх. Однак сума всіх цих запитів занадто велика, щоб сервери могли обробити. Більше того, ботнетів стає все більше, що робить веб-сайти неможливими для захисту від них.

Якщо у вас є веб-сайт, ви можете проконсультуватися у свого хостинг-провайдера, щоб дізнатися, які заходи вони вживають проти DDoS-атак. Не всі хостинг-провайдери пропонують однаковий захист від таких типів атак. Однак, як згадувалося раніше, якщо вони справді хочуть зняти ваш веб-сайт, вони можуть, і ви нічого з цим не можете зробити.

Захист для персональних пристроїв

Ви можете захистити себе від персональних DDoS-атак. Цього можна досягти, приховавши справжню IP-адресу. VPN або віртуальна приватна мережа шифрує весь ваш інтернет-трафік і приховує вашу IP-адресу. За допомогою VPN ви підключаєтесь до Інтернету через VPN-сервери і отримуєте IP-адресу цих серверів. Щоб запустити DDoS-атаку на вас, вони повинні знати вашу справжню IP-адресу. Таким чином, за допомогою VPN ніхто не зможе атакувати ваш особистий пристрій.

Захистіть себе за допомогою VPN

VPN-з'єднання-ІнтернетЯк було сказано раніше, VPN може допомогти приховати вашу IP-адресу. Це означає, що ви можете бути абсолютно анонімними в Інтернеті. Однак VPN робить набагато більше. Він також шифрує весь ваш трафік, а це означає, що ніхто не може бачити, що ви робите в Інтернеті, і ваша конфіденційність в Інтернеті захищена. Крім того, VPN допомагає вам обійти будь-які географічні обмеження, надаючи вам повну свободу в Інтернеті. Ви можете обійти будь-яку форму онлайн-цензури.

Фінальні думки

DDoS-атаки запускаються за допомогою ботнету. Ця мережа спальних комірок може запропонувати одночасно відвідувати певний веб-сайт. Це може призвести до того, що веб-сайт сильно сповільниться або навіть повністю вимкнеться. Хакери здійснюють ці напади з помсти, з метою отримання грошей або навіть просто для розваги. Через масштаби цих атак веб-сайтам практично неможливо захистити себе від них. Однак деякі DDoS-атаки запускаються за окремими IP-адресами в іграх. Ви можете захистити себе від такого типу нападу за допомогою VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map